Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu! Test żużlowy na WP SportoweFakty pojawia się przynajmniej raz w tygodniu.

Przez ile sezonów Niels Kristian Iversen był zawodnikiem Stali Gorzów?
Siedem
Osiem
Dziewięć
2/15
Żużlową licencję w barwach Polonii Piła zdobył Dariusz Karwacki. Ile lat ma ten zawodnik?
34
39
44
3/15
Podczas egzaminu w Częstochowie, żużlowe "prawo jazdy" zdobyły też dwie kobiety. Które?
Maria Przybyłek i Weronika Burlaga
Monika Nietyksza i Maria Przybyłek
Weronika Burlaga i Monika Nietyksza
4/15
Nicki Pedersen wraca do jazdy na żużlu i do startów w szwedzkiej Elitserien. Z którym klubem w ostatnich dniach podpisał kontrakt?
6/15
Kto zastąpi Maxa Fricke'a podczas Grand Prix Australii w Melbourne?
Justin Sedgmen
Brady Kurtz
Rohan Tungate
7/15
Kiedy w 2018 roku rozegrane zostanie Grand Prix Polski na PGE Narodowym?
12 maja
19 maja
26 maja
8/15
Rezerwowy, startujący w PGE Ekstralidze pod numerem 8 lub 16, nie będzie mógł mieć więcej niż ile lat?
21
23
25
9/15
Kto wygrał I Memoriał im. Krystiana Rempały?
Jakub Jamróg
Bartosz Smektała
Kenneth Bjerre
10/15
Na torze w którym mieście wykonano to zdjęcie?
w Poznaniu
w Krośnie
w Rawiczu
11/15
Niewykluczone, że w 2018 roku, w II lidze pojedzie drużyna rezerw Unii Leszno. Który zespół jako ostatni w historii miał w lidze zespół rezerw?
Polonia Bydgoszcz
Sparta Wrocław
Stal Rzeszów
12/15
IV Memoriał Rycerzy Speedwaya to ostatnie zawody, jakie w tym roku odbyły się w Polsce. Kto je wygrał?
Jakub Miśkowiak
Rafał Karczmarz
Szymon Szlauderbach
13/15
W klasyfikacji medalowej Indywidualnych Mistrzostw Europy Niemcy mają tylko jeden krążek (brązowy). Kto go zdobył?
Martin Smolinski
Robert Barth
Christian Hefenbrock
14/15
Edward Jancarz na przełomie lat 70. i 80. startował w lidze brytyjskiej, reprezentując który zespół?