WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Przegląd wydarzeń tygodnia oczami kibiców. Torunian trzeba wyrzucić z Ekstraligi?

Kłopoty byłego właściciela Unibaksu, kara dla prezesa ROW-u i wykorzystanie przez Stal Rzeszów hasła Donalda Trumpa - te tematy w minionym tygodniu rozgrzewały najbardziej. - Toruń powinien być w 2. LŻ za przekręty - napisał kibic 1978.
Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski

Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Kontynuujemy cykl, w którym będziemy podsumowywać dla was najbardziej angażujące newsy ostatniego tygodnia. W każdą niedzielę zaprezentujemy 5-7 tematów.

Co najważniejsze, te teksty będą powstawały razem z wami, naszymi czytelnikami. Chcemy prezentować najbardziej interesujące i twórcze komentarze (zachowujemy oryginalną pisownię). Kto wie, może to właśnie twoja analiza znajdzie się w podsumowaniu przyszłego tygodnia. Na kolejnych kartach można zapoznać się z tematami i opiniami, które najbardziej zmobilizowały was do dyskusji.KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy prezes Mrozek powinien zostać ukarany za słowa podczas debaty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (364):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • --.night.-- 0
  jacy uzytkownicy takie artykuly. mnie to nie dziwi,i jestem zdziwony ze tak ci to przeszkadza
  Abacab Ostafińska hiena napisała artykuł z d..y aby skłócić kibiców a wy wszyscy żrecie się pod nim jak małe dzieci! Nabieracie się wszyscy jak pięciolatki na te jegho prowokacje. Twórczość Dariusza istnie po prostu niesamowita, być może pod nickami kryją się dwunastolatki ale co tam? Zacytujmy ich w artykule to będą komentarze! Ten portal to już nawet nie dno i metr mułu! Ostafiński dokonał odwiertu!!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • green 0
  Taa, pitu, pitu. Najlepiej rzucić oskarżenie i stwierdzić ja nic nie muszę udowadniać. Też mogę napisać "jesteś złodziejem" i niech inni się tym zajmą. Na pewno jest coś na rzeczy bo obok mieszka złodziej, a ty codziennie go mijasz, a może nawet znasz i kiedyś z nim rozmawiałeś. Polega to na prawdzie? Na siłę przypisujesz insynuacje od toruńskiego klubu, mimo że, podkreślam po raz kolejny żadne zarzuty nie zostały potwierdzone. Proste pytanie, odpowiedz konkretnie, a przyznam ci rację i zamilknę. Kto z toruńskich działaczy Get Well, właścicieli, kierownictwa, czy zawodników ma jakiekolwiek zarzut w związku z tą sprawą? Przecież wg. ciebie to łatwe bo jest wszystko nagrane. Błotem każdego można obrzucić i pewnie o to ci chodzi. Swoją drogą zastanawiająca jak dobrze orientujesz się w mechanizmach korumpowania kogoś. Oczywiście ja niczego nie twierdzę, ale są od tego inni i niech się tym zajmą. Widzisz. Można tak w nieskończoność.
  sympatyk żu-żla Kolego ja nie muszę udowadniać nic.Jak napisałem powyżej są tęgie głowy GKSŻ niech myślą oni są od tego nie ja ani fan.Wiadomo została podana na talerzu ładne danie korupcji.CBA oraz prokurator musiał się tym zająć. Napisałem też czy coś znajdą lub nie klub zawsze się od tego odetnie,gdyż nie chce mieć problemu.Wiedzą wszyscy czym to pachnie. Więc nie musiałeś się wysilać gdyż napisałeś swoim poście nie prawdę.Radzę czytaj dokładniej niepobieżnie.Zanim zaproponuje się łapówkę każdy biznesmen opracowuje drugą furtkę jak się nie uda musi z tego zgodnością wyjść tym bardzie senator jeżeli się też jego czepiali.Nie wiedziałem.Aby śladu nie zostawiać więc wszystko się dokładnie zamiata oraz czyści,aby nie było do czego się przyczepić.Proponowanie łapówki jak to powiedział Gomólski nie wyssał tego z palca.Prezes Gdańska,przecież podał do wiadomości publicznej.Zawodnicy też temu ponoć przytaknęli.Teraz kto robi z siebie błazna ja,czy w tej chwili Ty bo zaprzeczasz temu co się wydarzyło szeroko było komentowane.Bredzenie było by wtedy jeżeli nic by się nie wydarzyło wciskano komu kit że się coś takiego wydarzyło.Jak widzisz coś takiego się wydarzyło gdyż było głośno wszędzie.Znów kolego jak widać to kto bredzi.Nie jestem za wyrzucaniem z lig klubów, przyklejanie komuś nie słusznie łatek później za to karać.Patrzę na to obiektywnie.Za pewno prędzej czy później komuś to przykleją.Na sucho to nie pójdzie za duży był rozgłos.Komu będą przyklejać nie moja w tym rzecz są od tego panowie biorą dobrą kasiorę oraz myślą.Zostawienie tego tak sobie jak to chciałeś udokumentować jest pozwolenie na dalsze takie działania.Każdy ma prawo mieć swoje własne zdanie.To ze masz takie twoja sprawa za to nie nazywam cię błaznem jak ty mnie .Pozdrawiam.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Toruniak 0
  Mimo braku zapisu w regulaminie (bo faktycznie tak było), ta linia zawsze działała na wyobraźnię i podświadomość arbitrów... to nie jedyna taka decyzja, która została podjęta w czasach, kiedy białą linię malowano na 30 metrze...
  Cysio To dyskusyjna kwestia z tą linią 30 metrów. Owszem, panowało wówczas takie przekonanie, to chyba był mit. Ze strony www Stowarzyszenia Sędziów Żużlowych: "Linia 30 metrów 28 listopad 2011 . W związku z zapytaniami o linię 30 metrów, która wiele lat temu egzystowała w żużlu, przypominamy, że jedynym jej znaczeniem było oznaczenie, do którego miejsca można zapychać motocykl, który zgasł na starcie po zwolnieniu maszyny startowej. I nigdy nie miała żadnego innego znaczenia wbrew obiegowym opiniom. Dlatego po zmianie w regulaminie, która zabrania pchania motocykla takiej sytuacji (jest to automatyczne wykluczenie z wyścigu) linia 30 m zniknęła"
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (361)
Pokaż więcej komentarzy (364)
Pokaż więcej komentarzy (364)
Pokaż więcej komentarzy (364)