WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Srebrny Kask krajowymi kwalifikacjami do IMŚJ. Znamy listy startowe eliminacji

20 kwietnia w Opolu i Częstochowie oraz 26 kwietnia w Rzeszowie rozegrane zostaną turnieje eliminacyjne Srebrnego Kasku. Znamy już ich obsady. Finał tych rozgrywek (25 maja w Lublinie) będzie też finałem krajowych eliminacji do IMŚJ.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Maksym Drabik cieszy się z wygranej

W Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów wystartują zawodnicy wyłonieni z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - 5 zawodników:
- miejsca od 1 do 4 z finału SK '18 - 4 zawodników
-nominacja GKSŻ - 1 zawodnik

Opole (awans: 6 zawodników):
1. Jarosław Krzywosz (OK Kolejarz Opole)
2. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra)
3. Kamil Kamiński (OK Kolejarz Opole)
4. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra)
5. Przemysław Giera (ROW Rybnik)
6. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
7. Norbert Krakowiak (Car Gwarant Start Gniezno)
8. Igor Kopeć Sobczyński (Get Well Toruń)
9. Oskar Bober (Speed Car Motor Lublin)
10. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
11. Dawid Wawrzyniak (MRGARDEN GKM Grudziądz)
12. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno)
13. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
14. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
15. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
16. Marcel Studziński (Cash Broker Stal Gorzów)

R1. Eryk Borczuch (Speed Car Motor Lublin)
R2. Kamil Kiełbasa (Arge Speedway Wanda Kraków)

Rzeszów (awans: 5 zawodników + rezerwowy):
1. Arkadiusz Potoniec (Stal Rzeszów)
2. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
3. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów)
4. Patryk Fajfer (Euro Finannce Polonia Piła)
5. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)
6. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław)
7. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów)
8. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław)
9. Wiktor Trofimow (Fogo Unia Leszno)
10. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków)
11. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno)
12. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gniezno)
13. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
14. Emil Peroń (Speed Car Motor Lublin)
15. Lars Skupień (ROW Rybnik)
16. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin)

R1. Aureliusz Bieliński (Stal Rzeszów)
R2. Przemysław Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów)

Częstochowa (awans: 5 zawodników + rezerwowy):
1. Bartosz Świącik (forBET Włókniarz Częstochowa)
2. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa)
3. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź)
4. Adrian Woźniak (forBET Włókniarz Częstochowa)
5. Maksymilian Bogdanowicz (Car Gwarant Start Gniezno)
6. Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
7. Marcin Kościelski (Get Well Toruń)
8. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
9. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
10. Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów)
11. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
12. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów)
13. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz)
14. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
15. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz)
16. Tymoteusz Picz (Fogo Unia Leszno)

R1. Paweł Staniszewski (Euro Finannce Polonia Piła)
R2. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź)

ZOBACZ WIDEO Paris Saint Germain szczęśliwie uniknęło porażki, pudło sezonu Edinsona Cavaniego [ZDJĘCIA ELEVENS SPORTS 2]



Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Który turniej eliminacyjny Srebrnego Kasku ma najmocniejszą obsadę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Maciek Adamek 0
    czyli eliminacje w opolu i rzeszowie po staremu w częstochowa zaczeka
    yes zmieniły się terminy, SF pisały 24 kwietnia: KOMUNIKAT NR 25/2018 Główna Komisja Sportu Żużlowego 1. Informujemy, że decyzją GKSŻ, eliminacje Srebrnego Kasku w Częstochowie odbędą się w dniu 10.05.2018 (czwartek), zamiast w dniu 26.04.2018 r. Eliminacje w Opolu i Rzeszowie odbędą się zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018, tj. w dniu 26.04.2018 r
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • yes 0

    zmieniły się terminy, SF pisały 24 kwietnia:
    KOMUNIKAT NR 25/2018
    Główna Komisja Sportu Żużlowego
    1. Informujemy, że decyzją GKSŻ, eliminacje Srebrnego Kasku w Częstochowie odbędą się w dniu 10.05.2018 (czwartek), zamiast w dniu 26.04.2018 r. Eliminacje w Opolu i Rzeszowie odbędą się zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018, tj. w dniu 26.04.2018 r
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Maciek Adamek 0
    szkoda że z dauvga nikogo nie wystawili hehe. nie no ale fajnie byłoby michaiłowa zobaczyć jak się prezentuje na tle naszych
    Przy okazji trzeba zmiane zrobić za karcmarza
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×