WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Eksperci na start! Rusza druga edycja #EkspertPGEE

Po sukcesie pierwszej edycji quizu, przyszła pora na drugą odsłonę. Już 9 grudnia (niedziela) rusza #EkspertPGEE - konkurs przygotowany specjalnie w aplikacji PGE Ekstraligi.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Grafika reklamująca #ekspertpgee

Zasady są te same, każdy uczestnik zbiera punkty do klasyfikacji generalnej, a ośmiu najlepszych graczy z piętnastu rund eliminacyjnych pojedzie na Wielki Finał do warszawskiej siedziby Grupy Wirtualna Polska, gdzie czekać będą atrakcyjne nagrody.

Od grudnia do marca quiz będzie aktywny tylko dla zalogowanych użytkowników aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi w każdą sobotę w godzinach 20:00 - 20:25. Wyjątkowo inauguracja nastąpi w niedzielę, 9 grudnia.

Każda runda eliminacyjna składać będzie się z 15 pytań testowych zamkniętych. Gra polegać będzie na udzielaniu odpowiedzi poprzez jej zaznaczenie w ciągu maksymalnie 20 sek. w ramach jednego pytania. Tylko jedna odpowiedź w każdym z pytań będzie poprawna.

Pojedynczy quiz to po 5 pytań o różnym stopniu trudności: za 3, 2 i 1 pkt. Nie będzie możliwości poprawienia swojej odpowiedzi po jej wybraniu, a każdy zalogowany uczestnik quizu będzie mógł rozwiązać go tylko jeden raz na swoim urządzeniu. Suma punktów z każdej rundy eliminacyjnej stworzy klasyfikację generalną. Pierwsza "ósemka" awansuje do Wielkiego Finału, który odbędzie się w Warszawie na wiosnę.

Dla najlepszych ekspertów czekają nagrody m.in. podwójne zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym (18.05.2019), zegarki AZTORIN, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2019 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

Na uczestników będą czekać pytania dotyczące rozgrywek, regulaminów, wyników, ale również kwestii zakulisowych. Pulę zagadek przygotowała PGE Ekstraliga wspólnie z Rafałem Gurgurewiczem, jednym z jej kibicowskich Ambasadorów, który zajmuje się żużlowymi statystykami.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Do gry potrzebna jest aktualna wersja aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna PGE Ekstraligi:
Android ->
iOS ->

Regulamin konkursu

ZOBACZ WIDEO Jamróg: Nie mam wyrobionej marki. Wciąż muszę coś komuś udowadniać

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Damian Bally 1
  jestem zawiedziony poziomem pytań w pierwszej rundzie! :)
  aż dziwnym jest że nie było pytania typu: z jaką prędkością 1 marca 2018 jeździł po torze ciągnikiem toromistrz KS Unia Leszno podczas przegotowań nawierzchni do sezonu. :)
  Proszę Szanowną Redakcję o poprawienie jakości pytań w quizie :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×