WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Przegląd tygodnia oczami kibiców. Hancock w Polonii to zły pomysł. Lepszy awans w sportowej walce

Wspomnienie najciekawszych wydarzeń grudnia i możliwy powrót Grega Hancocka do Polonii Bydgoszcz - te tematy rozgrzewały najbardziej. - On już raz był w Bydgoszczy i co porobił? Hancock to zły zawodnik i tyle - napisał dokker.
Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski

Najciekawsze wydarzenia tygodnia

Kontynuujemy cykl, w którym podsumowujemy dla was najbardziej angażujące newsy ostatniego tygodnia.

Te teksty powstają razem z wami, naszymi czytelnikami. Prezentujemy najbardziej interesujące i twórcze komentarze. Kto wie, może to właśnie twoja analiza znajdzie się w podsumowaniu przyszłego tygodnia. Na kolejnych kartach można zapoznać się z tematami i opiniami, które najbardziej zmobilizowały was do dyskusji.KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy Greg Hancock w Polonii to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (10):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • dokker 0
  Hanckoca był w Polonii już co niektórzy kibice zapomnieli jak namachlaczył z umowami. Tomek już zapomniał o sprawie sądowej cywilnej którą założył Hanckok Polonii o jakieś pieniądze które mu się nie należą znowu wydoi Polonię z kasy i zostawi zabawki i przeniesie się do innego klubu gdzie mu sypną większą kasą przykład Dyzma Nawrocki
  Emil Jarek Gockowiak No tak proste jak tak T.Gollob namawia na 1lige to niech zalwtwi sposorow przeciesz ma znajomosci kontakty sama historia zawodnika i klubu nie zaskoczy tu potrzeba stabilnego budrzeu a nie namawiania Golloba .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Emil Jarek Gockowiak 0
  No tak proste jak tak T.Gollob namawia na 1lige to niech zalwtwi sposorow przeciesz ma znajomosci kontakty sama historia zawodnika i klubu nie zaskoczy tu potrzeba stabilnego budrzeu a nie namawiania Golloba .
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • zulew 0
  Greg jest kilkakrotnym mistrzem świata, prawdziwym seniorem wśród znakomitości czarnego toru, ale jednak jakoś nie wzbudza mojej sympatii. W Polonii zapisał się marnie, potem jeszcze wystąpił z jakimiś żądaniami, chciał zgarnąć forsę za nic. Dziwi pęd, wyrażany przez niektórych komentatorów, do kontraktowania tego zawodnika zarówno przez Lublin jak i ew. Bydgoszcz. Dla niego liczy się forsa, a mir w klubach i u kibiców ma gdzieś. Zresztą w ligach niekoniecznie musi być pewniakiem, chociaż za diamenty jeszcze pojechał. Natomiast co do awansu - prawo takie wobec wycofania Rzeszowa, maja spadkowicz lub wicelider II ligi. Skoro nie chcą, to obowiązuje konkurs ofert. Zespól, który zwycięży w nim, całkiem sprawiedliwie wchodzi do klasy wyżej. Nie ma mowy o żadnym zielonym stoliku. Widać niektórym głowach zbyt kolorowo.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)