WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Przegląd tygodnia oczami kibiców. Mrozek zapłacił wysoką cenę za naiwność

Żądania prezesa ROW-u wobec Grigorija Łaguty i oskarżenia ze strony żużlowca pod adresem Krzysztofa Mrozka - te tematy rozgrzewały najbardziej. "Nie chcę się pastwić nad Mrozkiem, ale zacytuję Notoriusa "It's only Business" - napisał Dany_mma.
Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski

Najciekawsze wydarzenia tygodnia

Kontynuujemy cykl, w którym podsumowujemy dla was najbardziej angażujące newsy ostatniego tygodnia.

ROW nawet bez Łaguty może wygrać ligę. Sundstroem przed ogromną szansą (Nasz Typ)

Te teksty powstają razem z wami, naszymi czytelnikami. Prezentujemy najbardziej interesujące i twórcze komentarze. Kto wie, może to właśnie twoja analiza znajdzie się w podsumowaniu przyszłego tygodnia. Na kolejnych kartach można zapoznać się z tematami i opiniami, które najbardziej zmobilizowały was do dyskusji.KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy zachowanie Mrozka wobec Łaguty jest stosowne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • -nutka- 0
  Właśnie, wykiwał ROW to również może wykiwać Motor...
  netoperek Zawodnik zapewnia, że wszystko jest dogadane i należy czekać na koniec karencji. Nutka niepewności jednak musi być. Się ześmiałem ze śmiechu. :) Zawodnik zapewniał wcześniej ROW, dziś Motor... a jutro?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • adamo rybnik 0
  Motor spadnie (bo tak będzie) to Gri$za znajdzie inny obiekt zainteresowań !
  netoperek Zawodnik zapewnia, że wszystko jest dogadane i należy czekać na koniec karencji. Nutka niepewności jednak musi być. Się ześmiałem ze śmiechu. :) Zawodnik zapewniał wcześniej ROW, dziś Motor... a jutro?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Andrzej TRybus 0
  Widzisz, słowo " GDYBY " użyłem tylko raz .
  GDYBYś to co napisałem postarał się dokładnie przeczytać i ZROZUMIEĆ do czego się odniosłem i myślę, że jak jeszcze przeczytasz własną odpowiedź to sam dojdziesz do tego jaki Ty napisałeś bezsens .
  Każdego zawodnika kontaktuje się bo ma zdobywać pkt I za to bierze pieniądze , ale nawet MEGA GWIAZDA sama meczu nie wygra ( max 18 pkt w 6 biegach ) a tym bardziej ligi . Odjęte 3 pkt przez Łagutę to 2-3 mecze i w pozostałych nie jechał i nie zarabiał ( kara za doping ) .
  Co więc pokazała reszta zawodnikòw w całym sezonie ? .
  Dlatego nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem że on spuścił ROW z E lipy .
  To moje zdanie i zupełnie się z nim nie musisz zgadzać . Można napisać, że miał w tym udział poprzez naganny czyn jakiego się dopuścił i za co został ukarany, oraz odjęto pkt klubowi , ale sezon to 14 meczy i faza PO lub baraże . Jak więc jechała reszta zawodnikòw, że spadli ? . A tak , byli jak piszesz cały sezon rozbici mentalnie , ale mimo wszystko jechali . Wychodzi, że słabo .
  Teraz macie ofiarę to można całą winę na kimś skupić .
  amonamarth Co cię dziwi?......rozpisałeś się ale w sumie nic sensownego nie napisałeś...bez przerwy używasz słowa ,,GDYBY''....gdyby reszta drużyny, gdyby Łaguta zamiast dopingu miał kontuzję itp., ,,Gdyby''....piszesz na zasadzie ,,gdyby babka miała wąsy to by była dziadkiem''.....fakt jest taki....zakontraktowali zawodnika, który miał zdobywać punkty dla drużyny i za to miał mieć płacone nie za branie dopingu.....złapali go na dopingu, drużynie za to odjęli trzy punkty akurat tyle ile było potrzebne by drużyna spadła i to on jest winien tego spadku czy tobie się to podoba czy nie......pomijasz też fakt, że drużyna była niejako rozbita mentalnie po czymś takim ale mimo wszystko walczyła.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)