WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Koniec rundy zasadniczej, czas na finał Eksperta PGE Ekstraligi (wyniki 15. rundy)

Runda zasadnicza dobiegła końca. Spośród 3763 uczestników, trzy osoby zdobyły na sam koniec największą liczbę punktów. Teraz nadszedł czas na finał w Warszawie, gdzie 1 kwietnia zmierzy się ze sobą 8 najlepszych Ekspertów drugiej edycji.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Sparta - Vaclav Milik, Damian Dróżdż.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Przez wszystkie rundy fazy zasadniczej toczyła się zażarta walka o awans. Teraz poznaliśmy czołową "ósemkę", która powalczy o nagrody w Wielkim Finale w siedzibie Grupy Wirtualna Polska w Warszawie (1 kwietnia). Rywalizacja rozpocznie się przed południem, a relację wideo ze zmagań finalistów będzie można obejrzeć tego samego dnia, wieczorem na WP SportoweFakty.

Ekspertem będzie sędzia żużlowy Paweł Słupski, który zada uczestnikom część pytań. Wydarzenie poprowadzi Joanna Cedrych, a uczestniczyć będzie w nim również autor wielu pytań eliminacyjnych, Rafał Gurgurewicz.

Zobacz także: Oto F16 Falubaz Girls na sezon 2019 (galeria)

TOP 8 klasyfikacji generalnej - finaliści quizu:
Grzegorz Dydacki - 411 pkt
Bartek Matyszczyk - 399 pkt
slawekGKM - 395 pkt
arek21212121 - 391 pkt
Nophiso - 369 pkt
Muszy - 367 pkt
Dzik1504 - 366 pkt
herbie13 - 364 pkt

Zwycięzcy rund eliminacyjnych:
Grzegorz Dydacki - 29 pkt
Patryk Kapkowski - 30 pkt
arek21212121 - 30 pkt
Bartek Matyszczyk - 28 pkt
Bartek Matyszczyk - 28 pkt
Muszy - 29 pkt
epinefrynazuzlowy - 30 pkt
laraqueen - 30 pkt
Tomek Kaczmarek - 30 pkt
Lokomotiv_Mistrzem - 30 pkt
Bartek Matyszczyk - 30 pkt
Bartek Matyszczyk - 30 pkt
Bartek Matyszczyk - 30 pkt
epinefrynazuzlowy - 29 pkt
epinefrynazuzlowy - 30 pkt

ZOBACZ WIDEO: Żużlowa kuchnia: Ile żużlowcy wydają na sprzęgła


Informacja o awansie do finału zostanie przesłana, drogą mailową, w ciągu 7 dni od daty ostatniej rundy fazy zasadniczej na adres gracza podany w aplikacji PGE Ekstraligi. W przypadku, gdy uczestnik, który dostał się finału, nie potwierdzi obecności (3 dni od daty wysłania wiadomości) lub nie umieścił w aplikacji mobilnej adresu mailowego, szansę otrzyma kolejna osoba z klasyfikacji generalnej - zgodnie z regulaminem quizu. Potwierdzenie wysyłane będzie na adres bestofthebest@speedwayekstraliga.pl.

Runda finałowa będzie polegała na zadaniu każdemu jej uczestnikowi 3 pytań teoretycznych otwartych z puli 24 pytań finałowych (punktacja: 0 pkt za złą odpowiedź lub jej brak, 1 pkt za poprawną odpowiedź) oraz pytania dodatkowego od eksperta, którym będzie Paweł Słupski (punktacja w skali 0 - 3).

Nagrody w Wielkim Finale Eksperta PGE Ekstraligi:

I miejsce - podwójne zaproszenie najwyższej możliwej kategorii na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 18.05.2019, zegarek AZTORIN, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2019 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

II miejsce - podwójne zaproszenie zwykłe na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 18.05.2019, zegarek AZTORIN, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2019 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

III miejsce - podwójne zaproszenie zwykłe na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 18.05.2019, zegarek AZTORIN, gadżety PGE Ekstraligi, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2019 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

Za zajęcie miejsc IV - VIII: podwójne zaproszenie zwykłe na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 18.05.2019, gadżety PGE Ekstraligi.

Zobacz także: Szwedzi długo czekają na mistrza świata. Morgan Andersson wskazuje kandydata

Najnowsze informacje, relacje na żywo ze spotkań PGE Ekstraligi, udział w zabawach w trakcie sezonu - to wszystko w jednym miejscu. Wystarczy pobrać aplikację PGE Ekstraligi z oficjalnych sklepów firm Android oraz Apple.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×