Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu! Test żużlowy na WP SportoweFakty pojawia się przynajmniej raz w tygodniu.

W którym roku Wiktor Kułakow poprzednio był zawodnikiem klubu z Torunia?
2013
2014
Nigdy nie był zawodnikiem tego klubu
2/15
Podczas pierwszego meczu barażowego w Łodzi doszło do przepychanek pomiędzy dwoma zawodnikami. Którymi?
Władimir Borodulin i Rohan Tungate
Michał Curzytek i Piotr Pióro
Damian Dróżdż i Kai Huckenbeck
3/15
Który z młodzieżowców osiągnął w tym roku najwyższą średnią biegopunktową w Nice 1. Lidze Żużlowej?
Mateusz Cierniak
Oleg Michaiłow
Robert Chmiel
4/15
Polska dzięki zwycięstwu w biegu dodatkowym wygrała finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w Lamothe-Landerron. Kto pokonał kogo w tym wyścigu?
6/15
W którym klubie kilka lat temu jeździł Marco Gaschka?
Ostrovia Ostrów
Sparta Wrocław
Stal Rzeszów
7/15
W ilu tegorocznych meczach PGE Ekstraligi komplety punktów zdobywał Bartosz Zmarzlik?
1
2
3
8/15
Blödorn to utalentowany, młody żużlowiec z Niemiec. Jak ma na imię?
Timo
Norick
Maximilian
9/15
Który z zawodników nie pojechał w tym roku w żadnym meczu ligowym?
Marcel Szymko
Zbigniew Suchecki
Marcin Rempała
10/15
Na zdjęciu znajduje się stadion w Miśni, na którym cyklicznie odbywa się turniej o...
Beczkę Piwa
Złotą Czekoladkę
Srebrną Łyżwę
11/15
Przez ile dni trwać będzie jesienne okienko transferowe?
14
21
30
12/15
W którym roku człon "Apator" był po raz ostatni w nazwie drużyny z Torunia?
2003
2005
2007
13/15
Szwedzki żużel przeżywa kryzys szkoleniowy. W którym roku reprezentant tego kraju po raz ostatni zdobył medal Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów?
2006
2008
2010
14/15
W 1988 roku ostatni raz zdarzyła się sytuacja, że całe podium IMŚ zajęli reprezentanci tego samego kraju (Gundersen, Nielsen, Pedersen). Gdzie wówczas odbył się finał?