KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Tak minął nam tydzień. Zamieszanie wokół PGG ROW-u Rybnik i sprzeciw kibiców w Częstochowie

Zamieszanie z miejską dotacją w PGG ROW-ie Rybnik oraz wprowadzenie numerowanych miejsc na stadionie w Częstochowie - tymi wydarzeniami żyło środowisko żużlowe w kończącym się tygodniu.

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera

PONIEDZIAŁEK - Buntownicy pożałują, kurs antydopingowy i wyrok dla byłego działacza z Piły

Tydzień zaczął się od informacji, że FIM zmienił system alokacji i Polska będzie mogła zgłosić mniejszą liczbę zawodników do eliminacji Speedway Grand Prix. To zła wiadomość dla tzw. buntowników, którzy w październiku wystawili zwolnienia lekarskie i nie wzięli udziału w meczu kadry i finale Złotego Kasku. Trudniej będzie im bowiem wywalczyć przepustkę do SGP. ZOBACZ WIĘCEJ!

Kluby przed nowym sezonem muszą też zdać kurs i test antydopingowy. Na razie nie spieszą się, by to zrobić. Tylko Betard Sparta Wrocław może się pochwalić zrealizowaniem zadania. Czasu na przejście przez szkolenie i trudne pytania jest jednak sporo. ZOBACZ WIĘCEJ!

Tomasz Żentkowski, były działacz Polonii Piła, został skazany przez sąd na karę grzywny. Musi zapłacić 10 tys. zł za złe rozliczenie czterech faktur, które sięgały na kwotę ok. 200 tys. zł. - Zostałem kozłem ofiarnym - twierdzi Żentkowski. ZOBACZ WIĘCEJ!

Czy PGG ROW Rybnik wystartuje w PGE Ekstralidze w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • Cz-waCKM Zgłoś komentarz
  Prezes martwi się tylko o kasę wpływy i sprzedaż karnetów , mając głęboko w d...e tych co kupowali przez lata bilety i programy ! Co z nimi ? Mają teraz kupować bilety i oglądać
  Czytaj całość
  mecz na stojąco w przejściu ? Czy może siedzieć przy siatce na wirażu WSTYD ! - MOJA NOGA I MOJEJ CAŁEJ LICZNEJ RODZINY TAM NIE POSTANIE ! Tak więc jesteś prezesie o jakieś 240-340 zł na każdym meczu lżejszy... :) - ALE , NIC TO... - Nie wspominając o słabej nie wykwalifikowanej "ochronie" którą stanowią na stadionie młodzi chłopcy i dziewczynki dorabiający sobie 20zł za mecz. - Kto będzie za to odpowiedzialny jak coś poważnego się stanie ? Te dzieci ? :) :) :) - Organizacja kolejki kasy wejścia na stdion wc i lanie gdzie popadnie pod płotem czy żywopłotem marna ochrona z łapanki , to bolączki od lat ! ! ! - Może o tym powinien pomyśleć i na ten temat się wypowiedzieć pan prezes Swiącik z całym zarządem bo śmiesznie to wygląda jak się na to wszystko patrzy ! TAKA JEST PRAWDA ... grunt że dobrze sprzedają się karnety , ciekawe co by na to powiedzieli kibice w Lublinie. - Śmiech byłby wyraźnie słyszalny pod Jasną Górą... :)
  • K.S ROW Zgłoś komentarz
   W koło jedno i to samo! Pierdo.dolone syfy !!!