Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Przegląd tygodnia oczami kibiców. Nieliczni uwierzyli Drabikowi. Szybki koniec Świderskiego w PGG ROW-ie

Maksym Drabik w końcu przemówił. Żużlowiec Betard Sparty wydał oświadczenie i uwierzyli mu tylko nieliczni. Dużo kontrowersji wzbudziło szybkie rozstanie Piotra Świderskiego z PGG ROW-em - te tematy rozgrzały czytelników w kończącym się tygodniu.
Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka

Najciekawsze wydarzenia tygodnia

Kontynuujemy nasz cykl, w którym przedstawiamy teksty wzbudzające najwięcej emocji w kończącym się tygodniu i które były najczęściej komentowane przez użytkowników WP SportoweFakty. To Wy, drodzy czytelnicy, macie wpływ na to, co znajduje się w naszym zestawieniu, dlatego zachęcamy do komentowania - z zachowaniem odpowiednich zasad i kultury.

Co emocjonowało Was w kończącym się tygodniu? Tym razem wszystkich do czerwoności rozgrzało oświadczenie Maksyma Drabika. Żużlowiec Betard Sparty Wrocław stwierdził, że niczego nie ukrywał przed POLADA, ale uwierzyli mu tylko nieliczni. Dużo kontrowersji wzbudziło też szybkie rozstanie Piotra Świderskiego z PGG ROW-em Rybnik. 36-latek musi jeszcze poczekać na swój debiut w roli szkoleniowca. Na pewno nie nastąpi to pod skrzydłami prezesa Krzysztofa Mrozka.

Czytaj także:
Przed Woźniakiem kolejne wielkie sukcesy? Najpierw Top 10 PGE Ekstraligi, a potem awans do cyklu Grand Prix
W Bydgoszczy sukces goni sukces. Jerzy Kanclerz celuje w 50 sponsorów (wywiad)

Czy Maksym Drabik zostanie ukarany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (13)
 • Bogusia Marcinkowska Zgłoś komentarz
  I nie nieliczni uwierzyli Drabikowi A większość.A wy traciscie w oczach czytelników
  • Bogusia Marcinkowska Zgłoś komentarz
   Najwięcej negatywnych kometarzy czytelników to pod waszym adresem .Pismakow Naganiaczy kibicow na zawodników. Gdzie te kometarze która Was krytykują bo jest ich więcej niż tych co Was
   Czytaj całość
   popierają
   • doc holliday Zgłoś komentarz
    Zwieka jemu nieliczni, tobie NIKT!
    • mossberg Zgłoś komentarz
     @Patomorfolog: tak obserwuję cię od dłuższego czasu i mogę stwierdzić, że jesteś wyjątkowo wredną kanalią. Do tego jesteś klasycznym przykładem hejtera, który czuje się bezkarnie
     Czytaj całość
     w sieci. Jak to mawiają bohater w necie, piz.. w świecie. Twoja "twórczość" na tym dennym portalu przechodzi ludzkie pojęcie (w negatywnym tego słowa znaczeniu). Tyle jadu ile zdążyłeś do tej pory z siebie wydalić pod adresem Maksa plasuje cię w ścisłej czołówce trolli i pseudo dziennikarzy, że wymienię szybko twojego guru Ostafińskiego (największego szkodnika polskiego dziennikarstwa żużlowego) oraz jego przybocznych z redakcji. Ci ludzie a wraz z nimi ty jesteście pozbawieni jakiejkolwiek wyobraźni oraz zwykłej ludzkiej empatii i zachowawczości w wyrażaniu różnych swoich opinii. Zapomnieliście już o tragediach jakie wydarzyły się w polskim żużlu kilka lat temu (Kurmański, Romanek, Dados) a spowodowane były w dużej mierze właśnie przez takie działania mediów i zachowania kibiców (w tym przypadku to i tak za duże słowo określające tych ludzi). Mało wam krwi. Nigdy nikomu się źle nie powinno życzyć ale was można z tego grona wykluczyć gdyż nie zasługujecie na ten akt przyzwoitości. Mam tylko nadzieję, że karma do was wróci. Prędzej czy później. To tyle z mojej strony. I tak za dużo czasu poświęciłem na takiego kogoś jak ty i ta cała reszta, o której wspomniałem wyżej więc nie wysilaj się z jakimiś szarżami bo spłyną po mnie jak po teflonie. Na pohybel wam małe człowieczki bez honoru. P.S. Zobaczymy jak długo utrzyma się ten post. Znając zamordyzm i cenzurę jaka tutaj panuje nie przewiduję jakiegoś dłuższego czasu.
     • Patomorfolog Zgłoś komentarz
      Drabik , ojciec psa jest nie lubianym sportowcem , więc nie dziwcie się że jest tak ośmieszany i lekceważony .
      • yes Zgłoś komentarz
       Czy Świderski zdążył dostać jakąś wypłatę?
       • sproket55 Zgłoś komentarz
        Drabik to jest dobry cwaniak.Zgadzał się na to o czym mówił Woryna. Oczywiste jest,że 14 m-cy kary to będzie sprawiedliwa kara.