Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Znane wyniki testu drugiego mechanika Pedersena. Mistrz też zdał raport w klubie

Drugi mechanik Nickiego Pedersena z negatywnym wynikiem testu na COVID-19. Zatem najbliżsi współpracownicy żużlowego mistrza, który sam zakaził się koronawirusem, mogą spać spokojnie.
Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Robert Lambert, Nicki Pedersen WP SportoweFakty / MIchał Chęć. / Robert Lambert, Nicki Pedersen.

Nicki Pedersen zakaził się koronawirusem, więc polscy mechanicy, którzy spędzili z nim ostatnio trochę czasu, byli z zawodnikiem na treningu w Anglii, musieli się poddać kwarantannie. Wykonano im też testy na COVID-19. 6 kwietnia pierwszy z mechaników dowiedział się, że nie jest zakażony. Teraz taką informację otrzymał ten drugi.

Spokojnie mogą też spać pracownicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz, a więc polskiego klubu Pedersena. Duńczyk przekonuje co prawda, że zakaził się w Anglii, ale to wcale nie musi być prawda, a jednak tuż przed wylotem na Wyspy był w Polsce, bo GKM planował prezentację. Ostatecznie do niej nie doszło, ale teraz najważniejsza informacja jest taka, że ci, którzy mieli styczność z Nickim, czują się dobrze.

W grudziądzkim klubie mówią nam, że ze zdrowiem Nickiego też wszystko jest w porządku. Zawodnik od początku mówił, że czuje się dobrze, że nie ma żadnych poważniejszych problemów. Na dowód wrzucił nawet do mediów społecznościowych zdjęcie, jak robi pompki. - I nadal jest, jak było, czyli dobrze - słyszymy w klubie, bo też Pedersen jest z nimi w kontakcie, a ostatnio miał wyłącznie dobre wieści.

Dodajmy, ze pozostali zawodnicy GKM-u nie mają problemów zdrowotnych. Każdy z nich przestrzega zasad bezpieczeństwa. Są też, w razie czego, w stałym kontakcie z klubowym lekarzem.

Czytaj także:
Czarnecki: nie odwoływać żużla w lipcu. Zacisnąć zęby i jechać
Ostafiński: brawo panie Grzyb za ten lot na Bermudy

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (19):

Zobacz więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×