Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Tak minął nam tydzień. Nowy Regulamin Przynależności Klubowej. Spokój Eltrox Włókniarza Częstochowa

Choć do startu PGE Ekstraligi pozostaje coraz mniej czasu, wciąż istnieje wiele niewiadomych. W minionym tygodniu ogłoszono m.in. nowy Regulamin Przynależności Klubowej, a zawodnicy Eltrox Włókniarza Częstochowa porozumieli się ws. startów.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki

PONIEDZIAŁEK - Ciąg dalszy negocjacji z klubami

W poniedziałek odbył się ciąg dalszy rozmów pomiędzy klubami eWinner 1. Ligi oraz 2. LŻ z Główną Komisją Sportu Żużlowego. Ustalono, że rozgrywki mogłyby ruszyć w połowie lipca w przypadku zaplecza PGE Ekstraligi oraz na początku sierpnia, jeżeli chodzi o trzeci poziom rozgrywek. CZYTAJ WIĘCEJ.

Pandemia koronawirusa sprawia, że przekładane są kolejne zawody. Tym razem zdecydowano się przenieść zaplanowany na 27 czerwca 1. finał IMŚJ w Poznaniu. Na tę chwilę nowa data nie została wyznaczona. Ponadto wiadomo, że tegorocznych zmagań nie poprzedzą turnieje eliminacyjne. CZYTAJ WIĘCEJ.

Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się bez udziału publiczności. W klubach zastanawiają się nad rekompensatami dla posiadaczy karnetów. Motor Lublin zaproponował trzy rozwiązania - jednym z nich jest zachowanie ważności karnetu na 2021 rok. CZYTAJ WIĘCEJ.

Czytaj także: Menedżer Wiktora Kułakowa: Nasi ludzie to Grand Prix wśród mechaników. Nie chcemy nikogo zwalniać


Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusieRozgrywki PGE Ekstraligi obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w WP Pilot!Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. 

Jak oceniasz nowy Regulamin Przynależności Klubowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (1)