Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Miss Startu PGE Ekstraligi poznamy 18 września

15 września zakończyło się głosowanie w ramach tegorocznej edycji konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi. Końcowe wyniki poznamy 18 września o godz. 10.00.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Klaudia Kraska z Motoru Lublin Materiały prasowe / PGE Ekstraliga / Na zdjęciu: Klaudia Kraska z Motoru Lublin

PGE Ekstraliga szykuje również sporą niespodziankę dla kibiców związaną z przyszłorocznym kalendarzem ściennym, co będzie miało związek z konkursem Miss Startu.

W finale rywalizowały Magdalena Orkiszewska z Motoru Lublin, Zuzanna Pless z MrGarden GKM-u Grudziądz, Kamila Szczeszek z RM Solar Falubazu Zielona Góra i Dominika Woźniak z Betard Sparty Wrocław. Przypomnijmy, że przed rokiem finał wygrała Klaudia Kraska z Motoru Lublin.

Miss Startu PGE Ekstraligi 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-ce Miss Startu PGE Ekstraligi 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II v-ce Miss Startu PGE Ekstraligi 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

Za zajęcie czwartego miejsca PGE Ekstraliga przyzna nagrodę pocieszenia w postaci zegarka damskiego marki Aztorin, a tym samym wszystkie uczestniczki finału tegorocznego konkursu otrzymają nagrody.

Regulamin konkursu.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Sprawa Drabika to niebezpieczny precedens. Nie powinno to trwać tak długoTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×