Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu! Quiz żużlowy na WP SportoweFakty pojawia się przynajmniej raz w tygodniu.

Ile meczów w tym roku przegrała Fogo Unia Leszno?
dwa
trzy
cztery
2/15
Emil Sajfutdinow został najskuteczniejszym zawodnikiem PGE Ekstraligi. Jaka średnia bieg. dała mu zwycięstwo w tej klasyfikacji?
2,489
2,523
2,661
3/15
Z kim PGG ROW Rybnik wygrał jedyny w tym roku mecz ligowy?
Moje Bermudy Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz
Motor Lublin
4/15
Kto w tym roku zdobył najwięcej bonusów w PGE Ekstralidze?
Jaimon Lidsey
Michael Jepsen Jensen
Gleb Czugunow
5/15
Ilu zawodników przekroczyło w tegorocznej PGE Ekstralidze granicę 200 zdobytych punktów?
jeden
dwóch
trzech
6/15
Ilu łącznie zawodników reprezentowało w tym roku PGG ROW w PGE Ekstralidze?
10
11
12
7/15
A ilu zawodników wystąpiło w tegorocznym sezonie PGE Ekstraligi w przynajmniej jednym wyścigu?
70
75
80
8/15
Kto był najbardziej zapracowanym zawodnikiem PGE Ekstraligi i pojechał w największej liczbie wyścigów?
Maciej Janowski
Martin Vaculik
Bartosz Zmarzlik
9/15
Który zawodnik względem 2019 roku najbardziej poprawił swoją średnią biegopunktową?
Jakub Miśkowiak
Norbert Krakowiak
Robert Lambert
10/15
Ilu "gości" wystąpiło w tym roku w PGE Ekstralidze przynajmniej w jednym meczu?
siedmiu
ośmiu
dziewięciu
11/15
W którym meczu padł najwyższy w tym roku wynik w PGE Ekstralidze - 65:25?
Betard Sparta Wrocław - PGG ROW Rybnik
Fogo Unia Leszno - PGG ROW Rybnik
Moje Bermudy Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz
12/15
Kto wygrał tegoroczną edycję PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi?
Jason Doyle
Leon Madsen
13/15
Ile meczów w PGE Ekstralidze zakończyło się w tym roku remisem?
jeden
dwa
trzy
14/15
Który zawodnik był w tym roku w PGE Ekstralidze najskuteczniejszy, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko mecze wyjazdowe?
Artiom Łaguta
Leon Madsen
Emil Sajfutdinow
15/15
Dominik Kubera kończy wiek juniora. Który raz został w tym roku Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu?