WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Andreas Jonsson Rospiggarna Hallstavik 14 64 38 22 3 0 0 0 1 0 161 15 176 2,750 11,50 2,857 2,667
2. Antonio Lindbaeck Masarna Avesta 9 48 32 13 2 1 0 0 0 0 124 3 127 2,646 13,78 2,769 2,500
3. Linus Sundstroem Masarna Avesta 6 33 13 12 5 2 1 0 0 0 68 11 79 2,394 11,33 2,714 1,833
4. Tomas H. Jonasson Gnistorna Malmoe 7 34 17 7 9 0 1 0 0 0 74 4 78 2,294 10,57 2,474 2,067
5. Kim Nilsson Rospiggarna Hallstavik 11 49 20 18 4 7 0 0 0 0 100 12 112 2,286 9,09 2,826 1,808
6. Peter Karlsson Eskilstuna Smederna 8 38 20 8 7 3 0 0 0 0 83 3 86 2,263 10,38 2,526 2,000
7. Timo Lahti Rospiggarna Hallstavik 11 50 18 17 10 4 0 0 0 1 98 15 113 2,260 8,91 2,613 1,684
8. Andriej Karpow Ornarna Mariestad 11 59 27 20 5 6 0 0 0 1 126 6 132 2,237 11,45 2,500 1,966
9. Mads Korneliussen Rospiggarna Hallstavik 9 36 13 12 9 1 1 0 0 0 72 6 78 2,167 8,00 2,263 2,059
10. Aleksandr Łoktajew Ornarna Mariestad 11 57 22 19 12 1 2 0 1 0 116 6 122 2,140 10,55 2,161 2,115
11. Magnus Zetterstroem Eskilstuna Smederna 14 72 30 21 12 4 5 0 0 0 144 8 152 2,111 10,29 2,132 2,088
12. Mikkel Bech Gnistorna Malmoe 7 40 13 14 9 1 2 0 1 0 76 8 84 2,100 10,86 2,067 2,200
13. Kenni Larsen Eskilstuna Smederna 10 37 18 6 7 3 2 0 1 0 73 4 77 2,081 9,13 2,333 1,909
14. Sebastian Alden Masarna Avesta 12 48 20 10 11 4 2 0 0 1 91 4 95 1,979 8,27 1,818 2,115
15. Mikael Max Gnistorna Malmoe 13 69 26 15 21 6 0 0 1 0 129 7 136 1,971 9,92 2,161 1,816
16. Ludvig Lindgren Rospiggarna Hallstavik 8 33 8 11 10 4 0 0 0 0 56 9 65 1,970 7,00 2,692 1,500
17. Mirosław Jabłoński Griparna Nyköping 11 48 14 16 11 2 2 0 3 0 85 6 91 1,896 7,73 1,897 1,895
18. Daniel Davidsson Griparna Nyköping 13 56 13 18 13 6 4 1 1 0 88 16 104 1,857 6,77 2,000 1,667
19. Anders Mellgren Griparna Nyköping 9 41 6 14 14 4 2 0 1 0 60 13 73 1,781 6,67 1,850 1,714
20. Patrick Hougaard Griparna Nyköping 10 42 13 12 10 6 1 0 0 0 73 1 74 1,762 7,30 1,913 1,579
21. Kenneth Hansen Griparna Nyköping 10 41 10 14 7 6 2 0 1 1 65 5 70 1,707 6,50 1,808 1,533
22. Simon Gustafsson Rospiggarna Hallstavik 7 30 5 11 5 4 1 0 2 2 42 9 51 1,700 6,00 2,000 1,308
23. Robin Toernqvist Griparna Nyköping 13 52 10 17 9 13 2 0 1 0 73 12 85 1,635 5,62 1,792 1,500
24. Ricky Kling Eskilstuna Smederna 8 32 4 11 9 7 1 0 0 0 43 9 52 1,625 5,38 1,421 1,923
25. Linus Ekloef Eskilstuna Smederna 11 53 11 15 12 13 2 0 0 0 75 10 85 1,604 6,82 1,704 1,500
26. Damian Baliński Gnistorna Malmoe 8 41 12 7 8 10 2 0 2 0 58 5 63 1,537 7,25 1,650 1,429
27. Oliver Berntzon Eskilstuna Smederna 12 47 8 13 13 7 4 0 2 0 63 9 72 1,532 5,25 1,722 1,414
28. Mathias Thoernblom Gnistorna Malmoe 12 56 13 10 16 14 0 1 2 0 75 10 85 1,518 6,25 1,853 1,000
29. Jacob Thorssell Masarna Avesta 10 46 12 9 11 12 2 0 0 0 65 3 68 1,478 6,50 1,391 1,565
30. Joel Larsson Griparna Nyköping 10 39 3 14 7 12 2 0 1 0 44 13 57 1,462 4,40 1,550 1,368
31. Anton Rosen Masarna Avesta 13 57 5 15 21 13 1 0 2 0 66 16 82 1,439 5,08 1,500 1,379
32. Daniel Henderson Eskilstuna Smederna 14 53 7 15 13 16 0 0 1 1 64 12 76 1,434 4,57 1,222 1,654
33. Ted Hagansbo Masarna Avesta 10 40 5 9 17 7 0 1 1 0 50 7 57 1,425 5,00 1,000 1,680
34. Eric Andersson Masarna Avesta 13 55 7 15 17 12 2 0 2 0 68 10 78 1,418 5,23 1,379 1,462
35. Henrik Karlsson Eskilstuna Smederna 13 49 9 9 11 11 3 1 3 2 56 9 65 1,327 4,31 1,571 1,000
36. Fredrik Engman Rospiggarna Hallstavik 12 44 5 13 9 15 0 1 1 0 50 8 58 1,318 4,17 1,333 1,300
37. Christian Ago Ornarna Mariestad 14 68 10 9 28 14 3 1 1 2 76 13 89 1,309 5,43 1,568 1,000
38. Victor Palovaara Ornarna Mariestad 13 61 7 13 23 18 0 0 0 0 70 8 78 1,279 5,38 1,375 1,172
39. Henric Lindqvist Rospiggarna Hallstavik 14 58 9 10 14 19 1 0 5 0 61 12 73 1,259 4,36 1,536 1,000
40. Jesper Soegaard Gnistorna Malmoe 7 31 5 5 7 9 3 0 1 1 32 5 37 1,194 4,57 1,125 1,267
41. Sebastian Carlsson Gnistorna Malmoe 11 46 3 8 16 18 1 0 0 0 41 6 47 1,022 3,73 1,087 0,957
42. Mattias Nilsson Gnistorna Malmoe 10 38 4 5 7 19 0 0 1 2 29 2 31 0,816 2,90 1,044 0,467
43. Tim Gudmundsson Gnistorna Malmoe 9 34 2 4 8 15 2 0 2 1 22 2 24 0,706 2,44 0,750 0,667
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Mikkel Michelsen Griparna Nyköping 5 23 11 4 6 2 0 0 0 0 47 3 50 2,174 9,40 2,400 2,111
2. Maksim Bogdanow Masarna Avesta 5 24 12 4 4 4 0 0 0 0 48 4 52 2,167 9,60 2,438 1,625
3. Krzysztof Jabłoński Ornarna Mariestad 3 17 5 4 7 1 0 0 0 0 30 4 34 2,000 10,00 1,800 2,083
4. Kalle Katajisto Rospiggarna Hallstavik 2 8 2 2 3 0 0 0 1 0 13 3 16 2,000 6,50 2,250 1,750
5. Robert Miśkowiak Ornarna Mariestad 4 19 6 5 7 0 0 0 1 0 35 1 36 1,895 8,75 1,875 1,909
6. Kauko Nieminen Rospiggarna Hallstavik 7 26 4 11 8 1 1 0 1 0 42 6 48 1,846 6,00 2,000 1,765
7. Szymon Woźniak Eskilstuna Smederna 5 24 7 5 6 6 0 0 0 0 37 6 43 1,792 7,40 1,778 1,800
8. Bartosz Zmarzlik Gnistorna Malmoe 6 25 7 7 8 1 1 0 1 0 43 1 44 1,760 8,60 1,750 1,762
9. Daniel Jeleniewski Ornarna Mariestad 3 13 5 2 2 0 3 0 1 0 21 0 21 1,615 7,00 1,125 2,400
10. Daniel Pytel Ornarna Mariestad 4 10 2 3 2 2 0 0 1 0 14 2 16 1,600 4,67 1,333 2,000
11. Freddy Godlund Ornarna Mariestad 10 24 3 4 11 5 1 0 0 0 28 10 38 1,583 4,00 1,385 1,818
12. Pontus Aspgren Masarna Avesta 7 27 4 6 11 3 0 1 2 0 35 6 41 1,519 5,83 1,444 1,556
13. Ronnie Jamroży Ornarna Mariestad 2 4 1 1 1 1 0 0 0 0 6 0 6 1,500 6,00 1,500 0,000
14. Tero Aarnio Griparna Nyköping 3 15 3 2 7 3 0 0 0 0 20 2 22 1,467 6,67 1,750 1,364
15. Alexander Edberg Griparna Nyköping 5 19 1 4 7 7 0 0 0 0 18 6 24 1,263 3,60 1,385 1,000
16. Robin Aspegren Griparna Nyköping 5 18 1 5 6 4 1 0 1 0 19 3 22 1,222 3,80 1,375 1,100
17. John Lindman Griparna Nyköping 4 13 0 3 3 4 1 1 1 0 9 4 13 1,000 2,25 1,286 0,667
18. Pontus Nilsson Ornarna Mariestad 8 22 0 5 5 11 0 0 0 1 15 6 21 0,955 2,50 0,769 1,222
19. Adrian Bergqvist Rospiggarna Hallstavik 2 7 0 1 2 4 0 0 0 0 4 2 6 0,857 2,00 0,000 0,857
20. Rasmus Broberg Eskilstuna Smederna 3 14 0 3 2 4 2 2 0 1 8 3 11 0,786 2,67 1,000 0,000
21. Andreas Westlund Masarna Avesta 7 25 0 2 12 8 2 0 1 0 16 3 19 0,760 2,29 0,600 0,867
22. Tomas Back Ornarna Mariestad 1 4 0 0 3 1 0 0 0 0 3 0 3 0,750 3,00 0,000 0,750
23. Max Persson Gnistorna Malmoe 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 2 0,667 1,00 0,000 0,667
24. Olof Nilsson Gnistorna Malmoe 4 14 0 1 6 5 0 1 1 0 8 1 9 0,643 2,00 0,333 0,727
25. Alexander Liljekvist Masarna Avesta 2 6 0 1 0 4 1 0 0 0 2 1 3 0,500 1,00 0,000 1,000
26. Jonas Engdahl Ornarna Mariestad 3 12 0 0 5 6 0 1 0 0 5 0 5 0,417 1,67 0,000 0,417
27. Jari Makinen Ornarna Mariestad 3 11 1 0 1 7 2 0 0 0 4 0 4 0,364 1,33 0,600 0,167
28. Joel Andersson Ornarna Mariestad 2 8 0 0 1 7 0 0 0 0 1 1 2 0,250 0,50 0,000 0,250
29. Robert Pettersson Gnistorna Malmoe 4 12 0 0 2 9 1 0 0 0 2 0 2 0,167 0,50 0,000 0,167
30. Freddie Broms Masarna Avesta 4 12 0 0 2 10 0 0 0 0 2 0 2 0,167 0,50 0,111 0,333
31. Bjoern Nilsson Gnistorna Malmoe 2 7 0 0 1 5 0 0 0 1 1 0 1 0,143 0,50 0,143 0,000
32. Per Johansson Ornarna Mariestad 1 4 0 0 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani