WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Jacob Thorssell Vastervik Speedway 13 65 37 18 8 0 2 0 0 0 155 5 160 2,462 11,92 2,733 2,229
2. Timo Lahti Griparna Nyköping 13 63 33 18 8 3 0 0 1 0 143 7 150 2,381 11,00 2,353 2,414
3. Peter Ljung Vastervik Speedway 12 56 29 17 7 2 0 0 0 1 128 5 133 2,375 10,67 2,517 2,222
4. Robert Miśkowiak Gnistorna Malmoe 3 17 10 5 0 0 1 0 1 0 40 0 40 2,353 13,33 2,353 0,000
5. Kim Nilsson Vargarna Norrkoeping 10 51 26 11 11 2 1 0 0 0 111 6 117 2,294 11,10 2,615 1,960
6. Magnus Zetterstroem Griparna Nyköping 11 52 24 15 6 5 2 0 0 0 108 9 117 2,250 9,82 2,478 2,069
7. Linus Sundstroem Valsarna Hagfors 12 64 26 17 17 2 0 0 2 0 129 9 138 2,156 10,75 2,351 1,889
8. Krzysztof Jabłoński Griparna Nyköping 11 49 19 14 12 1 0 0 2 1 97 5 102 2,082 9,70 2,423 1,696
9. Rene Bach Vargarna Norrkoeping 7 34 7 17 9 1 0 0 0 0 64 6 70 2,059 9,14 2,133 2,000
10. Kenneth Hansen Valsarna Hagfors 9 48 16 15 12 4 1 0 0 0 90 6 96 2,000 10,00 2,393 1,450
11. Mikael Max Vastervik Speedway 12 48 15 18 9 5 1 0 0 0 90 6 96 2,000 7,50 2,083 1,917
12. Pontus Aspgren Vargarna Norrkoeping 10 46 11 18 12 2 3 0 0 0 81 9 90 1,957 8,10 2,235 1,793
13. Peter Karlsson Ornarna Mariestad 6 32 12 8 6 5 0 0 1 0 58 4 62 1,938 9,67 1,963 1,800
14. Daniel Davidsson Vargarna Norrkoeping 9 35 12 8 7 8 0 0 0 0 59 8 67 1,914 6,56 2,177 1,667
15. Wiktor Kułakow Ornarna Mariestad 5 23 5 10 7 1 0 0 0 0 42 1 43 1,870 10,50 2,167 1,765
16. Linus Ekloef Griparna Nyköping 13 59 15 15 19 10 0 0 0 0 94 11 105 1,780 7,23 1,962 1,636
17. Victor Palovaara Valsarna Hagfors 13 56 14 12 19 10 0 1 0 0 85 11 96 1,714 6,54 1,615 1,800
18. Nicklas Porsing Vargarna Norrkoeping 6 26 4 9 8 5 0 0 0 0 38 5 43 1,654 6,33 2,154 1,154
19. Joel Andersson Vastervik Speedway 12 58 10 14 17 14 0 1 1 1 75 20 95 1,638 6,25 1,792 1,529
20. Mathias Thoernblom Ornarna Mariestad 10 45 11 12 9 10 1 0 2 0 66 6 72 1,600 6,60 1,546 1,652
21. Ludvig Lindgren Valsarna Hagfors 12 52 5 19 18 8 1 1 0 0 71 12 83 1,596 5,92 2,000 1,192
22. Kenny Wennerstam Vastervik Speedway 8 29 4 7 12 6 0 0 0 0 38 8 46 1,586 4,75 1,625 1,539
23. Joel Kling Vastervik Speedway 13 45 12 7 10 16 0 0 0 0 60 11 71 1,578 4,62 1,571 1,583
24. Oliver Berntzon Vargarna Norrkoeping 9 34 7 5 12 4 3 0 3 0 43 9 52 1,529 4,78 1,385 1,619
25. Fredrik Engman Vastervik Speedway 11 46 11 9 11 11 1 1 2 0 62 8 70 1,522 5,64 1,577 1,450
26. Anders Mellgren Valsarna Hagfors 11 43 8 11 9 13 2 0 0 0 55 6 61 1,419 5,00 1,191 1,636
27. Magnus Karlsson Ornarna Mariestad 10 52 9 11 13 19 0 0 0 0 62 8 70 1,346 6,20 1,292 1,393
28. Jooa Partanen Valsarna Hagfors 6 28 6 2 10 5 1 1 3 0 32 4 36 1,286 5,33 1,450 0,875
29. Alexander Edberg Griparna Nyköping 13 58 5 16 15 17 2 1 1 1 62 12 74 1,276 4,77 1,111 1,419
30. Filip Hjelmland Griparna Nyköping 12 51 3 13 12 21 0 0 2 0 47 10 57 1,118 3,92 1,039 1,200
31. Alexander Johansson Vargarna Norrkoeping 10 44 6 5 16 14 1 1 1 0 44 4 48 1,091 4,40 0,909 1,273
32. John Lindman Ornarna Mariestad 6 21 1 5 4 8 0 1 2 0 17 5 22 1,048 2,83 1,333 0,667
33. Daniel Henderson Gnistorna Malmoe 4 18 3 2 3 9 0 0 1 0 16 2 18 1,000 4,00 1,133 0,333
34. Christoffer Selvin Ornarna Mariestad 6 24 1 5 5 9 0 0 4 0 18 2 20 0,833 3,00 0,769 0,909
35. Jonathan Ejnermark Valsarna Hagfors 10 31 0 5 8 17 0 0 1 0 18 5 23 0,742 1,80 0,947 0,417
36. Maksymilian Bogdanowicz Gnistorna Malmoe 4 15 0 3 2 7 2 0 1 0 8 0 8 0,533 2,00 0,546 0,500
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Antonio Lindbaeck Ornarna Mariestad 3 17 8 7 2 0 0 0 0 0 40 1 41 2,412 13,33 2,500 2,364
2. Oskar Fajfer Griparna Nyköping 4 20 8 7 1 2 0 0 2 0 39 3 42 2,100 9,75 2,100 2,100
3. Andriej Karpow Ornarna Mariestad 3 14 7 3 1 0 0 0 0 3 28 1 29 2,071 9,33 1,667 2,800
4. Rasmus Jensen Vastervik Speedway 5 22 5 8 6 2 0 0 1 0 37 8 45 2,046 7,40 2,000 2,059
5. Sebastian Alden Griparna Nyköping 3 11 3 4 3 1 0 0 0 0 20 1 21 1,909 10,00 2,200 1,667
6. Jari Makinen Griparna Nyköping 2 8 2 2 3 0 0 0 1 0 13 2 15 1,875 6,50 2,500 1,250
7. Jonas Davidsson Vargarna Norrkoeping 4 18 7 4 2 5 0 0 0 0 31 2 33 1,833 7,75 1,857 1,818
8. Nike Lunna Ornarna Mariestad 3 17 3 8 2 4 0 0 0 0 27 1 28 1,647 9,00 1,818 1,333
9. Ricky Kling Griparna Nyköping 5 16 4 1 6 5 0 0 0 0 20 6 26 1,625 5,00 1,625 1,625
10. Dennis Jonsson Valsarna Hagfors 4 18 4 2 7 4 0 0 1 0 23 4 27 1,500 5,75 1,900 1,000
11. Freddie Eriksson Vastervik Speedway 5 22 1 8 7 6 0 0 0 0 26 6 32 1,455 5,20 0,667 1,750
12. Tomasz Gapiński Griparna Nyköping 1 4 1 1 0 1 0 0 1 0 5 0 5 1,250 5,00 1,250 0,000
13. Viktor Bergstroem Griparna Nyköping 5 13 2 1 7 3 0 0 0 0 15 1 16 1,231 5,00 2,000 0,750
14. Anton Rosen Valsarna Hagfors 5 22 2 3 10 7 0 0 0 0 22 5 27 1,227 4,40 1,556 1,000
15. Jonas Jeppesen Ornarna Mariestad 3 15 1 4 4 6 0 0 0 0 15 3 18 1,200 5,00 1,500 1,091
16. Sebastian Carlsson Vargarna Norrkoeping 5 19 2 4 6 5 0 1 1 0 20 2 22 1,158 4,00 1,417 0,714
17. William Bjoerling Ornarna Mariestad 3 9 1 1 4 3 0 0 0 0 9 1 10 1,111 3,00 1,000 1,333
18. Joel Larsson Ornarna Mariestad 3 12 0 3 4 4 0 0 1 0 10 3 13 1,083 3,33 1,250 1,000
19. Alexander Woentin Griparna Nyköping 5 17 0 3 6 8 0 0 0 0 12 5 17 1,000 2,40 0,500 1,273
20. Andreas Westlund Ornarna Mariestad 5 15 1 2 5 7 0 0 0 0 12 2 14 0,933 2,40 0,857 1,000
21. Robin Toernqvist Valsarna Hagfors 5 16 1 4 1 9 1 0 0 0 12 1 13 0,813 2,40 1,000 0,400
22. Robin Aspegren Gnistorna Malmoe 2 8 0 1 4 1 0 0 2 0 6 0 6 0,750 3,00 1,000 0,500
23. Claus Vissing Griparna Nyköping 1 4 0 0 2 0 1 0 1 0 2 1 3 0,750 2,00 0,750 0,000
24. Johan Jensen Ornarna Mariestad 2 6 0 0 2 2 1 1 0 0 2 2 4 0,667 1,00 0,667 0,667
25. Jonas Engdahl Gnistorna Malmoe 2 8 0 0 3 5 0 0 0 0 3 2 5 0,625 1,50 0,400 1,000
26. Dennis Fagerkrantz Vargarna Norrkoeping 4 13 0 1 4 8 0 0 0 0 6 2 8 0,615 1,50 0,714 0,500
27. Robin Norman Vargarna Norrkoeping 4 12 0 1 3 8 0 0 0 0 5 2 7 0,583 1,25 0,333 0,667
28. Viktor Lockstroem Ornarna Mariestad 4 12 0 1 3 8 0 0 0 0 5 0 5 0,417 1,25 0,250 0,500
29. Johannes Stark Valsarna Hagfors 4 10 0 0 3 5 0 2 0 0 3 0 3 0,300 0,75 0,333 0,286
30. Mattias Nilsson Gnistorna Malmoe 1 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
31. Daniel Halling Ornarna Mariestad 1 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani