WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Peter Ljung Griparna Nyköping 10 48 35 9 2 0 1 0 1 0 125 5 130 2,708 12,50 2,750 2,625
2. Timo Lahti Griparna Nyköping 11 58 39 13 4 2 0 0 0 0 147 4 151 2,603 13,36 2,600 2,606
3. Kim Nilsson Vargarna Norrkoeping 12 63 39 19 4 0 1 0 0 0 159 5 164 2,603 13,25 2,710 2,500
4. Linus Sundstroem Piraterna Motala 13 60 36 18 5 0 0 0 1 0 149 6 155 2,583 11,46 2,643 2,531
5. Oliver Berntzon Griparna Nyköping 14 52 29 14 6 1 0 0 2 0 121 8 129 2,481 11,00 2,429 2,542
6. Kai Huckenbeck Piraterna Motala 9 42 16 18 6 1 0 0 1 0 90 9 99 2,357 10,00 2,750 1,833
7. Jonas Davidsson Piraterna Motala 14 59 25 19 10 5 0 0 0 0 123 13 136 2,305 8,79 2,613 1,964
8. Pontus Aspgren Valsarna Hagfors 9 40 19 10 6 4 0 0 1 0 83 1 84 2,100 10,38 2,000 2,191
9. Adrian Gała Nässjö Speedway 8 34 16 8 5 3 2 0 0 0 69 2 71 2,088 9,86 2,346 1,250
10. Joel Kling Nässjö Speedway 10 45 18 12 7 7 0 1 0 0 85 6 91 2,022 9,44 1,412 2,393
11. Joel Andersson Vargarna Norrkoeping 12 50 11 19 11 8 0 1 0 0 82 17 99 1,980 6,83 2,115 1,833
12. Linus Ekloef Griparna Nyköping 14 62 9 26 19 7 0 0 1 0 98 23 121 1,952 7,00 2,069 1,849
13. Erik Riss Vargarna Norrkoeping 9 41 8 20 9 4 0 0 0 0 73 7 80 1,951 9,13 2,333 1,652
14. Tomas H. Jonasson Valsarna Hagfors 8 39 15 10 7 4 2 0 1 0 72 4 76 1,949 9,00 2,263 1,650
15. Mathias Thoernblom Vargarna Norrkoeping 12 54 16 14 10 7 1 3 3 0 86 10 96 1,778 7,17 1,778 1,778
16. Ludvig Lindgren Valsarna Hagfors 12 58 11 23 16 7 1 0 0 0 95 8 103 1,776 7,92 1,852 1,710
17. Daniel Davidsson Piraterna Motala 14 58 17 13 8 14 5 1 0 0 85 10 95 1,638 6,54 1,760 1,546
18. Alexander Woentin Nässjö Speedway 10 32 5 7 15 5 0 0 0 0 44 7 51 1,594 6,29 1,722 1,429
19. Daniel Henderson Norra Speedwayalliansen 10 52 5 22 16 7 1 0 1 0 75 6 81 1,558 7,50 1,536 1,583
20. Anton Karlsson Piraterna Motala 13 54 10 11 16 11 2 1 2 1 68 15 83 1,537 5,23 1,444 1,630
21. Lasse Fredriksen Valsarna Hagfors 9 37 4 11 12 8 2 0 0 0 46 10 56 1,514 5,11 1,609 1,357
22. Viktor Bergstroem Vargarna Norrkoeping 12 44 5 12 14 10 1 0 2 0 53 13 66 1,500 4,82 1,625 1,350
23. Magnus Karlsson Valsarna Hagfors 11 52 9 9 18 15 1 0 0 0 63 12 75 1,442 5,73 1,615 1,269
24. Henrik Bergstroem Vargarna Norrkoeping 12 52 8 8 18 11 0 3 4 0 58 16 74 1,423 4,83 1,760 1,111
25. Kenny Wennerstam Piraterna Motala 14 57 12 9 16 19 0 0 0 1 70 11 81 1,421 5,00 1,222 1,600
26. Andreas Westlund Valsarna Hagfors 12 50 6 12 17 13 1 0 1 0 59 12 71 1,420 4,92 1,409 1,429
27. William Bjoerling Griparna Nyköping 9 37 6 5 15 10 1 0 0 0 43 7 50 1,351 4,78 1,611 1,105
28. Joel Larsson Nässjö Speedway 10 48 8 10 13 15 1 1 0 0 57 7 64 1,333 5,70 1,577 1,046
29. Johan Jensen Piraterna Motala 14 57 6 13 17 15 0 2 3 1 61 13 74 1,298 4,36 1,448 1,143
30. Emil Millberg Griparna Nyköping 14 50 7 10 13 14 3 2 1 0 54 10 64 1,280 4,15 1,167 1,385
31. Dennis Fagerkrantz Vargarna Norrkoeping 8 26 2 8 7 8 0 1 0 0 29 4 33 1,269 3,63 1,563 0,800
32. Christoffer Selvin Griparna Nyköping 13 57 11 9 14 20 0 2 1 0 65 7 72 1,263 5,00 1,000 1,484
33. Jesper Persson Valsarna Hagfors 10 38 2 10 13 12 0 1 0 0 39 9 48 1,263 3,90 1,208 1,357
34. John Lindman Norra Speedwayalliansen 9 39 2 10 16 4 3 0 4 0 42 5 47 1,205 4,67 1,421 1,000
35. Freddie Eriksson Norra Speedwayalliansen 8 33 2 8 11 6 6 0 1 0 33 5 38 1,152 4,71 1,211 1,071
36. Johannes Stark Vargarna Norrkoeping 8 31 2 6 9 10 1 2 1 0 27 7 34 1,097 3,38 0,917 1,211
37. Jonathan Grahn Valsarna Hagfors 11 44 1 8 20 14 1 0 0 0 39 7 46 1,046 3,55 0,737 1,280
38. Rasmus Broberg Norra Speedwayalliansen 10 42 3 6 18 10 0 1 4 0 39 4 43 1,024 3,90 1,200 0,864
39. Dominik Moeser Norra Speedwayalliansen 5 21 1 1 9 9 1 0 0 0 14 3 17 0,810 2,80 0,846 0,750
40. Alexander Edberg Griparna Nyköping 12 51 5 5 11 22 5 1 2 0 36 5 41 0,804 3,00 1,037 0,542
41. Robin Norman Norra Speedwayalliansen 10 38 1 7 9 20 1 0 0 0 26 2 28 0,737 2,60 0,722 0,750
42. Alexander Liljekvist Nässjö Speedway 8 31 0 5 6 13 2 1 2 0 16 5 21 0,677 2,00 0,800 0,455
43. Timi Salonen Norra Speedwayalliansen 7 27 0 2 8 16 1 0 0 0 12 4 16 0,593 1,71 0,600 0,588
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Kevin Woelbert Griparna Nyköping 3 18 9 5 3 1 0 0 0 0 40 3 43 2,389 13,33 3,000 2,154
2. Filip Hjelmland Valsarna Hagfors 7 21 9 7 4 0 0 0 1 0 45 5 50 2,381 9,00 2,000 2,667
3. Andreas Lyager Nässjö Speedway 3 16 9 2 5 0 0 0 0 0 36 2 38 2,375 12,00 2,200 2,455
4. Marcin Nowak Griparna Nyköping 4 15 7 3 2 3 0 0 0 0 29 3 32 2,133 9,67 2,400 2,000
5. Daniel Bewley Vargarna Norrkoeping 2 11 4 3 2 2 0 0 0 0 20 2 22 2,000 10,00 1,800 2,167
6. Victor Palovaara Piraterna Motala 6 26 9 7 5 4 1 0 0 0 46 3 49 1,885 7,67 1,750 2,000
7. Patrick Hansen Valsarna Hagfors 1 5 0 4 0 1 0 0 0 0 8 1 9 1,800 8,00 1,800 0,000
8. Jason Joergensen Nässjö Speedway 2 10 1 5 2 2 0 0 0 0 15 2 17 1,700 7,50 2,250 1,333
9. Tim Soerensen Nässjö Speedway 3 15 3 2 8 2 0 0 0 0 21 2 23 1,533 7,00 2,000 1,364
10. Luke Becker Nässjö Speedway 4 19 4 4 6 2 0 1 0 2 26 1 27 1,421 6,50 1,100 1,778
11. Jonathan Ejnermark Valsarna Hagfors 4 14 1 2 5 5 1 0 0 0 12 4 16 1,143 3,00 2,000 0,800
12. Rafał Konopka Norra Speedwayalliansen 1 4 0 2 0 1 0 1 0 0 4 0 4 1,000 4,00 1,000 0,000
13. Adrian Gheorghe Griparna Nyköping 3 12 0 2 2 7 0 0 0 1 6 2 8 0,667 2,00 0,778 0,333
14. Benny Johansson Piraterna Motala 1 6 0 1 0 5 0 0 0 0 2 1 3 0,500 2,00 0,500 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani