Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Tomas H. Jonasson Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15 56 24 18 9 2 3 0 0 0 117 14 131 2,339 9,75 2,286 2,371
2. Peter Kildemand Orzeł Łódź 11 59 25 21 8 2 1 0 0 2 125 9 134 2,271 11,36 2,467 2,069
3. Daniel Jeleniewski KMŻ Motor Lublin 13 60 29 18 5 6 2 0 0 0 128 8 136 2,267 9,85 2,429 1,889
4. Chris Harris MRGARDEN GKM Grudziądz 17 79 25 33 12 5 1 1 2 0 153 21 174 2,203 9,00 2,286 2,108
5. Robert Miśkowiak Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 82 37 21 13 7 2 0 2 0 166 9 175 2,134 10,38 2,195 2,073
6. Maciej Kuciapa KMŻ Motor Lublin 15 76 32 21 17 2 4 0 0 0 155 6 161 2,118 10,33 2,067 2,194
7. Andrzej Lebiediew Lokomotiv Daugavpils 18 97 41 26 18 7 1 0 2 2 193 11 204 2,103 10,72 2,277 1,940
8. Scott Nicholls MRGARDEN GKM Grudziądz 18 86 22 38 16 6 1 0 1 2 158 21 179 2,081 8,78 2,293 1,889
9. Kjastas Puodżuks Lokomotiv Daugavpils 12 60 28 12 10 6 2 1 1 0 118 6 124 2,067 9,83 2,276 1,871
10. Krystian Pieszczek Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 82 38 12 16 5 6 0 5 0 154 13 167 2,037 8,56 2,093 1,974
11. Cameron Woodward KMŻ Motor Lublin 9 42 12 12 12 4 1 1 0 0 72 13 85 2,024 8,00 1,818 2,250
12. Artur Mroczka Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 92 32 27 19 14 0 0 0 0 169 16 185 2,011 9,39 2,200 1,830
13. Andriej Karpow MRGARDEN GKM Grudziądz 17 82 39 13 15 9 1 0 2 3 158 5 163 1,988 9,29 2,421 1,614
14. Michał Szczepaniak ŻKS Ostrovia 12 65 19 25 15 6 0 0 0 0 122 7 129 1,985 10,17 2,000 1,970
15. Kenni Larsen Orzeł Łódź 9 36 15 8 8 3 0 0 2 0 69 2 71 1,972 9,86 2,063 1,900
16. Norbert Kościuch MRGARDEN GKM Grudziądz 18 86 24 29 18 7 0 3 4 1 148 21 169 1,965 8,22 2,150 1,804
17. Peter Karlsson ŻKS Ostrovia 10 50 17 15 9 5 4 0 0 0 90 8 98 1,960 9,00 1,750 2,100
18. Roman Povazhny Lokomotiv Daugavpils 16 65 23 20 11 7 2 0 1 1 120 7 127 1,954 9,23 1,931 1,972
19. Rory Schlein Orzeł Łódź 12 60 23 10 18 4 2 0 2 1 107 10 117 1,950 8,92 2,065 1,828
20. Paweł Miesiąc KMŻ Motor Lublin 15 74 20 28 15 6 1 1 3 0 131 11 142 1,919 8,73 1,909 1,933
21. Magnus Zetterstroem Orzeł Łódź 9 47 7 21 14 4 1 0 0 0 77 13 90 1,915 8,56 2,037 1,750
22. Ales Dryml MRGARDEN GKM Grudziądz 10 43 12 15 7 7 2 0 0 0 73 9 82 1,907 7,30 2,250 1,704
23. Renat Gafurow Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 88 21 29 23 5 4 0 5 1 144 21 165 1,875 8,00 2,136 1,614
24. Mariusz Puszakowski Stainer Unia Kolejarz Rawicz 12 66 18 23 16 8 0 0 1 0 116 7 123 1,864 9,67 1,849 1,879
25. Denis Gizatullin ŻKS Ostrovia 6 29 11 7 2 8 1 0 0 0 49 4 53 1,828 8,17 1,692 1,938
26. Joonas Kylmaekorpi Lokomotiv Daugavpils 16 72 21 15 24 8 2 1 1 0 117 14 131 1,819 7,31 2,054 1,571
27. Karol Baran KMŻ Motor Lublin 13 60 17 14 17 10 1 0 1 0 96 13 109 1,817 7,38 1,921 1,636
28. Ryan Fisher Stainer Unia Kolejarz Rawicz 7 38 11 10 9 7 0 0 1 0 62 7 69 1,816 8,86 1,889 1,636
29. Adam Skórnicki ŻKS Ostrovia 12 55 13 15 18 7 1 0 1 0 87 6 93 1,691 7,25 1,966 1,385
30. Nicklas Porsing ŻKS Ostrovia 6 28 12 4 2 8 1 0 1 0 46 1 47 1,679 7,67 1,688 1,667
31. Jakub Jamróg Orzeł Łódź 8 41 9 9 13 7 1 1 1 0 58 5 63 1,537 7,25 1,708 1,294
32. Wiktor Gołubowskij Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 39 5 14 13 6 1 0 0 0 56 3 59 1,513 7,00 1,588 1,455
33. Andriej Kudriaszow KMŻ Motor Lublin 9 41 7 10 12 8 2 0 1 1 53 7 60 1,463 5,89 1,353 1,542
34. Daniel Pytel Orzeł Łódź 6 25 2 8 8 6 0 0 1 0 30 6 36 1,440 5,00 1,546 1,357
35. Maksim Bogdanow Lokomotiv Daugavpils 17 76 19 14 18 11 11 0 3 0 103 6 109 1,434 6,06 1,783 0,900
36. Władimir Borodulin ŻKS Ostrovia 7 28 3 7 9 6 0 1 2 0 32 7 39 1,393 4,57 1,400 1,385
37. Dawid Stachyra Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15 65 10 14 22 12 6 0 1 0 80 7 87 1,339 5,33 1,719 0,970
38. Anton Rosen Stainer Unia Kolejarz Rawicz 6 31 2 4 18 6 0 0 1 0 32 9 41 1,323 5,33 1,222 1,364
39. Mateusz Łukaszewski KMŻ Motor Lublin 18 64 9 13 16 23 1 0 2 0 69 8 77 1,203 3,83 1,323 1,091
40. Marcel Szymko Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 59 3 13 23 17 3 0 0 0 58 12 70 1,186 3,22 1,469 0,852
41. Piotr Dym Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 41 2 8 17 12 2 0 0 0 39 5 44 1,073 4,33 1,063 1,080
42. Wiaczesław Gieruckis Lokomotiv Daugavpils 13 51 5 7 15 19 3 0 2 0 44 7 51 1,000 3,38 1,296 0,667
43. Marcin Bubel Orzeł Łódź 11 37 4 5 10 13 1 0 4 0 32 5 37 1,000 2,91 0,889 1,105
44. Sławomir Musielak Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 32 2 5 11 9 4 1 0 0 27 3 30 0,938 3,38 1,278 0,500
45. Damian Michalski ŻKS Ostrovia 11 36 2 7 9 12 3 0 3 0 29 4 33 0,917 2,64 0,941 0,895
46. Jewgienij Kostygow Lokomotiv Daugavpils 14 42 1 5 11 23 0 0 2 0 24 6 30 0,714 1,71 1,158 0,348
47. Mateusz Rujner MRGARDEN GKM Grudziądz 13 44 1 5 11 18 1 1 6 1 24 4 28 0,636 1,85 0,586 0,733
48. Arkadiusz Madej KMŻ Motor Lublin 16 48 0 2 19 26 1 0 0 0 23 1 24 0,500 1,44 0,500 0,500
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Jason Doyle Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3 16 5 7 4 0 0 0 0 0 33 2 35 2,188 11,00 2,188 0,000
2. David Ruud ŻKS Ostrovia 1 5 2 2 0 0 1 0 0 0 10 0 10 2,000 10,00 2,000 0,000
3. Artur Czaja ŻKS Ostrovia 2 9 3 3 1 2 0 0 0 0 16 2 18 2,000 8,00 2,000 2,000
4. Edward Mazur KMŻ Motor Lublin 1 3 0 1 2 0 0 0 0 0 4 2 6 2,000 4,00 0,000 2,000
5. Oskar Fajfer MRGARDEN GKM Grudziądz 4 21 6 7 6 1 1 0 0 0 38 2 40 1,905 9,50 2,100 1,727
6. Adrian Cyfer MRGARDEN GKM Grudziądz 3 11 4 2 2 3 0 0 0 0 18 1 19 1,727 6,00 2,125 0,667
7. Tomasz Chrzanowski MRGARDEN GKM Grudziądz 8 33 8 6 11 5 1 0 1 1 47 7 54 1,636 5,88 1,444 1,867
8. Hubert Łęgowik MRGARDEN GKM Grudziądz 4 14 4 3 3 2 1 0 1 0 21 1 22 1,571 5,25 2,000 0,500
9. Eric Andersson Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 8 0 3 4 1 0 0 0 0 10 2 12 1,500 5,00 1,800 1,000
10. Kevin Woelbert MRGARDEN GKM Grudziądz 2 9 1 3 2 3 0 0 0 0 11 2 13 1,444 5,50 1,444 0,000
11. Wadim Tarasienko Lokomotiv Daugavpils 9 36 6 8 10 7 1 1 2 1 44 5 49 1,361 4,89 1,429 1,318
12. Krzysztof Jabłoński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 3 0 0 3 0 0 0 0 0 3 1 4 1,333 3,00 0,000 1,333
13. Patryk Beśko Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 3 0 1 1 1 0 0 0 0 3 1 4 1,333 3,00 1,333 0,000
14. Emil Pulczyński Orzeł Łódź 2 7 1 3 0 3 0 0 0 0 9 0 9 1,286 4,50 0,667 1,750
15. Simon Gustafsson Lokomotiv Daugavpils 3 16 1 6 3 5 0 1 0 0 18 2 20 1,250 6,00 1,400 1,182
16. Patryk Dolny MRGARDEN GKM Grudziądz 1 4 0 2 1 0 0 0 1 0 5 0 5 1,250 5,00 1,250 0,000
17. Kamil Pulczyński Orzeł Łódź 6 23 3 6 4 7 1 0 1 1 25 3 28 1,217 4,17 1,111 1,286
18. Kamil Adamczewski ŻKS Ostrovia 2 6 1 1 1 2 0 0 1 0 6 1 7 1,167 3,00 1,667 0,667
19. Marcin Nowak ŻKS Ostrovia 6 17 0 3 10 3 1 0 0 0 16 3 19 1,118 2,67 1,250 1,000
20. Oskar Polis Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 9 0 3 2 4 0 0 0 0 8 2 10 1,111 4,00 1,000 1,200
21. Filip Marach ŻKS Ostrovia 3 10 1 3 0 5 0 1 0 0 9 2 11 1,100 3,00 1,833 0,000
22. Martin Gavenda KMŻ Motor Lublin 1 5 1 1 0 3 0 0 0 0 5 0 5 1,000 5,00 0,000 1,000
23. Adam Strzelec Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 17 3 2 4 6 2 0 0 0 17 0 17 1,000 4,25 1,000 1,000
24. Witalij Biełousow Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 7 0 2 3 1 0 0 0 1 7 0 7 1,000 3,50 0,667 1,250
25. Mariusz Staszewski ŻKS Ostrovia 5 16 1 1 8 4 0 0 2 0 13 3 16 1,000 2,60 1,625 0,375
26. Daniel King Orzeł Łódź 3 10 2 0 3 5 0 0 0 0 9 0 9 0,900 3,00 0,000 1,125
27. Tadeusz Kostro KMŻ Motor Lublin 2 9 0 3 2 2 1 0 1 0 8 0 8 0,889 4,00 0,000 0,889
28. Michał Łopaczewski KMŻ Motor Lublin 4 17 0 3 7 5 1 0 1 0 13 2 15 0,882 3,25 0,667 0,929
29. Jacek Rempała KMŻ Motor Lublin 2 10 0 0 7 3 0 0 0 0 7 1 8 0,800 3,50 0,000 0,800
30. Tomasz Piszcz KMŻ Motor Lublin 3 14 0 2 6 3 3 0 0 0 10 1 11 0,786 3,33 0,000 0,786
31. Rafał Trojanowski KMŻ Motor Lublin 2 9 0 1 4 2 0 0 2 0 6 1 7 0,778 3,00 1,000 0,600
32. Mads Korneliussen ŻKS Ostrovia 1 4 0 1 1 2 0 0 0 0 3 0 3 0,750 3,00 0,750 0,000
33. Mathias Thoernblom Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 3 0 1 0 2 0 0 0 0 2 0 2 0,667 2,00 0,667 0,000
34. Adrian Gomólski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 3 0 0 2 1 0 0 0 0 2 0 2 0,667 2,00 0,667 0,000
35. Adrian Gała Stainer Unia Kolejarz Rawicz 5 19 1 2 4 6 3 1 1 1 11 1 12 0,632 2,20 0,636 0,625
36. Łukasz Cyran MRGARDEN GKM Grudziądz 5 16 1 1 5 6 1 1 0 1 10 0 10 0,625 2,00 0,000 0,625
37. Iwan Pleszakow Lokomotiv Daugavpils 7 24 0 4 4 12 2 0 1 1 12 3 15 0,625 1,71 0,833 0,000
38. Marco Gaschka Orzeł Łódź 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0,500 1,00 0,000 0,500
39. Denis Niedzielski MRGARDEN GKM Grudziądz 3 11 0 0 3 6 0 0 1 1 3 1 4 0,364 1,00 0,400 0,333
40. Mateusz Borowicz KMŻ Motor Lublin 1 3 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
41. Rafał Dąbrowski Orzeł Łódź 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
42. Oliver Berntzon Lokomotiv Daugavpils 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,000 0,333
43. Ronnie Jamroży Orzeł Łódź 2 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 0,50 0,000 0,333
44. Rafał Konopka Orzeł Łódź 3 10 0 0 3 6 0 1 0 0 3 0 3 0,300 1,00 0,429 0,000
45. Kasper Lykke Nielsen KMŻ Motor Lublin 1 5 0 0 1 4 0 0 0 0 1 0 1 0,200 1,00 0,000 0,200
46. Dominik Kossakowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 5 0 0 1 3 1 0 0 0 1 0 1 0,200 0,50 0,333 0,000
47. Bartosz Pietrykowski Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 21 0 1 2 16 2 0 0 0 4 0 4 0,191 0,44 0,375 0,077
48. Damian Albrecht Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
49. Łukasz Przedpełski MRGARDEN GKM Grudziądz 3 8 0 0 0 5 1 0 2 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
50. Marcin Riedel Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 9 0 0 0 6 1 1 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
51. Sebastian Niedźwiedź Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 4 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani