WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Andrzej Lebiediew Lokomotiv Daugavpils 20 100 45 33 16 3 0 1 2 0 217 20 237 2,370 10,85 2,565 2,204
2. Robert Miśkowiak Orzeł Łódź 20 98 43 27 23 4 1 0 0 0 206 15 221 2,255 10,30 2,467 2,076
3. Joonas Kylmaekorpi Lokomotiv Daugavpils 16 76 28 29 14 2 3 0 0 0 156 14 170 2,237 9,75 2,081 2,385
4. Hans Andersen Orzeł Łódź 15 75 34 20 14 5 0 0 1 1 156 9 165 2,200 10,40 2,000 2,405
5. Paweł Miesiąc OK Bedmet Kolejarz Opole 10 54 27 12 10 2 1 1 0 1 115 3 118 2,185 11,50 2,185 0,000
6. Maksim Bogdanow Lokomotiv Daugavpils 20 90 37 28 14 2 7 1 1 0 181 14 195 2,167 9,05 2,317 2,041
7. Magnus Zetterstroem Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 61 21 25 10 2 1 1 1 0 123 9 132 2,164 10,25 2,333 2,000
8. Sebastian Ułamek forBET Włókniarz Częstochowa 15 70 35 12 11 9 2 0 1 0 140 9 149 2,129 9,33 2,290 2,000
9. Fredrik Lindgren Lokomotiv Daugavpils 12 57 17 23 10 6 0 0 1 0 107 14 121 2,123 8,92 2,087 2,147
10. Michał Szczepaniak Euro Finannce Polonia Piła 17 85 35 26 13 9 0 0 1 1 170 10 180 2,118 10,00 2,108 2,125
11. Patrick Hougaard Speedway Wanda Kraków 15 77 26 29 16 3 1 1 1 0 152 11 163 2,117 10,13 2,171 2,056
12. Jakub Jamróg Orzeł Łódź 18 82 28 29 11 10 1 1 2 0 153 20 173 2,110 8,50 2,447 1,818
13. Oskar Fajfer Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 77 29 24 13 3 5 0 2 1 148 13 161 2,091 9,25 2,233 2,000
14. Andriej Kudriaszow ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 18 95 36 27 25 5 1 0 1 0 187 8 195 2,053 10,39 2,122 2,000
15. Norbert Kościuch Euro Finannce Polonia Piła 18 90 30 30 19 6 0 1 4 0 169 15 184 2,044 9,39 2,122 1,980
16. Grzegorz Walasek Speedway Wanda Kraków 15 75 28 19 17 4 3 1 1 2 139 13 152 2,027 9,27 2,258 1,864
17. Dawid Lampart Stal Rzeszów 18 93 38 29 12 7 2 1 2 2 184 3 187 2,011 10,22 2,000 2,019
18. Mirosław Jabłoński KSM Krosno 16 79 24 27 24 3 0 0 1 0 150 8 158 2,000 9,38 1,750 2,137
19. Bjarne Pedersen Euro Finannce Polonia Piła 11 54 15 20 14 5 0 0 0 0 99 9 108 2,000 9,00 2,069 1,920
20. Tomasz Gapiński Orzeł Łódź 18 79 24 22 22 7 3 0 1 0 138 20 158 2,000 7,67 2,211 1,805
21. Kjastas Puodżuks Lokomotiv Daugavpils 19 88 33 19 22 9 4 0 1 0 159 13 172 1,955 8,37 2,100 1,833
22. Timo Lahti Orzeł Łódź 12 58 22 10 19 5 1 0 1 0 105 8 113 1,948 8,75 2,000 1,917
23. Denis Gizatullin OK Bedmet Kolejarz Opole 7 38 13 11 11 1 1 0 1 0 72 2 74 1,947 10,29 1,844 2,500
24. Karol Baran Stal Rzeszów 17 89 30 26 19 9 0 1 1 3 161 10 171 1,921 9,47 2,098 1,771
25. Linus Sundstroem Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 80 19 36 13 8 3 0 1 0 142 11 153 1,913 8,88 1,971 1,870
26. Daniel Jeleniewski forBET Włókniarz Częstochowa 18 89 35 20 16 8 3 1 4 2 161 7 168 1,888 8,94 2,000 1,811
27. Renat Gafurow Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 64 21 16 14 5 2 0 4 2 109 9 118 1,844 7,79 2,222 1,568
28. Piotr Świst Euro Finannce Polonia Piła 10 43 13 13 6 11 0 0 0 0 71 8 79 1,837 7,10 1,821 1,867
29. Nicklas Porsing Stal Rzeszów 13 53 15 14 11 8 3 0 1 1 84 13 97 1,830 6,46 1,931 1,708
30. Siergiej Łogaczow KSM Krosno 15 75 27 17 16 7 2 1 5 0 131 6 137 1,827 8,73 2,000 1,705
31. Nicolai Klindt forBET Włókniarz Częstochowa 13 63 23 16 9 10 0 0 2 3 110 5 115 1,825 8,46 2,233 1,455
32. Wadim Tarasienko Euro Finannce Polonia Piła 15 70 24 13 20 9 2 0 2 0 118 9 127 1,814 7,87 2,040 1,689
33. Scott Nicholls Stal Rzeszów 13 65 14 22 14 10 3 0 1 1 100 17 117 1,800 7,69 1,825 1,760
34. Adrian Gomólski Stainer Unia Kolejarz Rawicz 11 55 11 23 16 3 0 1 1 0 95 3 98 1,782 8,64 1,820 1,400
35. Patryk Dolny Euro Finannce Polonia Piła 9 38 6 12 13 7 0 0 0 0 55 12 67 1,763 6,11 2,071 1,583
36. Jacob Thorssell forBET Włókniarz Częstochowa 9 41 10 10 10 9 0 0 0 2 60 12 72 1,756 6,67 1,900 1,619
37. Hubert Łęgowik forBET Włókniarz Częstochowa 17 73 23 12 19 12 4 1 1 1 112 12 124 1,699 6,59 1,919 1,472
38. Mateusz Szczepaniak Speedway Wanda Kraków 13 64 14 16 22 9 1 0 1 1 96 12 108 1,688 7,38 1,643 1,722
39. Edward Mazur Speedway Wanda Kraków 16 75 22 18 13 14 2 2 3 1 115 9 124 1,653 7,19 1,857 1,394
40. Wiktor Kułakow ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 17 82 24 20 17 14 4 0 2 1 129 6 135 1,646 7,59 1,697 1,612
41. Kamil Brzozowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 47 11 11 11 13 0 0 1 0 66 11 77 1,638 6,00 1,875 1,391
42. Tomasz Chrzanowski KSM Krosno 15 63 14 16 20 13 0 0 0 0 94 9 103 1,635 6,27 1,760 1,553
43. Maciej Kuciapa Stal Rzeszów 18 84 17 14 41 7 4 0 1 0 120 17 137 1,631 6,67 1,857 1,469
44. Zbigniew Suchecki Speedway Wanda Kraków 13 56 18 9 14 11 3 0 1 0 86 5 91 1,625 6,62 1,435 1,758
45. Artur Czaja forBET Włókniarz Częstochowa 14 61 13 16 16 10 2 0 1 3 87 12 99 1,623 6,21 1,690 1,563
46. Stanisław Melnyczuk Stainer Unia Kolejarz Rawicz 7 37 7 14 8 5 3 0 0 0 57 3 60 1,622 8,14 1,563 2,000
47. Rafał Karczmarz Stal Rzeszów 12 50 16 10 8 15 1 0 0 0 76 5 81 1,620 6,33 1,857 1,448
48. Ernest Koza KSM Krosno 18 84 16 23 29 12 2 0 1 1 123 13 136 1,619 6,83 1,730 1,532
49. Tomas H. Jonasson forBET Włókniarz Częstochowa 9 42 8 14 9 8 2 0 1 0 61 7 68 1,619 6,78 2,667 1,037
50. Marcin Rempała KSM Krosno 18 81 11 28 23 13 6 0 0 0 112 19 131 1,617 6,22 1,750 1,488
51. Oskar Ajtner-Gollob ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 18 92 27 16 21 20 4 0 3 1 134 14 148 1,609 7,44 2,108 1,273
52. Oskar Bober Orzeł Łódź 19 66 16 15 18 15 0 0 1 1 96 10 106 1,606 5,05 1,862 1,405
53. Dominik Kossakowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18 71 15 15 23 17 0 0 1 0 98 16 114 1,606 5,44 1,742 1,500
54. Brady Kurtz Euro Finannce Polonia Piła 9 42 9 12 9 10 0 0 1 1 60 7 67 1,595 6,67 1,647 1,560
55. Valentin Grobauer OK Bedmet Kolejarz Opole 7 34 8 9 7 8 0 0 2 0 49 4 53 1,559 7,00 1,559 0,000
56. Marcin Jędrzejewski ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 18 81 20 18 23 19 0 0 0 1 119 5 124 1,531 6,61 1,790 1,302
57. Oskar Polis forBET Włókniarz Częstochowa 18 59 5 17 20 8 6 0 2 1 69 20 89 1,509 3,83 1,679 1,355
58. Tomasz Rempała OK Bedmet Kolejarz Opole 10 49 8 16 12 11 1 0 0 1 68 3 71 1,449 6,80 1,442 1,500
59. Arkadiusz Potoniec Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 31 8 3 9 8 3 0 0 0 39 4 43 1,387 4,88 1,360 1,500
60. Damian Adamczak ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 10 45 8 10 12 10 1 0 3 1 56 5 61 1,356 5,60 1,375 1,333
61. Jewgienij Kostygow Lokomotiv Daugavpils 16 60 11 10 17 14 4 0 3 1 70 7 77 1,283 4,67 1,909 0,921
62. Arkadiusz Pawlak Euro Finannce Polonia Piła 18 59 6 9 26 9 3 1 3 2 62 12 74 1,254 3,44 1,308 1,212
63. Michał Łopaczewski OK Bedmet Kolejarz Opole 7 26 4 3 11 7 0 0 1 0 29 3 32 1,231 4,14 1,143 1,600
64. Marcel Kajzer Stainer Unia Kolejarz Rawicz 11 48 4 16 12 10 1 0 4 1 56 3 59 1,229 5,09 1,296 0,500
65. Michał Piosicki Orzeł Łódź 16 48 4 12 9 16 1 2 4 0 45 13 58 1,208 2,81 1,652 0,800
66. Mikołaj Curyło ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 16 60 3 12 18 23 3 0 1 0 51 9 60 1,000 3,19 1,103 0,903
67. Marek Lutowicz Stainer Unia Kolejarz Rawicz 11 39 1 8 12 16 0 0 2 0 31 8 39 1,000 2,82 1,029 0,800
68. Łukasz Przedpełski OK Bedmet Kolejarz Opole 7 24 0 2 13 8 0 0 1 0 17 5 22 0,917 2,43 0,917 0,000
69. Dawid Wawrzyniak Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 54 7 5 16 24 2 0 0 0 47 2 49 0,907 2,94 1,111 0,704
70. Adrian Woźniak OK Bedmet Kolejarz Opole 7 26 1 3 10 10 0 1 1 0 19 4 23 0,885 2,71 0,885 0,000
71. Wojciech Lisiecki Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 32 0 4 16 7 3 1 1 0 24 4 28 0,875 3,00 0,875 0,000
72. Rafał Konopka Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 33 1 5 10 14 0 0 1 2 23 5 28 0,849 2,88 1,000 0,546
73. Grzegorz Bassara Stal Rzeszów 13 40 1 7 10 19 0 1 1 1 27 6 33 0,825 2,08 1,000 0,650
74. Davis Kurmis Lokomotiv Daugavpils 17 61 1 8 17 29 1 1 2 2 36 10 46 0,754 2,12 0,750 0,759
75. Eryk Budzyń Speedway Wanda Kraków 12 39 3 3 8 19 2 0 4 0 23 1 24 0,615 1,92 0,850 0,368
76. Michał Nowiński Speedway Wanda Kraków 15 42 1 1 13 24 2 0 1 0 18 5 23 0,548 1,20 0,625 0,500
77. Adrian Bialk KSM Krosno 16 48 0 3 8 28 5 0 3 1 14 1 15 0,313 0,88 0,333 0,300
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Jozsef Tabaka Stal Rzeszów 1 5 1 4 0 0 0 0 0 0 11 4 15 3,000 11,00 0,000 3,000
2. Joel Andersson OK Bedmet Kolejarz Opole 1 5 1 2 2 0 0 0 0 0 9 3 12 2,400 9,00 2,400 0,000
3. Rohan Tungate Orzeł Łódź 5 24 9 7 4 3 0 0 1 0 45 5 50 2,083 9,00 1,929 2,300
4. Davey Watt Lokomotiv Daugavpils 3 13 4 5 2 2 0 0 0 0 24 2 26 2,000 8,00 2,250 1,889
5. Anders Thomsen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 34 10 9 9 4 0 0 1 1 57 9 66 1,941 7,13 2,154 1,810
6. Sam Masters Speedway Wanda Kraków 6 31 12 8 5 4 0 0 1 1 57 2 59 1,903 9,50 1,700 2,000
7. Rene Bach Stal Rzeszów 2 8 2 3 2 1 0 0 0 0 14 1 15 1,875 7,00 0,667 2,600
8. Stanisław Burza Speedway Wanda Kraków 3 12 3 3 4 2 0 0 0 0 19 3 22 1,833 6,33 0,000 1,833
9. Chris Harris Speedway Wanda Kraków 5 22 2 11 6 3 0 0 0 0 34 6 40 1,818 6,80 1,923 1,667
10. Robert Chmiel OK Bedmet Kolejarz Opole 3 16 3 8 2 2 0 0 1 0 27 2 29 1,813 9,00 1,813 0,000
11. Daniel Kaczmarek KSM Krosno 4 19 7 3 3 6 0 0 0 0 30 3 33 1,737 7,50 1,636 1,875
12. Rory Schlein Orzeł Łódź 5 22 5 6 7 3 0 0 1 0 34 3 37 1,682 6,80 1,889 1,539
13. Mateusz Borowicz forBET Włókniarz Częstochowa 4 15 2 6 2 4 1 0 0 0 20 5 25 1,667 5,00 1,429 1,875
14. Alex Zgardziński KSM Krosno 1 3 1 0 1 1 0 0 0 0 4 1 5 1,667 4,00 0,000 1,667
15. Rafał Trojanowski forBET Włókniarz Częstochowa 8 34 3 12 14 2 2 0 1 0 47 9 56 1,647 5,88 2,000 1,429
16. Adrian Gała Orzeł Łódź 4 16 2 6 4 2 1 0 0 1 22 4 26 1,625 5,50 1,375 1,875
17. Mads Korneliussen Speedway Wanda Kraków 1 5 0 2 3 0 0 0 0 0 7 1 8 1,600 7,00 0,000 1,600
18. Josh Grajczonek Speedway Wanda Kraków 2 7 1 2 2 2 0 0 0 0 9 2 11 1,571 4,50 0,000 1,571
19. Mariusz Puszakowski Orzeł Łódź 5 14 4 2 4 2 1 1 0 0 20 2 22 1,571 4,00 1,714 1,429
20. Dominik Kubera Speedway Wanda Kraków 2 9 3 2 1 3 0 0 0 0 14 0 14 1,556 7,00 1,500 1,600
21. Eduard Krcmar Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 18 4 3 4 6 1 0 0 0 22 5 27 1,500 5,50 1,700 1,250
22. Krzysztof Jabłoński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 26 3 7 7 8 1 0 0 0 30 9 39 1,500 5,00 2,556 0,941
23. Claus Vissing KSM Krosno 2 8 0 3 4 0 1 0 0 0 10 1 11 1,375 5,00 1,375 0,000
24. Kai Huckenbeck ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 2 11 2 2 3 4 0 0 0 0 13 2 15 1,364 6,50 1,800 1,000
25. Marcin Nowak Speedway Wanda Kraków 2 9 1 2 4 1 1 0 0 0 11 1 12 1,333 5,50 1,250 1,400
26. Patryk Rolnicki KSM Krosno 4 15 2 4 5 4 0 0 0 0 19 1 20 1,333 4,75 1,667 1,111
27. Kamil Nowacki Speedway Wanda Kraków 2 7 0 3 1 3 0 0 0 0 7 2 9 1,286 3,50 1,286 0,000
28. Damian Dróżdż forBET Włókniarz Częstochowa 1 4 1 0 2 1 0 0 0 0 5 0 5 1,250 5,00 0,000 1,250
29. Hynek Stichauer Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 10 0 3 4 3 0 0 0 0 10 2 12 1,200 5,00 1,200 0,000
30. Zdenek Holub Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 5 0 1 3 1 0 0 0 0 5 1 6 1,200 5,00 1,200 0,000
31. Mike Trzensiok Euro Finannce Polonia Piła 7 20 3 4 4 8 0 0 1 0 21 3 24 1,200 3,00 1,500 0,500
32. Emil Groendal Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3 12 0 4 5 3 0 0 0 0 13 1 14 1,167 4,33 1,167 0,000
33. Patryk Malitowski KSM Krosno 4 17 1 5 4 4 2 1 0 0 17 2 19 1,118 4,25 0,857 1,300
34. Mateusz Burzyński OK Bedmet Kolejarz Opole 3 13 0 5 2 5 0 0 1 0 12 2 14 1,077 4,00 1,125 1,000
35. Kamil Wieczorek KSM Krosno 5 18 2 3 4 7 1 0 1 0 16 2 18 1,000 3,20 1,100 0,875
36. Craig Cook Orzeł Łódź 1 3 1 0 0 2 0 0 0 0 3 0 3 1,000 3,00 0,000 1,000
37. Nicolas Covatti Stal Rzeszów 1 3 1 0 0 2 0 0 0 0 3 0 3 1,000 3,00 0,000 1,000
38. Gleb Czugunow OK Bedmet Kolejarz Opole 1 4 0 1 1 1 0 0 1 0 3 1 4 1,000 3,00 0,000 1,000
39. Sebastian Niedźwiedź Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 3 0 1 0 0 0 0 2 0 2 1 3 1,000 2,00 1,000 0,000
40. Kamil Pulczyński Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3 12 0 4 3 5 0 0 0 0 11 0 11 0,917 3,67 0,917 0,000
41. Arkadiusz Madej KSM Krosno 3 10 0 1 5 3 0 0 0 1 7 2 9 0,900 2,33 0,714 1,333
42. Jacek Gollob ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 3 9 0 1 4 3 1 0 0 0 6 1 7 0,778 2,00 0,714 1,000
43. Nikolaj Busk Jakobsen KSM Krosno 1 4 1 0 0 3 0 0 0 0 3 0 3 0,750 3,00 0,750 0,000
44. Kyle Newman Euro Finannce Polonia Piła 1 4 0 0 2 2 0 0 0 0 2 1 3 0,750 2,00 0,000 0,750
45. Artiom Trofimow Lokomotiv Daugavpils 6 21 0 1 9 9 0 0 2 0 11 4 15 0,714 1,83 0,700 0,727
46. Damian Stalkowski ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 6 17 2 1 3 6 0 0 5 0 11 1 12 0,706 1,83 1,200 0,000
47. Oleg Michaiłow Lokomotiv Daugavpils 7 25 0 2 9 12 1 1 0 0 13 3 16 0,640 1,86 0,714 0,546
48. Arsłan Fajzulin OK Bedmet Kolejarz Opole 1 5 0 1 1 2 1 0 0 0 3 0 3 0,600 3,00 0,600 0,000
49. Mariusz Fierlej OK Bedmet Kolejarz Opole 1 5 0 0 3 0 0 1 0 1 3 0 3 0,600 3,00 0,600 0,000
50. Daniel Pytel Speedway Wanda Kraków 1 4 0 0 2 1 1 0 0 0 2 0 2 0,500 2,00 0,500 0,000
51. Łukasz Sówka ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 14 0 1 5 7 1 0 0 0 7 0 7 0,500 1,75 0,333 0,546
52. Patryk Wojdyło Stal Rzeszów 9 30 0 1 9 18 0 1 0 1 11 4 15 0,500 1,22 0,889 0,333
53. Patryk Sitarek ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 2 6 0 1 0 2 1 1 1 0 2 1 3 0,500 1,00 0,000 1,000
54. Mateusz Rząsa Stal Rzeszów 7 24 1 0 6 11 2 0 3 1 9 1 10 0,417 1,29 1,333 0,286
55. Kacper Grzegorczyk Euro Finannce Polonia Piła 6 17 0 1 3 8 1 0 3 1 5 2 7 0,412 0,83 0,167 0,546
56. Patryk Beśko Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 6 0 0 2 4 0 0 0 0 2 0 2 0,333 1,00 0,333 0,000
57. Steven Mauer Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
58. Andriej Kobrin OK Bedmet Kolejarz Opole 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
59. Emil Peroń Speedway Wanda Kraków 2 7 0 0 2 5 0 0 0 0 2 0 2 0,286 1,00 0,000 0,286
60. Tobias Busch KSM Krosno 1 4 0 0 1 3 0 0 0 0 1 0 1 0,250 1,00 0,250 0,000
61. Igor Kopeć-Sobczyński Speedway Wanda Kraków 1 4 0 0 1 3 0 0 0 0 1 0 1 0,250 1,00 0,000 0,250
62. Tomasz Przywieczerski Orzeł Łódź 2 4 0 0 1 2 1 0 0 0 1 0 1 0,250 0,50 0,000 0,250
63. Kamil Kamiński OK Bedmet Kolejarz Opole 2 4 0 0 1 2 0 1 0 0 1 0 1 0,250 0,50 0,333 0,000
64. Tomasz Orwat ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 10 25 0 1 3 17 1 0 0 3 5 1 6 0,240 0,50 0,182 0,286
65. Denis Zworygin Lokomotiv Daugavpils 3 9 0 0 1 7 0 0 0 1 1 1 2 0,222 0,33 0,000 0,286
66. Mathias Thoernblom OK Bedmet Kolejarz Opole 1 5 0 0 1 4 0 0 0 0 1 0 1 0,200 1,00 0,200 0,000
67. Bartosz Hassa Euro Finannce Polonia Piła 3 10 0 0 2 8 0 0 0 0 2 0 2 0,200 0,67 0,000 0,200
68. Paweł Staniszewski Euro Finannce Polonia Piła 2 5 0 0 1 3 0 0 1 0 1 0 1 0,200 0,50 0,333 0,000
69. Marcin Turowski KSM Krosno 3 9 0 0 1 8 0 0 0 0 1 0 1 0,111 0,33 0,000 0,111
70. Tomasz Gąsior OK Bedmet Kolejarz Opole 8 22 0 0 1 16 2 1 1 1 1 0 1 0,046 0,13 0,053 0,000
71. Aureliusz Bieliński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 6 0 0 0 4 0 0 2 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
72. Bartosz Kibała Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
73. Kamil Brzeziński Stal Rzeszów 1 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
74. Marcin Kościelski Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 5 0 0 0 3 1 1 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani