Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Mateusz Szczepaniak Speedway Wanda Kraków 14 72 34 27 9 0 1 1 0 0 165 5 170 2,361 11,79 2,528 2,194
2. Kenneth Bjerre Unia Tarnów 18 81 46 20 8 2 3 0 1 1 186 4 190 2,346 10,33 2,442 2,237
3. Norbert Kościuch Euro Finannce Polonia Piła 14 71 30 24 11 4 1 0 1 0 149 14 163 2,296 10,64 2,364 2,237
4. Anders Thomsen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 74 31 23 15 4 1 0 0 0 154 13 167 2,257 9,63 2,333 2,205
5. Mikkel Michelsen Unia Tarnów 9 40 17 8 12 1 0 0 2 0 79 11 90 2,250 8,78 2,565 1,824
6. Maksim Bogdanow Lokomotiv Daugavpils 15 78 39 22 8 4 4 0 1 0 169 5 174 2,231 11,27 2,564 1,897
7. Hans Andersen Orzeł Łódź 16 79 28 29 19 3 0 0 0 0 161 13 174 2,203 10,06 2,297 2,119
8. Artur Mroczka Unia Tarnów 17 76 24 33 10 5 0 1 3 0 148 19 167 2,197 8,71 2,405 2,000
9. Kacper Gomólski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17 79 29 25 20 3 0 0 2 0 157 16 173 2,190 9,24 2,439 1,921
10. Jakub Jamróg Unia Tarnów 12 55 16 23 10 5 1 0 0 0 104 16 120 2,182 8,67 2,345 2,000
11. Peter Ljung Unia Tarnów 16 71 22 21 20 4 1 0 3 0 128 18 146 2,056 8,00 2,029 2,083
12. Josh Grajczonek Stal Rzeszów 11 42 15 12 10 4 0 0 0 1 79 6 85 2,024 9,88 2,231 1,688
13. Dawid Lampart Stal Rzeszów 16 90 32 27 23 4 2 0 1 1 173 9 182 2,022 10,81 2,205 1,848
14. Rohan Tungate Orzeł Łódź 16 79 32 16 19 7 1 0 2 2 147 10 157 1,987 9,19 2,237 1,756
15. Troy Batchelor Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17 77 25 31 10 6 2 0 2 1 147 6 153 1,987 8,65 2,200 1,810
16. Artur Czaja Unia Tarnów 17 76 28 18 16 10 1 0 3 0 136 15 151 1,987 8,00 2,186 1,727
17. Timo Lahti Lokomotiv Daugavpils 16 81 30 22 19 7 3 0 0 0 153 5 158 1,951 9,56 2,275 1,634
18. Tomasz Gapiński Euro Finannce Polonia Piła 14 68 23 22 12 8 0 0 3 0 125 5 130 1,912 8,93 1,912 1,912
19. Adrian Cyfer Euro Finannce Polonia Piła 14 62 16 19 19 8 0 0 0 0 105 12 117 1,887 7,50 2,258 1,516
20. Marcin Jędrzejewski ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 14 65 16 21 23 4 0 0 0 1 113 8 121 1,862 8,07 2,061 1,656
21. Patrick Hougaard Speedway Wanda Kraków 7 33 10 11 7 3 1 0 0 1 59 2 61 1,849 8,43 1,714 1,947
22. Kjastas Puodżuks Lokomotiv Daugavpils 16 80 28 16 24 9 2 0 1 0 140 7 147 1,838 8,75 2,075 1,600
23. Wadim Tarasienko Euro Finannce Polonia Piła 13 59 19 12 14 12 1 0 0 1 95 12 107 1,814 7,31 2,000 1,667
24. Oskar Fajfer Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16 64 25 11 8 9 5 0 3 3 105 11 116 1,813 6,56 1,833 1,794
25. Andriej Kudriaszow ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 12 57 15 20 10 11 1 0 0 0 95 7 102 1,790 7,92 1,741 1,833
26. Oskar Ajtner-Gollob ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 13 63 16 16 20 9 2 0 0 0 100 11 111 1,762 7,69 1,971 1,500
27. Ernest Koza Speedway Wanda Kraków 14 67 20 17 14 13 1 0 2 0 108 9 117 1,746 7,71 2,147 1,333
28. Nicklas Porsing Stal Rzeszów 10 49 9 18 16 3 0 1 1 1 79 6 85 1,735 7,90 1,731 1,739
29. Michał Szczepaniak Euro Finannce Polonia Piła 12 48 12 9 17 10 0 0 0 0 71 11 82 1,708 6,45 1,800 1,609
30. Robert Miśkowiak Orzeł Łódź 16 72 18 25 14 14 1 0 0 0 118 4 122 1,694 7,38 1,886 1,514
31. Patryk Rolnicki Unia Tarnów 18 61 16 14 15 11 1 3 1 0 91 12 103 1,689 5,06 1,767 1,613
32. Aleksandr Łoktajew Orzeł Łódź 14 63 14 18 16 9 0 1 3 2 94 10 104 1,651 6,71 1,844 1,452
33. Renat Gafurow Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13 48 11 13 12 10 0 0 2 0 71 8 79 1,646 5,46 2,000 1,346
34. Wiktor Kułakow ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 13 62 12 21 17 5 1 0 6 0 95 7 102 1,645 7,31 1,517 1,758
35. Rasmus Jensen Speedway Wanda Kraków 9 46 7 13 20 6 0 0 0 0 67 8 75 1,630 7,44 1,828 1,294
36. Dominik Kossakowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 52 12 9 17 13 0 0 1 0 71 5 76 1,462 5,07 1,786 1,083
37. Oleg Michaiłow Lokomotiv Daugavpils 10 39 3 12 13 7 2 1 1 0 46 11 57 1,462 4,60 1,619 1,278
38. Wiktor Lampart Stal Rzeszów 12 58 11 16 13 13 2 3 0 0 78 6 84 1,448 6,50 1,655 1,241
39. Edward Mazur Orzeł Łódź 16 68 11 15 24 13 2 0 2 1 87 11 98 1,441 5,44 1,657 1,212
40. Jewgienij Kostygow Lokomotiv Daugavpils 15 60 8 15 16 16 0 0 3 2 70 15 85 1,417 4,67 1,714 1,156
41. Claus Vissing Speedway Wanda Kraków 10 41 7 8 14 9 0 0 1 1 51 7 58 1,415 5,10 1,609 1,167
42. Davis Kurmis Lokomotiv Daugavpils 15 53 7 7 23 15 1 0 0 0 58 15 73 1,377 3,87 1,519 1,231
43. Michał Piosicki Orzeł Łódź 15 46 5 7 14 14 4 1 0 1 43 11 54 1,174 2,87 1,200 1,143
44. Arkadiusz Potoniec Orzeł Łódź 14 45 2 10 14 16 1 0 1 1 40 10 50 1,111 2,86 1,044 1,182
45. Siergiej Łogaczow Lokomotiv Daugavpils 8 34 3 8 10 7 1 0 5 0 35 2 37 1,088 4,38 1,125 1,056
46. Damian Adamczak ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 12 46 3 12 9 15 0 0 4 3 42 6 48 1,044 3,50 1,385 0,600
47. Michał Nowiński Unia Tarnów 13 44 1 6 12 23 1 1 0 0 27 8 35 0,796 2,08 1,000 0,625
48. Patryk Wojdyło Stal Rzeszów 12 48 3 2 18 18 1 2 4 0 31 7 38 0,792 2,58 0,862 0,684
49. Szymon Szlauderbach Speedway Wanda Kraków 12 41 4 3 11 17 2 1 2 1 29 3 32 0,781 2,42 0,900 0,667
50. Marcin Turowski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 38 3 2 9 19 1 2 2 0 22 4 26 0,684 2,00 1,000 0,478
51. Piotr Pióro Speedway Wanda Kraków 11 35 0 3 12 15 1 0 2 2 18 2 20 0,571 1,64 0,556 0,588
52. Kacper Grzegorczyk Euro Finannce Polonia Piła 12 38 3 3 5 19 4 2 0 0 20 1 21 0,553 1,67 0,778 0,350
53. Tomasz Orwat ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 8 30 1 2 9 11 4 1 2 0 16 0 16 0,533 2,00 0,533 0,533
54. Aureliusz Bieliński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 38 0 2 12 14 5 3 2 0 16 3 19 0,500 1,45 0,500 0,500
55. Marcel Szymko Stal Rzeszów 11 35 0 3 6 22 2 0 1 1 12 2 14 0,400 1,09 0,273 0,458
56. Mateusz Rząsa Stal Rzeszów 12 36 0 2 4 24 2 0 1 1 8 3 11 0,306 0,73 0,769 0,044
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Robert Lambert Speed Car Motor Lublin 2 9 6 1 1 1 0 0 0 0 21 1 22 2,444 10,50 3,000 2,000
2. Daniel Jeleniewski Speed Car Motor Lublin 2 9 4 2 3 0 0 0 0 0 19 3 22 2,444 9,50 2,250 2,600
3. Stanisław Burza Speed Car Motor Lublin 2 7 3 2 1 1 0 0 0 0 14 1 15 2,143 7,00 2,750 1,333
4. Mikkel Bech Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 12 4 4 3 1 0 0 0 0 23 2 25 2,083 7,67 2,625 1,000
5. Paweł Miesiąc Speed Car Motor Lublin 2 8 2 4 1 1 0 0 0 0 15 1 16 2,000 7,50 2,667 1,600
6. Bjarne Pedersen Speed Car Motor Lublin 2 8 1 3 4 0 0 0 0 0 13 3 16 2,000 6,50 1,667 2,200
7. Nick Morris Stal Rzeszów 6 32 10 9 10 0 1 0 0 2 58 3 61 1,906 9,67 2,250 1,563
8. Gleb Czugunow Orzeł Łódź 2 9 1 3 5 0 0 0 0 0 14 3 17 1,889 7,00 1,750 2,000
9. Nicolai Klindt Speedway Wanda Kraków 7 24 5 9 6 3 0 0 0 1 39 6 45 1,875 6,50 1,700 2,000
10. Chris Harris Stal Rzeszów 6 30 9 8 4 7 0 0 2 0 47 4 51 1,700 7,83 1,533 1,867
11. Jake Allen Stal Rzeszów 3 16 3 4 5 4 0 0 0 0 22 5 27 1,688 7,33 2,600 1,273
12. Scott Nicholls Speedway Wanda Kraków 3 15 3 6 1 2 3 0 0 0 22 3 25 1,667 7,33 2,000 1,546
13. Davey Watt Stal Rzeszów 2 11 2 2 6 1 0 0 0 0 16 2 18 1,636 8,00 1,200 2,000
14. Tomas H. Jonasson Lokomotiv Daugavpils 7 32 5 11 8 7 0 0 0 1 45 6 51 1,594 6,43 1,833 1,286
15. Jakub Miśkowiak Orzeł Łódź 3 12 3 3 2 3 0 0 1 0 17 2 19 1,583 5,67 1,667 1,556
16. Oskar Bober Speed Car Motor Lublin 2 7 2 1 2 1 0 0 1 0 10 1 11 1,571 5,00 1,333 1,750
17. Wiktor Trofimow jr Speed Car Motor Lublin 2 6 0 2 3 1 0 0 0 0 7 2 9 1,500 3,50 1,333 1,667
18. Hubert Łęgowik Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7 27 5 4 10 6 1 0 1 0 33 4 37 1,370 4,71 1,688 0,909
19. Dimitri Berge Stal Rzeszów 4 11 1 3 3 2 1 0 0 1 12 2 14 1,273 6,00 1,273 0,000
20. Linus Sundstroem Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 4 1 0 2 1 0 0 0 0 5 0 5 1,250 5,00 1,250 0,000
21. Erik Riss Stal Rzeszów 4 18 2 7 2 2 3 0 1 1 22 0 22 1,222 5,50 1,077 1,600
22. Nikolaj Busk Jakobsen Speedway Wanda Kraków 5 21 1 5 7 7 1 0 0 0 20 3 23 1,095 4,00 1,000 1,400
23. Brady Kurtz Euro Finannce Polonia Piła 3 9 0 3 1 4 0 0 1 0 7 1 8 0,889 2,33 0,667 1,000
24. Linus Ekloef ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 1 3 0 0 2 1 0 0 0 0 2 0 2 0,667 2,00 0,000 0,667
25. Mikołaj Curyło ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 5 16 0 2 5 5 2 0 2 0 9 0 9 0,563 1,80 0,556 0,571
26. Adrian Woźniak Euro Finannce Polonia Piła 8 26 1 1 7 17 0 0 0 0 12 2 14 0,539 1,50 0,300 0,688
27. Patryk Sitarek ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 10 26 1 2 5 9 6 0 3 0 12 0 12 0,462 1,20 0,600 0,273
28. Paweł Staniszewski Euro Finannce Polonia Piła 7 22 0 2 5 9 1 1 2 0 9 1 10 0,455 1,29 0,667 0,200
29. Artiom Trofimow Lokomotiv Daugavpils 5 17 1 0 3 13 0 0 0 0 6 0 6 0,353 1,20 0,143 0,500
30. Kamil Kiełbasa Stal Rzeszów 4 12 0 1 2 7 1 0 1 0 4 0 4 0,333 1,00 0,333 0,333
31. Daniił Kołodinski Lokomotiv Daugavpils 1 3 0 0 1 0 0 1 1 0 1 0 1 0,333 1,00 0,000 0,333
32. Mateusz Jagła ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9 26 0 0 7 15 0 1 3 0 7 0 7 0,269 0,78 0,273 0,267
33. Kacper Konieczny Unia Tarnów 6 21 0 0 5 13 3 0 0 0 5 0 5 0,238 0,83 0,364 0,100
34. Eryk Borczuch Speedway Wanda Kraków 4 11 0 0 2 6 1 1 1 0 2 0 2 0,182 0,50 0,333 0,125
Zawodnicy niesklasyfikowani