Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Jack Holder eWinner Apator Toruń 14 64 36 21 4 2 1 0 0 0 154 14 168 2,625 11,85 2,765 2,467
2. Wiktor Kułakow eWinner Apator Toruń 14 72 32 22 12 1 0 0 4 1 152 18 170 2,361 10,86 2,343 2,378
3. Rohan Tungate Orzeł Łódź 14 69 33 19 12 3 1 0 1 0 149 13 162 2,348 10,64 2,576 2,139
4. Chris Holder eWinner Apator Toruń 14 70 31 21 11 5 1 0 1 0 146 15 161 2,300 10,43 2,588 2,028
5. Wadim Tarasienko Lokomotiv Daugavpils 8 41 16 16 4 4 1 0 0 0 84 4 88 2,146 10,50 1,900 2,226
6. Nicolai Klindt Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 74 33 18 16 4 1 0 2 0 151 7 158 2,135 10,79 2,306 1,974
7. Tobiasz Musielak eWinner Apator Toruń 14 66 19 21 19 6 1 0 0 0 118 22 140 2,121 8,43 2,177 2,063
8. Aleksandr Łoktajew Orzeł Łódź 11 54 23 17 6 4 1 0 3 0 109 5 114 2,111 9,91 2,240 2,000
9. Andreas Lyager Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 62 22 18 16 2 0 0 4 0 118 12 130 2,097 8,43 2,100 2,094
10. Oskar Fajfer Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 14 68 27 20 11 8 1 0 0 1 132 10 142 2,088 9,43 2,152 2,029
11. Timo Lahti Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 12 60 23 16 17 3 1 0 0 0 118 5 123 2,050 9,83 2,226 1,862
12. Frederik Jakobsen Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 12 49 17 16 9 6 0 1 0 0 92 8 100 2,041 8,36 2,044 2,039
13. Oliver Berntzon Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 12 59 22 14 14 7 0 1 0 1 108 11 119 2,017 9,00 1,793 2,233
14. Krystian Pieszczek Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 65 20 19 14 4 1 0 7 0 112 15 127 1,954 8,00 2,306 1,517
15. Tomasz Gapiński Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 68 19 22 17 9 1 0 0 0 118 12 130 1,912 8,43 2,121 1,714
16. David Bellego Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 42 15 10 9 8 0 0 0 0 74 6 80 1,905 9,25 2,211 1,652
17. Rasmus Jensen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 69 25 21 11 9 1 1 0 1 128 3 131 1,899 9,14 1,971 1,829
18. Adrian Miedziński eWinner Apator Toruń 14 63 19 20 12 7 0 0 5 0 109 10 119 1,889 7,79 2,129 1,656
19. Norbert Kościuch Orzeł Łódź 12 56 18 10 20 7 0 1 0 0 94 10 104 1,857 7,83 2,000 1,733
20. Peter Ljung Unia Tarnów 12 62 13 22 22 1 2 1 1 0 105 9 114 1,839 8,75 1,548 2,129
21. Marcin Nowak Orzeł Łódź 13 57 17 18 9 11 0 0 2 0 96 7 103 1,807 7,38 2,033 1,556
22. Grzegorz Walasek Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 62 17 17 16 9 2 0 1 0 101 9 110 1,774 7,21 2,161 1,387
23. Mateusz Cierniak Unia Tarnów 13 53 15 13 14 5 2 1 3 0 85 8 93 1,755 6,54 1,742 1,773
24. Kai Huckenbeck Abramczyk Polonia Bydgoszcz 13 64 14 24 13 10 0 0 3 0 103 9 112 1,750 7,92 2,067 1,471
25. Adrian Gała Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 13 59 22 7 18 5 2 0 5 0 98 5 103 1,746 7,54 1,788 1,692
26. Peter Kildemand Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 69 24 9 22 9 0 0 4 1 112 7 119 1,725 8,00 1,853 1,600
27. Daniel Jeleniewski Orzeł Łódź 11 47 16 9 8 12 1 0 0 1 74 7 81 1,723 6,73 1,958 1,478
28. Jacob Thorssell Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 59 10 24 14 9 0 0 1 1 92 9 101 1,712 7,67 1,593 1,813
29. Oleg Michaiłow Lokomotiv Daugavpils 14 62 17 11 20 11 1 0 1 1 93 12 105 1,694 6,64 1,839 1,548
30. Andriej Kudriaszow Lokomotiv Daugavpils 14 64 15 22 14 11 0 0 2 0 103 3 106 1,656 7,36 1,882 1,400
31. Adrian Cyfer Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 59 8 21 19 10 1 0 0 0 85 11 96 1,627 6,07 1,844 1,370
32. Jewgienij Kostygow Lokomotiv Daugavpils 14 64 14 19 17 11 0 0 2 1 97 7 104 1,625 6,93 1,912 1,300
33. Artur Mroczka Unia Tarnów 14 62 8 18 21 13 0 1 0 1 81 17 98 1,581 5,79 1,531 1,633
34. Kacper Gomólski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13 51 7 14 19 10 0 0 1 0 68 12 80 1,569 5,23 1,448 1,727
35. Ernest Koza Unia Tarnów 14 62 11 21 16 11 1 0 1 1 91 6 97 1,565 6,50 1,600 1,531
36. Kim Nilsson Unia Tarnów 14 61 12 19 14 14 0 0 2 1 88 6 94 1,541 6,29 1,719 1,345
37. Francis Gusts Lokomotiv Daugavpils 13 51 7 13 17 11 1 0 1 1 64 14 78 1,529 4,92 1,800 1,143
38. Dimitri Berge Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9 36 8 8 10 9 1 0 0 0 50 5 55 1,528 6,25 1,750 1,250
39. Pontus Aspgren Lokomotiv Daugavpils 12 56 10 17 12 10 1 0 6 0 76 7 83 1,482 6,33 1,875 1,188
40. Dawid Lampart Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 56 7 16 21 9 1 0 2 0 74 9 83 1,482 6,17 1,667 1,344
41. Michał Gruchalski Unia Tarnów 13 38 10 4 13 7 0 1 2 1 51 4 55 1,447 5,10 1,680 1,000
42. Kamil Brzozowski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 32 3 12 7 8 1 0 1 0 40 4 44 1,375 4,44 1,476 1,182
43. Rafał Okoniewski Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 43 5 12 13 12 0 0 0 1 52 6 58 1,349 4,73 1,524 1,182
44. Karol Żupiński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 51 10 7 17 14 0 0 3 0 61 3 64 1,255 4,36 1,539 0,960
45. Igor Kopeć-Sobczyński eWinner Apator Toruń 14 44 9 4 15 16 0 0 0 0 50 5 55 1,250 3,57 1,300 1,208
46. Damian Stalkowski Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 14 47 4 12 13 15 0 1 1 1 49 8 57 1,213 3,50 1,125 1,304
47. Przemysław Konieczny Unia Tarnów 11 32 7 3 7 12 0 1 1 1 34 3 37 1,156 3,09 1,125 1,188
48. Tomasz Orwat Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 47 6 8 17 14 1 0 0 0 51 3 54 1,149 3,64 1,364 0,960
49. Kjastas Puodżuks Lokomotiv Daugavpils 11 40 5 6 13 12 2 1 1 0 40 2 42 1,050 3,64 1,217 0,824
50. Piotr Pióro Orzeł Łódź 14 43 3 6 14 12 2 1 5 0 35 4 39 0,907 2,50 0,909 0,905
51. Sebastian Szostak Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 47 5 5 7 29 1 0 0 0 32 1 33 0,702 2,29 0,909 0,520
52. Marcel Studziński Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 12 30 2 4 4 15 2 0 2 1 18 2 20 0,667 1,64 1,000 0,333
53. Kamil Marciniec eWinner Apator Toruń 14 38 1 5 8 22 0 0 1 1 21 4 25 0,658 1,50 0,900 0,389
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Grzegorz Zengota Abramczyk Polonia Bydgoszcz 3 14 6 4 0 4 0 0 0 0 26 3 29 2,071 8,67 2,222 1,800
2. Jonas Jeppesen Arged Malesa TŻ Ostrovia 6 18 8 4 2 4 0 0 0 0 34 1 35 1,944 6,80 2,333 1,167
3. Brady Kurtz Orzeł Łódź 6 24 4 8 5 6 0 0 0 1 33 5 38 1,583 5,50 2,100 1,214
4. Hans Andersen Orzeł Łódź 3 14 1 6 4 3 0 0 0 0 19 3 22 1,571 6,33 1,400 1,667
5. Mikkel Bech Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 8 0 2 4 2 0 0 0 0 8 3 11 1,375 4,00 1,500 1,250
6. Kevin Fajfer Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 7 28 3 8 5 9 0 1 1 1 30 7 37 1,321 4,29 1,733 0,846
7. Troy Batchelor Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5 19 4 1 9 3 0 0 2 0 23 1 24 1,263 4,60 1,286 1,250
8. Daniel Kaczmarek Unia Tarnów 14 27 3 5 8 10 0 0 1 0 27 4 31 1,148 3,00 1,300 1,059
9. Linus Sundstroem Lokomotiv Daugavpils 5 23 3 3 7 7 0 0 3 0 22 4 26 1,130 4,40 1,056 1,400
10. Ricards Ansviesulis Lokomotiv Daugavpils 5 9 1 1 3 4 0 0 0 0 8 1 9 1,000 2,67 1,667 0,667
11. Dawid Rempała Unia Tarnów 6 12 0 3 2 7 0 0 0 0 8 3 11 0,917 2,00 1,167 0,667
12. Matic Ivacic Abramczyk Polonia Bydgoszcz 3 9 0 2 3 4 0 0 0 0 7 1 8 0,889 2,33 1,000 0,500
13. Alan Szczotka Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 26 2 3 8 11 0 0 2 0 20 1 21 0,808 1,82 0,600 0,938
14. Piotr Gryszpiński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 15 1 1 4 8 0 0 1 0 9 2 11 0,733 1,50 0,600 1,000
15. Jurica Pavlic Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 6 11 2 0 2 6 1 0 0 0 8 0 8 0,727 2,67 0,750 0,714
16. Aleksander Grygolec Orzeł Łódź 12 27 0 2 10 11 0 0 2 1 14 4 18 0,667 1,27 0,867 0,417
17. Nikodem Bartoch Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 27 0 2 7 18 0 0 0 0 11 3 14 0,519 1,10 0,667 0,400
18. Jakub Krawczyk Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 22 0 2 5 11 1 2 0 1 9 1 10 0,455 1,13 0,600 0,333
19. Mikołaj Czapla Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 7 12 0 1 2 7 0 1 1 0 4 1 5 0,417 0,80 0,667 0,167
20. Kacper Grzelak Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 28 0 1 7 19 0 0 1 0 9 2 11 0,393 0,90 0,154 0,600
21. Mateusz Dul Orzeł Łódź 12 17 1 1 1 11 0 0 2 0 6 0 6 0,353 0,75 0,500 0,222
22. Mateusz Błażykowski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 12 0 0 3 4 0 0 2 1 3 0 3 0,250 0,75 0,333 0,000
23. Robert Chmiel Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 9 0 0 2 7 0 0 0 0 2 0 2 0,222 0,40 0,000 0,250
24. Daniił Kołodinski Lokomotiv Daugavpils 7 9 0 0 1 5 1 0 2 0 1 1 2 0,222 0,25 1,000 0,000
25. Ernest Matjuszonok Lokomotiv Daugavpils 5 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
26. Aleks Rydlewski eWinner Apator Toruń 9 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
27. Justin Stolp eWinner Apator Toruń 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani