KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Michael Jepsen Jensen ROW Rybnik 2 10 7 2 1 0 0 0 0 0 26 2 28 2,800 13,00 3,000 2,600
2. Oskar Fajfer Aforti Start Gniezno 2 10 7 1 2 0 0 0 0 0 25 1 26 2,600 12,50 3,000 2,200
3. Wiktor Kułakow Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 21 12 8 0 0 0 0 1 0 52 1 53 2,524 13,00 2,800 2,273
4. Tobiasz Musielak Cellfast Wilki Krosno 3 16 6 7 2 0 0 0 0 1 34 5 39 2,438 11,33 2,400 2,500
5. Kacper Gomólski ROW Rybnik 3 14 5 5 4 0 0 0 0 0 29 5 34 2,429 9,67 3,000 2,111
6. Brady Kurtz Orzeł Łódź 3 16 8 6 1 1 0 0 0 0 37 1 38 2,375 12,33 2,600 2,000
7. Wadim Tarasienko Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 23 12 6 1 0 1 0 3 0 49 4 53 2,304 12,25 2,636 2,000
8. David Bellego Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 20 8 7 4 1 0 0 0 0 42 2 44 2,200 10,50 2,700 1,700
9. Aleksandr Łoktajew Orzeł Łódź 2 10 4 2 4 0 0 0 0 0 20 2 22 2,200 10,00 2,200 0,000
10. Rohan Tungate Unia Tarnów 4 23 12 4 4 1 1 0 1 0 48 1 49 2,130 12,00 1,833 2,455
11. Andrzej Lebiediew Cellfast Wilki Krosno 4 20 8 4 8 0 0 0 0 0 40 2 42 2,100 10,00 2,200 2,000
12. Peter Kildemand Aforti Start Gniezno 2 10 3 4 2 1 0 0 0 0 19 2 21 2,100 9,50 2,000 2,200
13. Rasmus Jensen Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 20 7 5 6 2 0 0 0 0 37 5 42 2,100 9,25 2,100 2,100
14. Siergiej Łogaczow ROW Rybnik 3 15 5 5 2 3 0 0 0 0 27 4 31 2,067 9,00 3,000 1,600
15. Nicolai Klindt Arged Malesa Ostrów 2 10 3 4 2 1 0 0 0 0 19 1 20 2,000 9,50 1,600 2,400
16. Andreas Lyager Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 20 7 6 4 3 0 0 0 0 37 3 40 2,000 9,25 2,273 1,667
17. Jakub Jamróg Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 20 4 9 4 2 1 0 0 0 34 5 39 1,950 8,50 1,600 2,300
18. Wiktor Trofimow jr ROW Rybnik 3 14 2 7 4 1 0 0 0 0 24 3 27 1,929 8,00 2,000 1,900
19. Rune Holta ROW Rybnik 3 15 5 3 4 0 1 1 1 0 25 3 28 1,867 8,33 2,000 1,800
20. Sebastian Szostak Arged Malesa Ostrów 2 6 1 1 4 0 0 0 0 0 9 2 11 1,833 4,50 2,000 1,667
21. Frederik Jakobsen Aforti Start Gniezno 2 10 3 3 3 0 0 0 1 0 18 0 18 1,800 9,00 2,000 1,600
22. Timo Lahti Aforti Start Gniezno 2 10 3 1 4 1 0 0 1 0 15 3 18 1,800 7,50 1,400 2,200
23. Mateusz Szczepaniak Cellfast Wilki Krosno 4 19 8 1 6 3 0 0 1 0 32 2 34 1,790 8,00 2,000 1,600
24. Marcin Nowak Orzeł Łódź 3 14 1 7 3 2 0 0 1 0 20 5 25 1,786 6,67 2,100 1,000
25. Grzegorz Zengota Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 18 3 7 5 3 0 0 0 0 28 4 32 1,778 7,00 1,500 2,000
26. Luke Becker Orzeł Łódź 3 13 4 3 4 2 0 0 0 0 22 1 23 1,769 7,33 1,750 1,800
27. Krystian Pieszczek Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 20 6 6 4 2 0 0 2 0 34 1 35 1,750 8,50 1,500 2,000
28. Grzegorz Walasek Arged Malesa Ostrów 2 10 2 2 5 0 0 0 1 0 15 2 17 1,700 7,50 1,800 1,600
29. Patrick Hansen Arged Malesa Ostrów 2 10 0 6 2 1 0 1 0 0 14 3 17 1,700 7,00 2,400 1,000
30. Oliver Berntzon Arged Malesa Ostrów 2 9 1 4 2 1 0 0 1 0 13 2 15 1,667 6,50 1,250 2,000
31. Patryk Wojdyło Cellfast Wilki Krosno 4 17 4 4 5 4 0 0 0 0 25 2 27 1,588 6,25 1,889 1,250
32. Artur Mroczka Unia Tarnów 4 22 7 2 7 6 0 0 0 0 32 2 34 1,546 8,00 1,727 1,364
33. Vaclav Milik Cellfast Wilki Krosno 3 15 5 3 1 4 1 0 1 0 22 1 23 1,533 7,33 1,700 1,200
34. Norbert Kościuch Orzeł Łódź 3 15 1 6 4 2 0 1 1 0 19 4 23 1,533 6,33 1,700 1,200
35. Ernest Koza Unia Tarnów 4 21 3 6 9 1 0 0 1 1 30 2 32 1,524 7,50 1,636 1,400
36. Mirosław Jabłoński Aforti Start Gniezno 2 8 1 4 0 3 0 0 0 0 11 1 12 1,500 5,50 1,000 2,000
37. Mateusz Tudzież ROW Rybnik 3 11 2 2 5 2 0 0 0 0 15 1 16 1,455 5,00 1,333 1,500
38. Tomasz Gapiński Arged Malesa Ostrów 2 9 1 3 3 2 0 0 0 0 12 1 13 1,444 6,00 1,600 1,250
39. Jakub Krawczyk Arged Malesa Ostrów 2 6 1 1 1 1 1 1 0 0 6 2 8 1,333 3,00 1,000 1,667
40. Alan Szczotka Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 13 1 3 3 5 0 0 1 0 12 5 17 1,308 3,00 1,167 1,429
41. Kim Nilsson Unia Tarnów 2 10 0 4 4 2 0 0 0 0 12 1 13 1,300 6,00 1,400 1,200
42. Marcel Studziński Aforti Start Gniezno 2 6 1 0 2 2 0 0 1 0 5 2 7 1,167 2,50 1,667 0,667
43. Mateusz Dul Orzeł Łódź 3 10 2 1 1 4 0 1 1 0 9 1 10 1,000 3,00 0,833 1,250
44. Mikołaj Czapla Aforti Start Gniezno 2 6 0 1 3 2 0 0 0 0 5 1 6 1,000 2,50 0,667 1,333
45. Piotr Gryszpiński Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 11 1 1 4 4 0 0 1 0 9 1 10 0,909 2,25 1,333 0,400
46. Dawid Rempała Unia Tarnów 4 14 2 2 1 9 0 0 0 0 11 1 12 0,857 2,75 0,714 1,000
47. Alexander Woentin Unia Tarnów 4 17 0 4 5 7 0 0 1 0 13 1 14 0,824 3,25 1,000 0,667
48. Bartosz Curzytek Cellfast Wilki Krosno 4 13 1 1 4 7 0 0 0 0 9 0 9 0,692 2,25 1,000 0,333
49. Nikodem Bartoch Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 13 1 0 6 6 0 0 0 0 9 0 9 0,692 2,25 0,500 0,857
50. Przemysław Giera ROW Rybnik 3 11 0 2 1 3 1 0 2 0 5 2 7 0,636 1,67 1,333 0,375
51. Jakub Sroka Orzeł Łódź 3 8 0 1 2 4 0 0 1 0 4 1 5 0,625 1,33 0,500 1,000
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Adrian Gała Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 5 2 2 1 0 0 0 0 0 11 3 14 2,800 11,00 2,800 0,000
2. Daniel Jeleniewski Cellfast Wilki Krosno 1 5 0 2 1 2 0 0 0 0 5 0 5 1,000 5,00 0,000 1,000
3. Władimir Borodulin Orzeł Łódź 1 4 0 1 2 0 0 0 1 0 4 0 4 1,000 4,00 0,000 1,000
4. Michał Gruchalski Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 6 1 0 2 2 0 0 1 0 5 1 6 1,000 2,50 0,500 1,250
5. Niels Kristian Iversen Unia Tarnów 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1,000 1,00 1,000 0,000
6. Aleksandr Kajbuszew Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 3 0 1 0 1 0 0 1 0 2 1 3 1,000 1,00 1,500 0,000
7. Lukas Fienhage Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 6 0 1 2 2 0 0 1 0 4 1 5 0,833 2,00 1,250 0,000
8. Peter Ljung Cellfast Wilki Krosno 1 4 0 0 3 1 0 0 0 0 3 0 3 0,750 3,00 0,000 0,750
9. Jewgienij Sajdullin Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 4 0 0 2 2 0 0 0 0 2 1 3 0,750 2,00 0,000 0,750
10. Przemysław Konieczny Unia Tarnów 2 7 1 0 1 5 0 0 0 0 4 0 4 0,571 2,00 0,250 1,000
11. Aleks Rydlewski Cellfast Wilki Krosno 4 6 0 1 0 1 1 2 1 0 2 1 3 0,500 0,67 1,500 0,000
12. Piotr Świercz Unia Tarnów 4 5 0 0 1 4 0 0 0 0 1 1 2 0,400 0,50 0,000 0,500
13. Jakub Janik Cellfast Wilki Krosno 4 6 0 0 1 4 0 0 1 0 1 0 1 0,167 0,33 0,000 0,500
14. Brayden McGuinness Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 3 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
15. Hubert Gąsior Abramczyk Polonia Bydgoszcz 3 5 0 0 0 0 3 0 1 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
16. Mateusz Gzyl Unia Tarnów 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
17. Mateusz Błażykowski Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 5 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
18. Aleksiej Pilac Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani