H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Obserwuj
Sezon 2012

Zawodnicy H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Damian Adamczak 10461711951111826881,9138,2001,5262,185
2 Michał Szczepaniak 104613151052100798871,8917,9002,3201,381
3 Rafał Trojanowski 8381091080100589671,7637,2502,0421,286
4 Linus Sundstroem 94412111270011706761,7277,7781,8751,550
5 Mateusz Szczepaniak 9398136810305610661,6926,2222,2501,304
6 Peter Kildemand 6306101130000491501,6678,1672,1001,450
7 Simon Gustafsson 52252761010262281,2735,2001,3331,200

Zawodnicy niesklasyfikowani H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Kacper Gomólski 13030000006393,0006,0003,0000,000
2 Jakub Jamróg 2731210000130131,8576,5001,8570,000
3 Mariusz Fierlej 27014110006060,8573,0001,0000,667
4 Marcin Wawrzyniak 7190151210007290,4741,0000,5710,417