WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. David Bellego Power Duck Iveston PSŻ Poznań 9 45 29 8 5 2 0 0 1 0 108 6 114 2,533 12,00 2,700 2,400
2. Marcin Nowak Power Duck Iveston PSŻ Poznań 10 49 15 21 11 2 0 0 0 0 98 19 117 2,388 9,80 2,375 2,400
3. Kevin Woelbert OK Bedmet Kolejarz Opole 8 40 21 9 8 0 1 0 1 0 89 5 94 2,350 11,13 2,263 2,429
4. Kamil Brzozowski ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 10 49 20 16 10 2 1 0 0 0 102 11 113 2,306 10,20 2,042 2,560
5. Andreas Lyager Euro Finannce Polonia Piła 9 47 22 14 8 2 0 0 0 1 102 4 106 2,255 11,33 2,150 2,333
6. Tero Aarnio Speedway Wanda Kraków 8 34 14 12 6 0 0 0 1 1 72 4 76 2,235 10,29 2,313 2,167
7. Eduard Krcmar Power Duck Iveston PSŻ Poznań 10 47 20 12 9 6 0 0 0 0 93 9 102 2,170 9,30 2,217 2,125
8. Tomas H. Jonasson Euro Finannce Polonia Piła 7 37 16 11 5 1 1 0 3 0 75 5 80 2,162 10,71 2,250 2,059
9. Marcin Jędrzejewski ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 5 25 12 4 8 1 0 0 0 0 52 2 54 2,160 10,40 2,133 2,200
10. Andriej Karpow Wilki Krosno 11 55 24 18 5 3 2 0 1 3 113 3 116 2,109 10,27 2,419 1,708
11. Josh Grajczonek ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 10 49 16 17 9 5 1 1 0 0 91 11 102 2,082 9,10 2,435 1,769
12. Władimir Borodulin Power Duck Iveston PSŻ Poznań 8 38 17 11 6 2 0 1 1 0 79 0 79 2,079 9,88 2,357 1,917
13. Bjarne Pedersen OK Bedmet Kolejarz Opole 9 44 15 13 13 3 0 0 0 0 84 7 91 2,068 9,33 2,150 2,000
14. Rene Bach ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 8 40 13 12 11 4 0 0 0 0 74 7 81 2,025 9,25 2,143 1,895
15. Michał Szczepaniak OK Bedmet Kolejarz Opole 9 43 15 13 7 8 0 0 0 0 78 8 86 2,000 8,67 2,100 1,913
16. Oskar Polis OK Bedmet Kolejarz Opole 5 24 6 8 6 1 2 0 1 0 40 7 47 1,958 8,00 1,800 2,000
17. Dimitri Berge ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9 38 12 12 6 6 2 0 0 0 66 7 73 1,921 8,25 2,133 1,783
18. Hubert Łęgowik OK Bedmet Kolejarz Opole 7 28 11 4 6 6 0 0 1 0 47 6 53 1,893 6,71 2,000 1,769
19. Luke Becker Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4 23 6 9 2 4 0 0 2 0 38 5 43 1,870 9,50 1,909 1,833
20. Jaimon Lidsey Stainer Unia Kolejarz Rawicz 7 38 13 11 7 6 1 0 0 0 68 2 70 1,842 9,71 1,750 1,909
21. Nicklas Porsing Wilki Krosno 9 47 10 15 15 5 0 0 2 0 75 9 84 1,787 8,33 1,962 1,571
22. Jonas Jeppesen Euro Finannce Polonia Piła 6 26 1 15 4 5 0 0 1 0 37 9 46 1,769 6,17 2,000 1,625
23. Damian Baliński Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 40 11 11 8 4 0 1 5 0 63 7 70 1,750 7,88 1,800 1,667
24. Oskar Bober Euro Finannce Polonia Piła 9 40 12 10 7 9 0 0 2 0 63 5 68 1,700 7,00 1,889 1,546
25. Denis Gizatullin OK Bedmet Kolejarz Opole 6 28 7 5 11 4 0 0 1 0 42 5 47 1,679 7,00 1,615 1,733
26. Arkadiusz Pawlak Stainer Unia Kolejarz Rawicz 8 34 5 10 13 5 0 0 1 0 48 7 55 1,618 6,00 1,600 1,643
27. Patryk Wojdyło OK Bedmet Kolejarz Opole 7 24 7 5 4 6 1 0 1 0 35 3 38 1,583 5,00 1,333 1,733
28. Michał Curzytek Power Duck Iveston PSŻ Poznań 10 33 6 5 12 4 0 0 3 3 40 9 49 1,485 4,00 2,118 0,813
29. Edward Mazur Wilki Krosno 10 43 7 13 9 6 5 0 2 1 56 7 63 1,465 5,60 1,929 0,600
30. Mateusz Świdnicki Wilki Krosno 8 34 6 7 12 9 0 0 0 0 44 5 49 1,441 5,50 1,539 1,381
31. Karol Baran Euro Finannce Polonia Piła 5 25 3 7 8 5 1 0 0 1 31 4 35 1,400 6,20 1,222 1,500
32. Marcel Kajzer Power Duck Iveston PSŻ Poznań 7 30 3 8 8 8 1 1 1 0 33 8 41 1,367 4,71 1,444 1,250
33. Sebastian Niedźwiedź Speedway Wanda Kraków 4 20 4 4 6 2 3 0 0 1 26 1 27 1,350 6,50 1,500 1,200
34. Stanisław Burza Speedway Wanda Kraków 6 32 4 9 13 4 1 0 1 0 43 0 43 1,344 7,17 1,348 1,333
35. Tomasz Orwat ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 10 34 4 7 13 7 2 0 1 0 39 4 43 1,265 3,90 1,333 1,188
36. Szymon Szlauderbach Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 42 7 9 10 13 0 2 1 0 49 4 53 1,262 5,44 1,227 1,300
37. Damian Lotarski OK Bedmet Kolejarz Opole 8 26 0 7 11 8 0 0 0 0 25 6 31 1,192 3,13 1,083 1,286
38. Kacper Pludra Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 36 0 9 15 8 1 2 1 0 33 9 42 1,167 3,67 1,238 1,067
39. Lars Skupień Wilki Krosno 7 27 3 6 6 9 0 1 1 1 27 2 29 1,074 3,86 1,000 1,167
40. Wojciech Lisiecki Speedway Wanda Kraków 7 24 0 4 12 6 1 0 1 0 20 3 23 0,958 4,00 0,250 1,100
41. Piotr Gryszpiński Euro Finannce Polonia Piła 9 28 1 5 8 13 0 0 1 0 21 3 24 0,857 2,33 0,909 0,824
42. Nikodem Bartoch Euro Finannce Polonia Piła 7 26 4 0 8 10 0 0 4 0 20 2 22 0,846 2,86 0,818 0,867
43. Krzysztof Sadurski Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 21 1 2 5 10 1 0 1 1 12 0 12 0,571 1,33 0,636 0,500
44. Mateusz Pacek Speedway Wanda Kraków 7 32 0 1 14 15 1 0 1 0 16 1 17 0,531 2,29 0,667 0,412
45. Krystian Stefanów Speedway Wanda Kraków 7 27 1 1 6 9 6 1 2 1 11 0 11 0,407 1,57 0,429 0,385
46. Patryk Zieliński Wilki Krosno 11 28 1 2 4 20 0 0 1 0 11 0 11 0,393 1,00 0,438 0,333
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Dominik Kubera Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 6 5 1 0 0 0 0 0 0 17 0 17 2,833 17,00 2,833 0,000
2. Brady Kurtz Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3 15 9 5 0 1 0 0 0 0 37 0 37 2,467 12,33 2,300 2,800
3. Patryk Rolnicki Wilki Krosno 3 15 8 3 2 0 0 0 2 0 32 2 34 2,267 10,67 2,000 2,800
4. Valentin Grobauer ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 2 9 2 2 5 0 0 0 0 0 15 4 19 2,111 7,50 2,500 1,800
5. Robert Miśkowiak Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 14 5 4 2 0 1 0 2 0 25 4 29 2,071 8,33 2,333 1,600
6. Rasmus Jensen Euro Finannce Polonia Piła 1 5 2 1 2 0 0 0 0 0 10 0 10 2,000 10,00 2,000 0,000
7. Ricky Wells ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 2 7 1 3 1 2 0 0 0 0 10 4 14 2,000 5,00 3,000 0,667
8. Przemysław Liszka OK Bedmet Kolejarz Opole 1 3 1 1 0 1 0 0 0 0 5 0 5 1,667 5,00 1,667 0,000
9. Paweł Hlib Wilki Krosno 5 22 3 6 8 2 1 1 1 0 29 7 36 1,636 5,80 1,250 2,100
10. Patrick Hansen Wilki Krosno 4 21 3 8 6 2 1 0 0 1 31 3 34 1,619 7,75 1,867 1,000
11. Lasse Bjerre Wilki Krosno 1 6 1 2 2 1 0 0 0 0 9 0 9 1,500 9,00 0,000 1,500
12. Damian Dróżdż Power Duck Iveston PSŻ Poznań 3 14 4 2 4 4 0 0 0 0 20 1 21 1,500 6,67 1,667 1,200
13. Mads Hansen OK Bedmet Kolejarz Opole 1 4 0 2 2 0 0 0 0 0 6 0 6 1,500 6,00 1,500 0,000
14. Marek Lutowicz Power Duck Iveston PSŻ Poznań 6 18 2 7 2 4 0 0 3 0 22 5 27 1,500 3,67 2,000 1,250
15. Matic Ivacic ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 4 15 4 3 4 3 0 1 0 0 22 0 22 1,467 5,50 1,875 1,000
16. Jonas Davidsson Wilki Krosno 3 14 3 3 4 3 1 0 0 0 19 1 20 1,429 6,33 1,800 1,222
17. Michael Haertel Speedway Wanda Kraków 2 12 2 3 4 2 1 0 0 0 16 1 17 1,417 8,00 1,143 1,800
18. Nick Skorja Wilki Krosno 4 20 4 4 5 5 0 0 2 0 25 3 28 1,400 6,25 1,500 1,300
19. Max Dilger Euro Finannce Polonia Piła 2 8 1 2 2 3 0 0 0 0 9 2 11 1,375 4,50 2,000 0,333
20. Jordan Stewart Speedway Wanda Kraków 3 12 2 3 3 1 1 0 2 0 15 0 15 1,250 5,00 1,500 0,750
21. Mateusz Tonder ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 3 9 0 4 2 2 1 0 0 0 10 1 11 1,222 3,33 1,500 0,667
22. Igor Kononow Speedway Wanda Kraków 1 5 1 0 3 1 0 0 0 0 6 0 6 1,200 6,00 0,000 1,200
23. Keynan Rew Stainer Unia Kolejarz Rawicz 2 7 0 1 4 2 0 0 0 0 6 2 8 1,143 3,00 1,600 0,000
24. Philip Hellstroem-Baengs Euro Finannce Polonia Piła 2 9 2 1 1 4 0 1 0 0 9 1 10 1,111 4,50 0,000 1,111
25. Patryk Dolny Euro Finannce Polonia Piła 4 16 1 3 5 4 0 0 3 0 14 2 16 1,000 3,50 1,222 0,714
26. Mateusz Jagła ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 2 7 0 2 1 2 0 0 0 0 5 2 7 1,000 2,50 1,400 0,000
27. Paweł Staniszewski Euro Finannce Polonia Piła 2 5 1 0 2 1 0 0 1 0 5 0 5 1,000 2,50 1,667 0,000
28. Marcel Studziński ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 5 17 2 2 2 5 5 0 1 0 12 3 15 0,882 2,40 1,286 0,600
29. Adrian Woźniak Power Duck Iveston PSŻ Poznań 4 12 0 1 5 4 2 0 0 0 7 3 10 0,833 1,75 1,000 0,000
30. Matej Kus Speedway Wanda Kraków 1 4 0 1 1 2 0 0 0 0 3 0 3 0,750 3,00 0,000 0,750
31. Dominik Kossakowski Speedway Wanda Kraków 4 14 0 2 6 6 0 0 0 0 10 0 10 0,714 3,33 0,800 0,667
32. Łukasz Szczęsny Speedway Wanda Kraków 2 9 0 0 3 6 0 0 0 0 3 0 3 0,333 1,50 0,333 0,333
33. Todd Kurtz Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
34. Adrian Bialk OK Bedmet Kolejarz Opole 2 6 0 0 1 5 0 0 0 0 1 1 2 0,333 0,50 0,000 0,333
35. Dawid Kołodziej Speedway Wanda Kraków 4 16 0 0 1 10 1 0 1 0 1 0 1 0,063 0,25 0,000 0,333
36. Facundo Albin Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 3 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
37. Paweł Nagibin Stainer Unia Kolejarz Rawicz 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
38. Marcin Rempała Wilki Krosno 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani