Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Francis Gusts SpecHouse PSŻ Poznań 13 60 29 16 9 5 0 0 1 0 128 11 139 2,317 9,85 2,516 2,103
2. Nick Morris Optibet Lokomotiv Daugavpils 12 63 25 23 9 4 0 0 2 0 130 8 138 2,191 10,83 2,433 1,970
3. Oskar Polis OK Bedmet Kolejarz Opole 16 89 33 30 16 5 4 0 0 2 175 14 189 2,124 10,94 2,250 2,000
4. Daniel Kaczmarek Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 14 69 30 17 10 12 0 0 0 0 134 12 146 2,116 9,57 2,029 2,200
5. Josh Pickering Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 9 45 14 17 11 2 0 0 1 1 87 8 95 2,111 9,67 2,333 1,917
6. Sam Masters Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 11 46 17 14 9 5 0 0 0 1 88 7 95 2,065 8,80 2,389 1,857
7. Adrian Cyfer OK Bedmet Kolejarz Opole 16 87 32 23 20 11 0 0 0 1 162 17 179 2,058 10,13 2,311 1,786
8. Rune Holta SpecHouse PSŻ Poznań 16 76 24 28 9 10 2 0 3 0 137 18 155 2,040 8,56 2,211 1,868
9. Jacob Thorssell OK Bedmet Kolejarz Opole 16 89 34 24 17 10 2 0 1 1 167 13 180 2,023 10,44 2,071 1,979
10. Kevin Woelbert Texom Stal Rzeszów 11 54 17 16 15 5 0 0 1 0 98 9 107 1,982 8,91 2,207 1,720
11. Adam Ellis Optibet Lokomotiv Daugavpils 13 59 18 22 10 6 0 0 2 1 108 8 116 1,966 9,00 1,846 2,061
12. Artur Mroczka Budmax-Stal Polonia Piła 11 63 18 22 17 4 1 0 1 0 115 7 122 1,937 10,45 2,125 1,742
13. Jonas Seifert-Salk SpecHouse PSŻ Poznań 16 77 26 20 20 8 0 0 2 1 138 10 148 1,922 8,63 2,150 1,676
14. Victor Palovaara Optibet Lokomotiv Daugavpils 7 35 12 9 9 5 0 0 0 0 63 4 67 1,914 9,00 1,692 2,046
15. Damian Baliński Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 10 40 10 14 9 5 0 0 2 0 67 9 76 1,900 7,44 2,039 1,643
16. Eduard Krcmar Texom Stal Rzeszów 11 49 18 11 10 9 1 0 0 0 86 7 93 1,898 7,82 2,208 1,600
17. Peter Ljung Unia Tarnów 12 67 23 19 14 7 2 0 2 0 121 5 126 1,881 10,08 1,939 1,824
18. Ryan Douglas Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 10 50 16 12 12 7 0 0 3 0 84 9 93 1,860 8,40 1,880 1,840
19. Paweł Miesiąc Texom Stal Rzeszów 12 52 10 19 15 6 0 0 2 0 83 12 95 1,827 6,92 1,727 1,900
20. Kevin Fajfer SpecHouse PSŻ Poznań 15 67 21 16 14 12 0 1 3 0 109 13 122 1,821 7,27 2,026 1,552
21. Tom Brennan Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 8 33 8 9 10 4 0 0 2 0 52 8 60 1,818 6,50 1,647 2,000
22. Timi Salonen Texom Stal Rzeszów 8 37 7 14 8 6 0 0 1 0 57 10 67 1,811 7,13 1,778 1,842
23. Matic Ivacic Budmax-Stal Polonia Piła 6 33 11 9 6 6 1 0 0 0 57 1 58 1,758 9,50 2,000 1,619
24. Kacper Gomólski SpecHouse PSŻ Poznań 16 72 16 20 23 10 2 0 0 1 111 14 125 1,736 6,94 1,563 1,875
25. Dawid Lampart Texom Stal Rzeszów 12 52 18 12 7 9 1 0 4 1 85 3 88 1,692 7,08 1,600 1,778
26. Oskar Bober Unia Tarnów 12 63 14 20 16 11 1 0 1 0 98 8 106 1,683 8,17 1,844 1,516
27. Kevin Juhl Pedersen Optibet Lokomotiv Daugavpils 7 31 10 8 5 8 0 0 0 0 51 1 52 1,677 7,29 1,900 1,571
28. Jewgienij Kostygow Optibet Lokomotiv Daugavpils 13 64 13 13 24 13 0 0 1 0 89 13 102 1,594 6,85 1,857 1,276
29. Kenneth Hansen Unia Tarnów 8 43 11 8 13 6 0 0 4 1 62 6 68 1,581 7,75 1,727 1,429
30. Robert Chmiel SpecHouse PSŻ Poznań 10 36 7 9 9 9 2 0 0 0 48 8 56 1,556 4,80 1,647 1,474
31. Hubert Łęgowik Texom Stal Rzeszów 11 49 12 12 10 14 0 0 1 0 70 6 76 1,551 6,36 1,815 1,227
32. Marcin Jędrzejewski Budmax-Stal Polonia Piła 12 52 13 12 12 12 2 0 1 0 75 5 80 1,539 7,50 2,031 0,750
33. Kjastas Puodżuks Optibet Lokomotiv Daugavpils 8 32 4 8 15 4 1 0 0 0 43 5 48 1,500 5,38 1,750 0,750
34. Tero Aarnio Unia Tarnów 9 25 6 4 7 6 0 0 1 1 33 4 37 1,480 5,50 1,923 1,000
35. Karol Baran OK Bedmet Kolejarz Opole 11 48 7 11 14 15 0 0 1 0 57 13 70 1,458 5,18 1,577 1,318
36. Patryk Rolnicki Unia Tarnów 9 36 6 9 10 7 0 0 4 0 46 6 52 1,444 5,75 1,737 1,118
37. Esben Hjerrild OK Bedmet Kolejarz Opole 9 36 5 10 8 10 1 0 2 0 43 7 50 1,389 4,78 1,640 0,818
38. Jakub Krawczyk OK Bedmet Kolejarz Opole 8 33 4 8 9 7 0 0 4 1 37 7 44 1,333 4,63 1,100 1,435
39. Daniił Kołodinski Optibet Lokomotiv Daugavpils 11 46 5 11 17 13 0 0 0 0 54 6 60 1,304 4,91 1,778 1,000
40. Damian Dróżdż Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 11 48 7 8 16 14 0 1 2 0 53 5 58 1,208 4,82 1,136 1,269
41. Ernest Matjuszonok Optibet Lokomotiv Daugavpils 10 30 2 7 9 10 0 1 1 0 29 6 35 1,167 2,90 1,381 0,667
42. Troy Batchelor Unia Tarnów 6 31 6 5 8 9 0 0 2 1 36 0 36 1,161 6,00 1,250 1,000
43. Ricards Ansviesulis Optibet Lokomotiv Daugavpils 11 37 5 4 11 15 0 0 2 0 34 8 42 1,135 3,09 1,368 0,889
44. Lars Skupień Budmax-Stal Polonia Piła 10 41 3 8 14 8 3 2 3 0 39 1 40 0,976 3,90 1,083 0,824
45. Tomasz Orwat Budmax-Stal Polonia Piła 8 35 1 7 14 12 0 0 1 0 31 3 34 0,971 3,88 0,824 1,111
46. Mateusz Panicz Budmax-Stal Polonia Piła 7 27 2 5 5 11 1 1 1 1 21 3 24 0,889 3,00 1,188 0,455
47. Ben Ernst Budmax-Stal Polonia Piła 9 26 2 3 6 13 1 0 0 1 18 0 18 0,692 2,00 0,786 0,583
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Pontus Aspgren OK Bedmet Kolejarz Opole 2 5 2 3 0 0 0 0 0 0 12 1 13 2,600 12,00 2,600 0,000
2. Rene Bach Optibet Lokomotiv Daugavpils 5 20 6 8 4 2 0 0 0 0 38 5 43 2,150 9,50 2,500 1,800
3. Bartłomiej Kowalski OK Bedmet Kolejarz Opole 3 15 9 1 2 1 0 0 2 0 31 1 32 2,133 10,33 1,909 2,750
4. Wiktor Przyjemski Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 4 16 6 5 3 2 0 0 0 0 31 3 34 2,125 7,75 2,417 1,250
5. Mathias Thoernblom OK Bedmet Kolejarz Opole 4 24 9 7 4 3 0 0 1 0 45 3 48 2,000 11,25 2,000 2,000
6. Emil Breum SpecHouse PSŻ Poznań 4 22 6 8 4 4 0 0 0 0 38 3 41 1,864 9,50 1,700 2,000
7. Marcus Birkemose Texom Stal Rzeszów 3 14 5 3 3 1 0 0 0 2 24 1 25 1,786 8,00 1,750 1,800
8. Tomas H. Jonasson Budmax-Stal Polonia Piła 4 21 4 7 5 3 0 0 2 0 31 2 33 1,571 7,75 1,444 1,667
9. Thomas Joergensen Optibet Lokomotiv Daugavpils 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 4 2 6 1,500 4,00 1,500 0,000
10. Kajetan Kupiec Unia Tarnów 2 6 1 2 1 1 0 1 0 0 8 1 9 1,500 4,00 1,500 0,000
11. Damian Ratajczak SpecHouse PSŻ Poznań 7 25 5 6 4 9 0 0 1 0 31 6 37 1,480 4,43 1,583 1,385
12. William Drejer Unia Tarnów 5 23 6 4 6 4 0 0 2 1 32 2 34 1,478 6,40 1,300 1,615
13. Oskar Stępień OK Bedmet Kolejarz Opole 1 3 0 0 3 0 0 0 0 0 3 1 4 1,333 3,00 1,333 0,000
14. Błażej Wypior Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 1 3 0 1 1 1 0 0 0 0 3 1 4 1,333 3,00 1,333 0,000
15. Krzysztof Sadurski Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 4 13 3 1 4 4 0 0 0 1 15 2 17 1,308 3,75 1,286 1,333
16. Max Dilger Budmax-Stal Polonia Piła 5 23 3 4 11 3 0 0 1 1 28 2 30 1,304 5,60 1,357 1,222
17. Chris Harris SpecHouse PSŻ Poznań 2 9 1 1 5 2 0 0 0 0 10 1 11 1,222 5,00 1,000 1,500
18. Steven Goret Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 7 25 4 4 6 10 1 0 0 0 26 4 30 1,200 3,71 1,250 1,111
19. Olivier Buszkiewicz SpecHouse PSŻ Poznań 9 30 2 7 8 12 1 0 0 0 28 7 35 1,167 3,11 1,056 1,333
20. Jakub Poczta OK Bedmet Kolejarz Opole 4 14 0 5 2 4 0 0 2 0 12 4 16 1,143 3,00 1,571 0,714
21. Kacper Grzelak SpecHouse PSŻ Poznań 2 8 1 1 2 2 0 0 2 0 7 2 9 1,125 3,50 0,000 1,125
22. Michał Curzytek Texom Stal Rzeszów 1 4 1 0 1 2 0 0 0 0 4 0 4 1,000 4,00 1,000 0,000
23. Petr Chlupac OK Bedmet Kolejarz Opole 8 26 2 4 11 7 0 0 2 0 25 1 26 1,000 3,13 1,000 1,000
24. Piotr Świercz Unia Tarnów 8 21 1 2 9 8 0 0 1 0 16 1 17 0,810 2,00 0,429 1,000
25. Lukas Fienhage Budmax-Stal Polonia Piła 3 11 1 1 3 6 0 0 0 0 8 0 8 0,727 2,67 0,500 0,778
26. Bartosz Curzytek Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 2 7 0 1 2 4 0 0 0 0 4 1 5 0,714 2,00 0,000 0,714
27. Piotr Pióro Unia Tarnów 4 15 1 1 4 7 2 0 0 0 9 1 10 0,667 2,25 0,500 0,692
28. Mateusz Majcher Texom Stal Rzeszów 9 24 4 1 2 9 4 0 2 2 16 0 16 0,667 1,78 0,923 0,364
29. Jakub Sroka Unia Tarnów 4 14 0 0 6 7 0 0 1 0 6 0 6 0,429 1,50 0,364 0,667
30. Mateusz Gzyl Unia Tarnów 4 12 0 0 4 8 0 0 0 0 4 1 5 0,417 1,00 0,000 0,500
31. Kacper Kłosok Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 3 10 0 0 4 6 0 0 0 0 4 0 4 0,400 1,33 0,500 0,333
32. Konrad Mikłoś Texom Stal Rzeszów 2 5 0 0 2 0 2 0 1 0 2 0 2 0,400 1,00 0,333 0,500
33. Gustav Grahn Texom Stal Rzeszów 1 3 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0,333 1,00 0,000 0,333
34. Nick Skorja Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 1 3 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 0,333 1,00 0,333 0,000
35. Broc Nicol Budmax-Stal Polonia Piła 3 13 0 0 4 7 0 0 2 0 4 0 4 0,308 1,33 0,000 0,308
36. Marcin Ogrodnik Budmax-Stal Polonia Piła 3 10 0 0 3 3 2 0 2 0 3 0 3 0,300 1,00 0,333 0,286
37. Patryk Zieliński Unia Tarnów 1 4 0 0 1 2 1 0 0 0 1 0 1 0,250 1,00 0,250 0,000
38. Szymon Bańdur Texom Stal Rzeszów 2 6 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 1 0,167 0,50 0,000 0,250
39. Kacper Makowski Budmax-Stal Polonia Piła 5 13 0 0 2 7 0 1 2 0 2 0 2 0,154 0,40 0,333 0,000
40. Bastian Borke Texom Stal Rzeszów 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
41. Mateusz Dul OK Bedmet Kolejarz Opole 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
42. Philip Hellstroem-Baengs OK Bedmet Kolejarz Opole 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
43. Aleksander Grygolec Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 1 3 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani