Bert
Gerd
Robert
4/15
Ile startów w biegu półfinałowym turnieju Grand Prix ma już na koncie Greg Hancock? Amerykanin jest pod tym względem rekordzistą cyklu.
110
120
130
5/15
Ile klubów reprezentował w Polsce zawodnik ze zdjęcia?
Trzy
Cztery
Pięć
6/15
Stanisław Chomski nie był nigdy trenerem klubu z jakiego miasta?
Częstochowy
Gdańska
Torunia
7/15
W finale Mistrzostw Polski Par Klubowych w 1980 roku wygrała Unia Leszno. Kto w tamtych zawodach był kolegą z pary Bernarda Jądera?
Ryszard Buśkiewicz
Roman Jankowski
Czesław Piwosz
8/15
W niedawnej Grand Prix Szwecji po raz drugi w karierze z "dziką kartą" wystąpił Andreas Jonsson. W którym roku miał miejsce pierwszy raz?
2000
2001
2002
9/15
Gdzie odbędzie się sierpniowy finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, w którym udział weźmie reprezentacja Polski?
11/15
Z którym polskim klubem ma podpisany kontrakt Jonas Jeppesen?
Iveston PSŻ-em Poznań
MDM Komputery TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp.
Polonią Bydgoszcz
12/15
Zbliża się Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Tylko raz zdarzyło się, żeby reprezentant gospodarzy wygrał turniej w Walii. Kto tego dokonał?
Chris Harris
Scott Nicholls
Tai Woffinden
13/15
W 1978 roku w finale IMEJ (późniejsze IMŚJ) wygrał Finn Rune Jensen przed dwoma Brytyjczykami. Srebro zdobył Kevin Jolly, a brąz obecny menadżer jednego z klubów Premiership. Kto to taki?