Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu! Test żużlowy na WP SportoweFakty pojawia się przynajmniej raz w tygodniu.

Maksym Drabik
Krzysztof Kasprzak
Szymon Woźniak
2/15
Nim jednak odbędą się te zawody, GP zagości do Malilli, gdzie z dziką kartą wystąpi...
Andreas Jonsson
Peter Ljung
Antonio Lindbaeck
3/15
Janusz Kołodziej wraca do Grand Prix. W którym roku poprzednio był stałym uczestnikiem tego cyklu?
2010
2011
2012
4/15
Daniel Kaczmarek drugi raz w karierze został Młodzieżowym Indywidualnym Mistrzem Polski. Na którym torze poprzednio zdobył złoty medal?
6/15
Ile razy w historii finały IMP rozgrywane były w formie dwudniowych turniejów?
Ani razu
Raz
Dwa razy
7/15
1 września w Brovst zostanie rozegrany finał Mistrzostw Europy Par. Kto będzie reprezentował w tych zawodach Polskę?
Grzegorz Zengota, Tobiasz Musielak i rezerwowy Daniel Kaczmarek
Krystian Pieszczek, Dawid Lampart i rezerwowy Wiktor Lampart
Paweł Przedpełski, Kacper Gomólski i rezerwowy Igor Kopeć Sobczyński
8/15
Kto jest w tej chwili najskuteczniejszym żużlowcem PGE Ekstraligi?
Bartosz Zmarzlik
Tai Woffinden
Nicki Pedersen
9/15
Który żużlowiec w 1958 roku podczas pobytu w Holandii udał się na posterunek policji i poprosił o azyl polityczny, a następnie wyjechał do Anglii i po uzyskaniu obywatelstwa tego kraju reprezentował Swindon?
11/15
Martin Dugard startując z dziką kartą zdołał wygrać turniej Grand Prix. W którym było to mieście?
Bradford
Coventry
Londyn
12/15
Jakiego koloru medal w Indywidualnych Mistrzostwach Świata zdobył Edward Jancarz?
Nie zdobył żadnego
Srebrny
Brązowy
13/15
Który z wymienionych żużlowców przynajmniej raz w karierze stał na podium turnieju Grand Prix?
Sławomir Drabik
Sebastian Ułamek
Grzegorz Walasek
14/15
Cash Broker Stal Gorzów wygrała w Tarnowie 52:38, a płatny komplet punktów zdobył...