WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
III runda DMPJ w Lesznie
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 3 2 3 1 9
2 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 1 3 3 3 10
3 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 0 0 - 1 1
22 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 0 0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 2 2 2 1 7
5 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 2 3 d 5
6 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 u 2 2
23 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 0
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 3 3 2 11
8 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 2 3 3 10
9 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 1 1 2 1 5
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 1 3 2 3 9
11 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 0 1 - - 1
12 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 2 2 9
25 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski 0 0 0
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 3 1 3 0 7
14 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 2 2 0 2 6
15 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski u 0 t 1 1
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 1 - 2 3
17 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 1 - 2 1 4
18 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski w 1 1 - 2
27 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek w 0 0 0
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 3 w 2 - 5
20 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 1 3 - 3 7
21 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka u 1 3 - 4
28 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 0 1 2

Bogdanka Motor Lublin ze zwycięstwem w III rundzie półfinałowej DMPJ w Lesznie.

Bieg 21
63.18 sek.
  • Kamil Wieczorek Rezerwa zwykła za Damian Lotarski 0
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Marcin Turowski 1
  • Maksymilian Bogdanowicz 3

Rezerwa: Wieczorek za Lotarskiego.

Bieg 20
62.85 sek.
  • Daniił Kołodinski 1
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Oleg Michaiłow 0
  • Wiktor Lampart 2
Bieg 19
62.5 sek.
  • Kacper Grzelak 2
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Kamil Nowacki d
  • Wiktor Jasiński Rezerwa zwykła za Rafał Karczmarz 1

Rezerwa: Jasiński za Karczmarza.

Bieg 18
62.49 sek.
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa 0
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Maksymilian Bogdanowicz 2
  • Kacper Pludra 1

Rezerwa: Rydlewski za Kiełbasę.

Bieg 17
63.34 sek.
  • Michał Curzytek 1
  • Rafał Karczmarz 2
  • Wiktor Lampart 3
  • Wiktor Jasiński Rezerwa zwykła za Alan Szczotka 0

Rezerwa: Jasiński za Szczotkę.

Bieg 16
63.56 sek.
  • Kacper Łobodziński 2
  • Kamil Nowacki 3
  • Damian Lotarski 1
  • Kacper Grzelak u
Bieg 15
62.41 sek.
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Daniił Kołodinski t
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Davis Kurmis 2
Bieg 14
62.91 sek.
  • Wiktor Jasiński Rezerwa zwykła za Mateusz Bartkowiak 1
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa 0
  • Alan Szczotka 3
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2

Rezerwa: Jasiński za Bartkowiaka, Rydlewski za Kiełbasę.

Bieg 13
63.47 sek.
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Damian Lotarski 1
  • Michał Curzytek 2
  • Kamil Wieczorek Rezerwa zwykła za Kacper Łobodziński 0

Rezerwa: Wieczorek za Łobodzińskiego.

Bieg 12
64.04 sek.
  • Kamil Nowacki 2
  • Davis Kurmis 0
  • Marcin Kościelski 1
  • Oleg Michaiłow 3
Bieg 11
61.69 sek.
  • Marcin Turowski 2
  • Hubert Ścibak Rezerwa zwykła za Krzysztof Sadurski 0
  • Kacper Łobodziński 1
  • Szymon Szlauderbach 3

Rezerwa: Ścibak za Sadurskiego.

Bieg 10
62.15 sek.
  • Davis Kurmis 2
  • Alan Szczotka 1
  • Daniił Kołodinski 0
  • Mateusz Bartkowiak 3
Bieg 9
62.97 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Kacper Grzelak 0
  • Kamil Kiełbasa 1
  • Marcin Kościelski 2
Bieg 8
62.56 sek.
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Michał Curzytek 1
  • Kacper Pludra 3
  • Wiktor Trofimow jr 2
Bieg 7
  • Alan Szczotka u
  • Kamil Wieczorek Rezerwa zwykła za Marcin Turowski w
  • Rafał Karczmarz w
  • Damian Lotarski w

Rezerwa: Wieczorek za Turowskiego.

Kuriozalna sytuacja. Gdy Szczotka upadł na tor, pozostali zawodnicy przerwali jazdę i udali się w kierunku parku maszyn, zjeżdżając do boksów. Sęk w tym, że sędzia nie przerwał wyścigu, bo Szczotka szybko się pozbierał. Efekt był taki, że arbiter wykluczył wszystkich żużlowców!

Bieg 6
62.56 sek.
  • Maksymilian Bogdanowicz 3
  • Oleg Michaiłow 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Daniił Kołodinski u
Bieg 5
62.7 sek.
  • Marcin Kościelski 2
  • Wiktor Lampart 3
  • Kacper Grzelak 0
  • Michał Curzytek 1
Bieg 4
61.84 sek.
  • Rafał Karczmarz 3
  • Kacper Pludra 2
  • Mateusz Bartkowiak 1
  • Krzysztof Sadurski 0
Bieg 3
62.13 sek.
  • Oleg Michaiłow 3
  • Kacper Łobodziński 0
  • Davis Kurmis 2
  • Marcin Turowski 1
Bieg 2
62.53 sek.
  • Wiktor Lampart 3
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Kamil Kiełbasa 0
Bieg 1
63.32 sek.
  • Kacper Pludra 3
  • Marcin Kościelski 2
  • Szymon Szlauderbach 1
  • Kamil Nowacki 0

 

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 3 2 3 1 9
    2 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 1 3 3 3 10
    3 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 0 0 - 1 1
    22 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 0 0
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 2 2 2 1 7
    5 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 2 3 d 5
    6 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 u 2 2
    23 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 0
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 3 3 2 11
    8 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 2 3 3 10
    9 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 1 1 2 1 5
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 1 3 2 3 9
    11 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 0 1 - - 1
    12 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 2 2 9
    25 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski 0 0 0
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 3 1 3 0 7
    14 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 2 2 0 2 6
    15 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski u 0 t 1 1
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 9
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 1 - 2 3
    17 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 1 - 2 1 4
    18 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski w 1 1 - 2
    27 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek w 0 0 0
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 3 w 2 - 5
    20 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 1 3 - 3 7
    21 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka u 1 3 - 4
    28 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 0 1 2