WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
IV runda DMPJ w Lesznie
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 2 3 3 3 11
2 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 1 1 2 0 4
3 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 0 0 - 1
22 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 0 0
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 3 - 2 2 7
5 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak d 3 3 3 9
6 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 2 0 0 - 2
23 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 1 2
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 d - - 0
8 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski - 1 2 0 3
9 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 2 1 w 6
24 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 3 2 3 8
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 1 1 2 1 5
11 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 2 1 1 1 5
12 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski 0 3 2 0 5
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 1 2 d 1 4
14 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa - 1 1 1 3
15 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 3 2 11
26 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski 0 0
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 2 3 1 9
17 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 3 3 3 11
18 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 0 2 2 6
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 2 0 1 2 5
20 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 0 0 0
21 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 1 2 3 3 9
Bieg 21
  • Michał Curzytek 2
  • Daniił Kołodinski 0
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Oleg Michaiłow 1
Bieg 20
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Damian Lotarski 0
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Kacper Łobodziński 3

Zmiana: Marcin Turowski za Kacpra Łobodzińskiego.

Bieg 19
  • Wiktor Jasiński Rezerwa zwykła za Alan Szczotka 1
  • Kacper Grzelak 0
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Kamil Nowacki 2

Zmiana: Wiktor Jasiński za Alana Szczotkę.

Kacper Grzelak i Wiktor Jasiński do końca walczyli o trzecie miejsce.

Bieg 18
  • Davis Kurmis 1
  • Kacper Pludra 0
  • Oleg Michaiłow 2
  • Szymon Szlauderbach 3

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Namawiam Golloba, żeby został szefem związku zawodowego żużlowców

Bieg 17
  • Kamil Wieczorek w
  • Kamil Nowacki 1
  • Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Kacper Łobodziński 2
  • Marcin Kościelski 3

Zmiana: Marcin Turowski za Kacpra Łobodzińskiego.

Na kilka sekund przed startem wyścigu defekt motocykla zanotował Kamil Wieczorek. Grudziądzanin został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Rozstrzygnięcie wyścigu nastąpiło dopiero na ostatnich metrach. Minimalnie lepszy Marcin Kościelski.

Bieg 16
  • Wiktor Lampart 1
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Michał Curzytek 2
  • Alan Szczotka 0
Bieg 15
  • Kacper Pludra 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Hubert Ścibak Rezerwa zwykła za Krzysztof Sadurski 0
  • Kamil Kiełbasa 1

Zmiana: Hubert Ścibak za Krzysztofa Sadurskiego.

Bieg 14
  • Kacper Grzelak 0
  • Davis Kurmis 1
  • Marcin Kościelski 3
  • Daniił Kołodinski 2
Bieg 13
  • Damian Lotarski 2
  • Michał Curzytek 0
  • Kamil Wieczorek 1
  • Wiktor Lampart 3

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Bieg 12
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Kamil Kiełbasa 1
  • Rafał Karczmarz 2
  • Maksymilian Bogdanowicz d

Maksymilian Bogdanowicz zanotował defekt motocykla na starcie.

Bieg 11
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Wiktor Lampart 2
  • Kacper Pludra 1
Bieg 10
  • Kamil Kiełbasa 1
  • Marcin Kościelski 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Kacper Grzelak 0
Bieg 9
  • Daniił Kołodinski 3
  • Alan Szczotka 0
  • Davis Kurmis 1
  • Rafał Karczmarz 2

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Kamil Wieczorek 2
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Damian Lotarski 1

ZOBACZ WIDEO: Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Bieg 7
  • Marcin Kościelski 1
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Kamil Nowacki 0
  • Michał Curzytek 2
Bieg 6
  • Oleg Michaiłow 1
  • Maksymilian Bogdanowicz 2
  • Daniił Kołodinski 0
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
Bieg 5
  • Wiktor Jasiński Rezerwa zwykła za Rafał Karczmarz 1
  • Kacper Łobodziński d
  • Alan Szczotka 2
  • Kamil Wieczorek 3

Zmiana: Wiktor Jasiński za Rafała Karczmarza.

Kacper Łobodziński zanotował defekt motocykla i nie ukończył wyścigu.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Rocznie żużel kosztuje mnie milion złotych

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
  • Kamil Nowacki 2
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Kacper Grzelak 0
  • Krzysztof Sadurski 1
Bieg 3
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa 0
  • Wiktor Trofimow jr 2

Zmiana: Aleks Rydlewski za Kamila Kiełbasę.

Aleks Rydlewski dotknął taśmy kaskiem. Wyścig przerwano, a powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Rydlewski otrzymał ostrzeżenie.

Bieg 2
  • Kacper Łobodziński 0
  • Oleg Michaiłow 1
  • Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Damian Lotarski 3
  • Davis Kurmis 2

Zmiana: Marcin Turowski za Damiana Lotarskiego.

Bieg 1
  • Szymon Szlauderbach 2
  • Rafał Karczmarz 3
  • Kacper Pludra 1
  • Mateusz Bartkowiak d

Mateusz Bartkowiak nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

W Lesznie jest upalnie, temperatura to około 28 stopni. Zawody są niezagrożone.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 2 3 3 3 11
    2 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 1 1 2 0 4
    3 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 0 0 - 1
    22 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 0 0
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 3 - 2 2 7
    5 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak d 3 3 3 9
    6 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 2 0 0 - 2
    23 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 1 2
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 d - - 0
    8 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski - 1 2 0 3
    9 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 2 1 w 6
    24 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 3 2 3 8
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 1 1 2 1 5
    11 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 2 1 1 1 5
    12 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski 0 3 2 0 5
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 1 2 d 1 4
    14 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa - 1 1 1 3
    15 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 3 2 11
    26 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski 0 0
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 2 3 1 9
    17 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 3 3 3 11
    18 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 0 2 2 6
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 2 0 1 2 5
    20 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 0 0 0
    21 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 1 2 3 3 9