WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
IX runda DMPJ w Toruniu
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 0 - 2 0 2
2 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 2 3 - 8
3 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp 1 - w 1 2
22 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski t 1 2 3
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 1 3 3 9
5 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 1 2 1 5
6 Ricards Ansviesulis R. Ansviesulis Ricards Ansviesulis 0 1 1 2 4
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek - 2 1 - 3
8 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 2 3 2 1 8
9 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 3 - 3 3 9
24 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 1 d 2 3
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 3 2 3 3 11
11 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 0 0 1 1 2
12 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński u 2 0 1 3
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 1 3 2 3 9
14 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 0 2 0 2 4
15 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 1 1 0 0 2
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 3 3 - 0 6
17 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2 - 1 0 3
18 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 3 1 3 - 7
27 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 0 2 2
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 1 2 - 6
20 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr - 3 2 3 8
21 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 w 3 - 5
28 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 2 0 0 2

MRGARDEN GKM Grudziądz wygrywa IX rundę półfinałów DMPJ.

Bieg 21
63.28 sek.
  • Kamil Nowacki Rezerwa zwykła za Marcin Kościelski 2
  • Wiktor Jasiński 1
  • Kacper Grzelak 0
  • Alan Szczotka 3

Nowacki ładnie napędzał się po szerokiej od samego startu wyścigu i przyniosło mu to efekt w postaci dwóch punktów po tym jak minął Jasińskiego.

Oglądaj DARMOWĄ transmisję z meczu Lejonen - Indianerna

Oglądaj DARMOWĄ transmisję z meczu Piraterna - Dackarna

Bieg 20
62.9 sek.
  • Hubert Ścibak 0
  • Patryk Rolnicki 1
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Kamil Wieczorek 2
Bieg 19
63.91 sek.
  • Ricards Ansviesulis 2
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Davis Kurmis 1
  • Maciej Kuromonow Rezerwa zwykła za Wiktor Lampart 0
Bieg 18
62.94 sek.
  • Kamil Pytlewski 1
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Alan Szczotka 3
  • Jakub Janik 0

Po słabym starcie Rydlewski pojechał widowiskowo i w pewnym momencie miał za plecami obu zawodników z Gorzowa, lecz chwile później stracił prowadzenie na rzecz Szczotki.

Bieg 17
62.53 sek.
  • Marcin Turowski 3
  • Wiktor Lampart 2
  • Kamil Wieczorek 1
  • Maciej Kuromonow Rezerwa zwykła za Michał Curzytek 0

Niespodziewana przerwa. Sędzia zszedł do parku maszyn.

Bieg 16
64.44 sek.
  • Sebastian Szostak 0
  • Davis Kurmis 2
  • Marcin Kościelski 3
  • Ricards Ansviesulis 1
Bieg 15
63.06 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Hubert Ścibak 0
  • Justin Stolp 1
  • Krzysztof Sadurski 2

Stolp po słabym starcie atakował Ścibaka i na początku trzeciego okrążenia na wejściu w łuk minął rywala.

ZOBACZ WIDEO Sędziowie jak żołnierze. Słupski mógłby prowadzić mecze Motoru

Bieg 14
64.09 sek.
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Kamil Pytlewski 1
  • Michał Curzytek 3
  • Wiktor Jasiński 0
Bieg 13
64.81 sek.
  • Patryk Rolnicki 2
  • Marcin Kościelski 1
  • Marcin Turowski 3
  • Kamil Nowacki Rezerwa zwykła za Sebastian Szostak 0

Kamil Nowacki próbował walczyć z Patrykiem Rolnickim o drugą pozycję, jednak popełnił błąd i w jego efekcie spadł na ostatnie miejsce.

ZOBACZ WIDEO Sędzia Paweł Słupski przyznaje: Dostajemy niezbyt miłe informacje

Bieg 12
63.12 sek.
  • Davis Kurmis 1
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Oleg Michaiłow 3
  • Szymon Szlauderbach 2

Najciekawszy bieg dzisiejszego dnia. Najpierw Oleg Michaiłow na pierwszym okrążeniu z łatwością minął leszczyńską parę i wyszedł na prowadzenie. Potem podobnej sztuki próbował dokonać Davis Kurmis, ale udało mu się skutecznie minąć tylko Sadurskiego.

Bieg 11
62.37 sek.
  • Kacper Grzelak 1
  • Justin Stolp w
  • Sebastian Szostak 3
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2

Bieg przerwany. Sędzia przyznał po ostrzeżeniu dla Grzelaka i Stolpa za utrudnianie startu.

Justin Stolp dostał dzisiaj już drugie ostrzeżenie w efekcie czego jest wykluczony.

Bieg 10
63.53 sek.
  • Krzysztof Sadurski 2
  • Michał Curzytek w
  • Hubert Ścibak 1
  • Wiktor Trofimow jr 3

Bieg przerwany. Curzytek zaliczył upadek na pierwszym łuku i został wykluczony przez sędziego.

Bieg 9
64.12 sek.
  • Wiktor Jasiński 2
  • Ricards Ansviesulis 1
  • Kamil Pytlewski 0
  • Oleg Michaiłow 3

ZOBACZ WIDEO Po co Dowhan dzwonił do Krużyńskiego po odejściu Frątczaka

Bieg 8
63.25 sek.
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Justin Stolp 1
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Marcin Turowski d
  • Jakub Janik 2
  • Patryk Rolnicki 3

Rydlewski po słabym starcie starał się walczyć o 1 punkt i wywierał presję na Łobodzińskim. Zawodnik z Grudziądza jednak ładnie się bronił, ale zdefektował na ostatnim łuku i ostatecznie nie dojechał do mety i stracił cenne punkty.

Bieg 7
63 sek.
  • Michał Curzytek 2
  • Kamil Nowacki Rezerwa zwykła za Kacper Grzelak 0
  • Wiktor Lampart 1
  • Marcin Kościelski 3
Bieg 6
63.06 sek.
  • Alan Szczotka 2
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Wiktor Jasiński u
  • Hubert Ścibak 1

Wiktor Jasiński upadł na pierwszym łuku 2 okrążenia, ale szybko się pozbierał i sędzia nie przerwał biegu.

Bieg 5
63.6 sek.
  • Oleg Michaiłow 1
  • Kamil Wieczorek 2
  • Ricards Ansviesulis 0
  • Marcin Turowski 3
Bieg 4
62.31 sek.
  • Wiktor Lampart 3
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Jakub Janik t
  • Maciej Kuromonow Rezerwa zwykła za Wiktor Trofimow jr 2
  • Justin Stolp 1

Bieg przerwany. Sędzia wykluczył Aleksa Rydlewskiego za dotknięcie taśmy.

Po biegu sędzie przyznał ostrzeżenie dla Justina Stolpa.

Bieg 3
62.77 sek.
  • Szymon Szlauderbach 1
  • Sebastian Szostak 3
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Kacper Grzelak 2
Bieg 2
62.71 sek.
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Kamil Wieczorek 1
  • Alan Szczotka 3
  • Patryk Rolnicki 2
  • Kamil Pytlewski 0
Bieg 1
62.6 sek.
  • Jakub Janik 0
  • Oleg Michaiłow 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Davis Kurmis 1

ZOBACZ WIDEO O startach Motoru na piłkarskiej Arenie Lublin

Składy potwierdzone. Zaraz zaczynamy 1. bieg.

Dzisiejsze zawody z perspektywy trybun ogląda ok. 50 osób.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 0 - 2 0 2
    2 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 2 3 - 8
    3 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp 1 - w 1 2
    22 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski t 1 2 3
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 1 3 3 9
    5 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 1 2 1 5
    6 Ricards Ansviesulis R. Ansviesulis Ricards Ansviesulis 0 1 1 2 4
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek - 2 1 - 3
    8 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 2 3 2 1 8
    9 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 3 - 3 3 9
    24 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 1 d 2 3
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 3 2 3 3 11
    11 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 0 0 1 1 2
    12 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński u 2 0 1 3
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 1 3 2 3 9
    14 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 0 2 0 2 4
    15 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 1 1 0 0 2
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 3 3 - 0 6
    17 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2 - 1 0 3
    18 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 3 1 3 - 7
    27 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 0 2 2
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 1 2 - 6
    20 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr - 3 2 3 8
    21 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 w 3 - 5
    28 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 2 0 0 2