Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Finał ligi duńskiej w Slangerup
Slangerup Speedway Klub Slangerup Speedway Klub Slangerup Speedway Klub 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 3 1 1 w 5
2 Andreas Lyager A. Lyager Andreas Lyager 3 2 0 0 3 0 8
3 Dawid Lampart D. Lampart Dawid Lampart d 0 0 - 0
4 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 0 2 2 1 2 7
5 Emil Poertner E. Poertner Emil Poertner - 2 - 2
6 Kenni Nissen K. Nissen Kenni Nissen 3 1 0 4
Holsted Tigers Holsted Tigers Holsted Tigers 33
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 3 2 3 1 1 10
2 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 3 0 3 1 3 0 10
3 Rene Bach R. Bach Rene Bach 2 1 3 2 8
4 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 0 3 0 w 3
5 Sam Jensen S. Jensen Sam Jensen w 0 2 2
6 Emil Breum E. Breum Emil Breum 0
Esbjerg Vikings Esbjerg Vikings Esbjerg Vikings 35
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 2 3 2 3 3 13
2 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 0 1 1 3 5
3 Bjarne Pedersen B. Pedersen Bjarne Pedersen 2 2 2 0 2 8
4 Luke Becker L. Becker Luke Becker 1 0 0 - 1
5 Matias Nielsen M. Nielsen Matias Nielsen 1 3 2 1 1 8
6 Jonas Knudsen J. Knudsen Jonas Knudsen 0
Team Fjelsted Team Fjelsted Team Fjelsted 38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 1 3 3 2 3 12
2 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 0 1 2 5
3 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 1 3 2 3 2 11
4 Jason Joergensen J. Joergensen Jason Joergensen 1 1 1 3 6
5 Benjamin Basso B. Basso Benjamin Basso 2 1 0 1 4

Team Fjelsted wywalczyło tytuł Drużynowego Mistrza Danii. Srebrny medal dla Esbjerg Vikings, a brązowy dla Holsted Tigers. Dopiero czwarte miejsce zajęli gospodarze ze Slangerup.

Bieg 22
  • Peter Kildemand 2
  • Andreas Lyager 0
  • Kenneth Bjerre 1
  • Niels Kristian Iversen 3
Bieg 21
  • Nicolai Klindt 0
  • Matias Nielsen 1
  • Anders Thomsen 3
  • Jonas Seifert-Salk 2

Anders Thomsen zapewnił Team Fjelsted tytuł Drużynowego Mistrza Danii. 

Bieg 20
  • Bjarne Pedersen 2
  • Benjamin Basso 1
  • Kenni Nissen 0
  • Nicolai Klindt 3
Bieg 19
  • Matias Nielsen 1
  • Andreas Lyager Rezerwa taktyczna za Emil Poertner 3
  • Benjamin Basso 0
  • Sam Jensen 2
Bieg 18
  • Mikkel Michelsen w
  • Anders Thomsen 2
  • Kenneth Bjerre 1
  • Niels Kristian Iversen 3
Bieg 17
  • Jonas Jeppesen 3
  • Andreas Lyager 0
  • Frederik Jakobsen 2
  • Nicolai Klindt 1
Bieg 16
  • Jonas Seifert-Salk 1
  • Peter Kildemand 3
  • Bjarne Pedersen 0
  • Rene Bach 2
Bieg 15
  • Jason Joergensen 3
  • Rasmus Jensen w
  • Kenni Nissen Rezerwa zwykła za Dawid Lampart 1
  • Matias Nielsen Rezerwa zwykła za Luke Becker 2
Bieg 14
  • Benjamin Basso 1
  • Matias Nielsen 3
  • Sam Jensen 0
  • Emil Poertner 2
Bieg 13
  • Peter Kildemand 2
  • Nicolai Klindt 3
  • Luke Becker 0
  • Mikkel Michelsen 1
Bieg 12
  • Kenneth Bjerre 3
  • Bjarne Pedersen 2
  • Andreas Lyager 0
  • Jason Joergensen 1
Bieg 11
  • Frederik Jakobsen 1
  • Rene Bach 3
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Dawid Lampart 0
Bieg 10
  • Rasmus Jensen 0
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Jonas Jeppesen 1
  • Anders Thomsen 3
Bieg 9
  • Bjarne Pedersen 2
  • Frederik Jakobsen 0
  • Mikkel Michelsen 1
  • Rasmus Jensen 3
Bieg 8
  • Anders Thomsen 3
  • Luke Becker 0
  • Rene Bach 1
  • Andreas Lyager 2
Bieg 7
  • Dawid Lampart 0
  • Jonas Jeppesen 1
  • Peter Kildemand 3
  • Kenneth Bjerre 2
Bieg 6
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Jason Joergensen 1
  • Nicolai Klindt 0
  • Jonas Seifert-Salk 2
Bieg 5
  • Kenni Nissen Rezerwa zwykła za Emil Poertner 3
  • Sam Jensen w
  • Matias Nielsen 1
  • Benjamin Basso 2
Bieg 4
  • Rene Bach 2
  • Mikkel Michelsen 3
  • Jason Joergensen 1
  • Jonas Jeppesen 0
Bieg 3
  • Andreas Lyager 3
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Rasmus Jensen 0
  • Peter Kildemand 1
Bieg 2
  • Nicolai Klindt 3
  • Dawid Lampart d
  • Anders Thomsen 1
  • Bjarne Pedersen 2
Bieg 1
  • Luke Becker 1
  • Kenneth Bjerre 3
  • Jonas Seifert-Salk 0
  • Frederik Jakobsen 2

Kto wygra zawody?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

 

ZOBACZ WIDEO Vaculik zdradza jak wyglądała męska rozmowa Pedersena z Jensenem

Pewne jest, że tytułu nie obronią żużlowcy Region Varde Elitesport. Drużyna z Outrup odpadła w ćwierćfinale, przegrywając z Team Fjelsted. 

Organizatora finału wyłonił dwumecz pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami rundy zasadniczej. Slangerup Speedway Klub okazało się lepsze od Holsted i to ono będzie gospodarzem dzisiejszych zawodów. 

Relacja na podstawie dmusport.dk

Zobacz również

    Slangerup Speedway Klub Slangerup Speedway Klub 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 3 1 1 w 5
    2 Andreas Lyager A. Lyager Andreas Lyager 3 2 0 0 3 0 8
    3 Dawid Lampart D. Lampart Dawid Lampart d 0 0 - 0
    4 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 0 2 2 1 2 7
    5 Emil Poertner E. Poertner Emil Poertner - 2 - 2
    6 Kenni Nissen K. Nissen Kenni Nissen 3 1 0 4
    Holsted Tigers Holsted Tigers 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 3 2 3 1 1 10
    2 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 3 0 3 1 3 0 10
    3 Rene Bach R. Bach Rene Bach 2 1 3 2 8
    4 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 0 3 0 w 3
    5 Sam Jensen S. Jensen Sam Jensen w 0 2 2
    6 Emil Breum E. Breum Emil Breum 0
    Esbjerg Vikings Esbjerg Vikings 35
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 2 3 2 3 3 13
    2 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 0 1 1 3 5
    3 Bjarne Pedersen B. Pedersen Bjarne Pedersen 2 2 2 0 2 8
    4 Luke Becker L. Becker Luke Becker 1 0 0 - 1
    5 Matias Nielsen M. Nielsen Matias Nielsen 1 3 2 1 1 8
    6 Jonas Knudsen J. Knudsen Jonas Knudsen 0
    Team Fjelsted Team Fjelsted 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 1 3 3 2 3 12
    2 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 0 1 2 5
    3 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 1 3 2 3 2 11
    4 Jason Joergensen J. Joergensen Jason Joergensen 1 1 1 3 6
    5 Benjamin Basso B. Basso Benjamin Basso 2 1 0 1 4