KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Finał DMEJ w Lamothe-Landerron
Reprezentacja Szwecji Szwecja Reprezentacja Szwecji 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Filip Hjelmland F. Hjelmland Filip Hjelmland d w 1 1 d 2
2 William Bjoerling W. Bjoerling William Bjoerling 1 1 1 1 w 4
3 Christoffer Selvin C. Selvin Christoffer Selvin 1 1 1 1 1 5
4 Emil Millberg E. Millberg Emil Millberg 1 1 1 1 1 5
Reprezentacja Polski Polska Reprezentacja Polski 50
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 2 2 2 - 6
2 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 2 2 - - 4
3 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 3 2 3 2* 12 +1
4 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 2 3 3 3 3 14
5 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 3 3 2 3 3 14
Reprezentacja Danii Dania Reprezentacja Danii 50
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 3 3 3 3 2* 14 +1
2 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 3 3 2 2 3 13
3 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 3 2 3 2 2* 12 +1
4 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen - - - - 0
5 Jason Joergensen J. Joergensen Jason Joergensen 3 2 2 2* 2* 11 +2
Reprezentacja Francji Francja Reprezentacja Francji 4
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Steven Goret S. Goret Steven Goret 0 0 0 0 1 1
2 Enzo Dubernard E. Dubernard Enzo Dubernard 0 1 0 - 1 2
3 Baptiste Comblon B. Comblon Baptiste Comblon 0 0 - 0 0
4 Thomas Valladon T. Valladon Thomas Valladon 1 - 0 0 0 1
5 Mathias Tresarrieu M. Tresarrieu Mathias Tresarrieu 0 0 0 0 0

Wiemy już, że w biegu dodatkowym pojadą Jonas Seifert-Salk oraz Jakub Miśkowiak.

Czekamy na bieg dodatkowy...

Będziemy mieli bieg dodatkowy o złoty medal!

Bieg 20
  • Mads Hansen 2
  • Christoffer Selvin 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Thomas Valladon 0
Bieg 19
  • William Bjoerling w
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Enzo Dubernard 1
  • Jonas Seifert-Salk 3
Bieg 18
  • Dominik Kubera 3
  • Mathias Tresarrieu 0
  • Tim Soerensen 2
  • Emil Millberg 1
Bieg 17
  • Steven Goret 1
  • Jason Joergensen 2
  • Filip Hjelmland d
  • Dominik Kubera 3
Bieg 16
  • Filip Hjelmland 1
  • Steven Goret 0
  • Dominik Kubera Rezerwa zwykła za Wiktor Lampart 2
  • Mads Hansen 3
Bieg 15
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • William Bjoerling 1
  • Mathias Tresarrieu Rezerwa zwykła za Enzo Dubernard 0
  • Dominik Kubera Rezerwa zwykła za Mateusz Cierniak 3

Ostrzeżenie dla Kubery.

Bieg 14
  • Emil Millberg 1
  • Baptiste Comblon 0
  • Tim Soerensen 2
  • Wiktor Trofimow jr 3
Bieg 13
  • Thomas Valladon 0
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Christoffer Selvin 1
  • Jason Joergensen Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 2
Bieg 12
  • Mathias Tresarrieu Rezerwa zwykła za Baptiste Comblon 0
  • Dominik Kubera Rezerwa zwykła za Mateusz Cierniak 3
  • Jason Joergensen Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 2
  • Filip Hjelmland 1
Bieg 11
  • Wiktor Lampart 2
  • Tim Soerensen 3
  • William Bjoerling 1
  • Thomas Valladon 0
Bieg 10
  • Enzo Dubernard 0
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Mads Hansen 3
  • Christoffer Selvin 1

Groźny upadek Trofimowa i Hansena.

Powtórka w komplecie.

ZOBACZ WIDEO: Pedersen lepszy od Lindbaecka. Trener twierdzi, że liczby nie kłamią

Bieg 9
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Emil Millberg 1
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Steven Goret 0

ZOBACZ WIDEO: Stal jest już po słowie z Kasprzakiem. Ucieczki z Gorzowa raczej nie będzie

Bieg 8
  • Tim Soerensen 2
  • Enzo Dubernard 1
  • Filip Hjelmland w
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 7
  • Steven Goret 0
  • Jason Joergensen Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 2
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • William Bjoerling 1
Bieg 6
  • Christoffer Selvin 1
  • Jonas Seifert-Salk 3
  • Baptiste Comblon 0
  • Wiktor Lampart 2
Bieg 5
  • Mads Hansen 3
  • Mathias Tresarrieu Rezerwa zwykła za Thomas Valladon 0
  • Mateusz Cierniak 2
  • Emil Millberg 1
Bieg 4
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Filip Hjelmland d
  • Thomas Valladon 1
  • Jonas Seifert-Salk 3
Bieg 3
  • William Bjoerling 1
  • Mads Hansen 3
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Baptiste Comblon 0
Bieg 2
  • Mateusz Cierniak 2
  • Christoffer Selvin 1
  • Steven Goret 0
  • Tim Soerensen 3
Bieg 1
  • Jason Joergensen Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 3
  • Wiktor Lampart 2
  • Emil Millberg 1
  • Enzo Dubernard 0

Trwa prezentacja.

   

ZOBACZ WIDEO: Stelmet Falubaz szykuje bombę transferową? Chodzi o zawodnika zagranicznego!

Nadchodzące biegi

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Bieg dodatkowy o 1. miejsce
  • Brak zawodnika
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Brak zawodnika

Polacy ze złotym medalem!

Zobacz również
    Szwecja Reprezentacja Szwecji 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Filip Hjelmland F. Hjelmland Filip Hjelmland d w 1 1 d 2
    2 William Bjoerling W. Bjoerling William Bjoerling 1 1 1 1 w 4
    3 Christoffer Selvin C. Selvin Christoffer Selvin 1 1 1 1 1 5
    4 Emil Millberg E. Millberg Emil Millberg 1 1 1 1 1 5
    Polska Reprezentacja Polski 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 2 2 2 - 6
    2 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 2 2 - - 4
    3 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 3 2 3 2* 12 +1
    4 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 2 3 3 3 3 14
    5 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 3 3 2 3 3 14
    Dania Reprezentacja Danii 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 3 3 3 3 2* 14 +1
    2 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 3 3 2 2 3 13
    3 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 3 2 3 2 2* 12 +1
    4 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen - - - - 0
    5 Jason Joergensen J. Joergensen Jason Joergensen 3 2 2 2* 2* 11 +2
    Francja Reprezentacja Francji 4
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Steven Goret S. Goret Steven Goret 0 0 0 0 1 1
    2 Enzo Dubernard E. Dubernard Enzo Dubernard 0 1 0 - 1 2
    3 Baptiste Comblon B. Comblon Baptiste Comblon 0 0 - 0 0
    4 Thomas Valladon T. Valladon Thomas Valladon 1 - 0 0 0 1
    5 Mathias Tresarrieu M. Tresarrieu Mathias Tresarrieu 0 0 0 0 0