Bieg 15 czas 67.22 sek.
51
4 : 2
38

Groźnie wyglądający upadek na pierwszym łuku z udziałem Marcusa Birkemose i Dawida Stachyry. Wyścig przerwany. Na tor wyjechała karetka. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Stachyra wciąż jest pod opieką medyków. Poznańscy kibice skandowali jego nazwisko.

Dawid Stachyra na noszach trafił do karetki. Zostanie odwieziony do szpitala.

W powtórce Kevin Woelbert wyprzedził na dystansie Romana Lachbauma.

3

Rezerwa zwykła: Wiktor Jasiński za Filipa Hjelmlanda.

Niesamowita jazda Wiktora Jasińskiego. Junior sięgnął po komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu!

komentarz

SpecHouse PSŻ jest już pewny zwycięstwa za trzy!

33

Roman Lachbaum pewnie zwyciężył, natomiast show zrobił Kenneth Hansen. Duńczyk przedarł się z czwartego na drugie miejsce.

20
12
7
8
8
13:25

SpecHouse PSŻ zgarnął już punkt bonusowy. Gospodarze wiedzą także, że tego meczu nie przegrają.

28

Po starcie było 5:1 dla gospodarzy. W pogoń za rywalami rzucił się Patrick Hansen. Duńczyk wyprzedził Larsa Skupienia, który niedługo później zaliczył defekt motocykla. Hansen do ostatnich metrów gonił Jasińskiego. Junior gospodarzy złapał gumę po biegu.

1

Rezerwa taktyczna: Roman Lachbaum za Dawida Lamparta.

Marcus Birkemose jedzie dziś w swojej własnej lidze. Kolejne zdecydowane zwycięstwo Duńczyka. Zbigniew Suchecki do samego końca gonił Romana Lachbauma.

15
7
8
7
9
komentarz

SpecHouse PSŻ coraz bliżej zwycięstwa za pełną pulę. Wynik w dwumeczu to 83:65.