10 paź 2020 11:00
Szczegółowe wyniki
czas Koniec zawodów
12:18

- Warunki robią się coraz trudniejsze. Zawodnicy wszyscy zgodnie twierdzą, że nie ma już co ryzykować - powiedział Damian Baliński.

6
3
5
2
6
12:17

Przerwa trwa już 30 minut. Sędzia Kuśmierz udał się do parku maszyn w celu narady z drużynami. Wstępnie mecz miałby dojechać do 13. wyścigu i zostać zakończony. W Rawiczu pada jednak coraz mocniej.

4
5
2
1
4
11:58

W Rawiczu trwa dłuższa przerwa na prace torowe. Odbyło się 8 wyścigów, co oznacza, że wynik mecz będzie już na pewno zaliczony. Czekamy na wznowienie ścigania.

4
4
1
4
2
Czy Andriej Karpow zakończy mecz bez porażki z rywalem?
32

Karpow i Krcmar po starcie byli na podwójnym prowadzeniu. Baliński od razu przystąpił do pogoni za Wilkami. Próbował tym razem od wewnętrznej, ale nic mu to nie dało. Ukrainiec i Czech zdeklasowali gospodarzy.

17
5
1
3
2
11:38

Bez przerwy na równanie. W Rawiczu kropi, sędzia nie czeka.

1
1
4
1
11:38

Wynik dwumeczu: 91:41 dla Wilków, które są pewne punktu bonusowego.

27

Pewna wygrana Tarasienki. Tylko na początku postraszył go Rowe. Brytyjczyk musiał jednak stoczyć inny pojedynek, bo twardo walczył z początku z Kowalskim. Okazał się lepszy, przez co uchronił Kolejarza od podwójnej porażki.

23

Znacznie lepszy moment startowy Wilków. Było 5:1, lecz szaleć zaczął Baliński, który na drugim łuku przedarł się przed Wieczorka i za chwilę przed Jędrzejewskiego. Wychowanek bydgoskiej Polonii jeszcze starał się odbić prowadzenie, lecz bezskutecznie. Wieczorek dość łatwo pokonał Pludrę.

20

Dilger znów dobrze wyruszył ze startu i wydawało się, że wyjedzie na czoło stawki, lecz napędził się mocno Karpow i na drugim łuku to on był już pierwszy. Na dodatek po chwili bliski wyprzedzenia Niemca był Krcmar, lecz został zablokowany i musiał odczekać dwa kółka. Na ostatniej prostej przypuścił jeszcze jeden atak i po raz drugi dziś wyrywa punkt przeciwnikowi na samej kresce!

10
10
4
4
2
Czy Wilki powiększą w II serii przewagę nad Kolejarzem?

15

Zdecydowanie para Wilków wygrała start i uciekła gospodarzom. Nie byli oni w stanie nic zrobić. Wojdyło wygrał z ogromną przewagą. Rowe jechał blisko wolnego Karpowa, lecz go nie minął.

10

Bieg przerwany na początku czwartego okrążenia. Upadek po ataku Tarasienki zanotował Baliński. Obaj walczyli o pierwszą pozycję.

Baliński wstał z toru i idzie do parkingu.

Z powtórki został wykluczony... Baliński. Wynik biegu zostały zaliczone z momentu upadku.

Przebieg biegu to znakomita jazda Balińskiego na pierwszym łuku po zewnętrznej po starcie. Kapitan Kolejarza objechał wszystkich i wysforował się na prowadzenie. Tarasienko jechał szybko i bez błędów, lecz doświadczonego rywala złapać nie mógł. Dopiero na ostatnim kółku przeprowadził atak, który zakończył się upadkiem Balińskiego.

6

Bieg przerwany. Nierówny start. Ostrzeżenie od sędziego otrzymał Kowalski.

Kolejny raz wyścig przerwany. Znów nierówny start. Kowalski otrzymał ostrzeżenie numer dwa, a to oznacza, że zostaje wykluczony z powtórki.

Powtórka: Pludra i Wojdyło najlepiej ze startu. Zawodnik Wilków potwierdza, że w tym roku jeździ bardzo dobrze. Wytrzymał napór ze strony leszczynianina i uciekł mu na drugim łuku, potem powiększając przewagę.

3

Dilger świetnie wystartował i uciekł rywalom. Jędrzejewski musiał się bronić przed Kajzerem. To mu się udało, choć zawodnik wypożyczony z PSŻ-u Poznań długo był groźny. Sam jednak stracił pozycję, bo Krcmar na ostatniej prostej wyprzedził Kajzera! Czech o błysk szprychy lepszy.