Bieg 15 czas 60.60 sek.
56
3 : 3
34

Bardzo zacięta rywalizacja o zwycięstwo. Z braćmi Holderami walkę o trzy punkty stoczył Rohan Tungate. Łodzianin odparł ataki rywali i przekroczył linię mety na pierwszej pozycji.

31

Zrobiło się ciasno na pierwszym łuku. Upadek zanotował Wiktor Kułakow. Wyścig został przerwany. Kułakow wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnym składzie.

Wyścig przerwany. Za moment trzecie podejście do biegu 14. Brady Kurtz otrzymał ostrzeżenie. Torunianie odnieśli pewne zwycięstwo.

73
43
21
21
28
Czy jesteś zaskoczony/a brakiem rezerw taktycznych w zespole Orła?

30

Kapitalna walka o pierwsze miejsce pomiędzy dwójką Australijczyków. W rywalizację starał się wmieszać jeszcze starszy z braci Holderów - Chris. Były mistrz świata dopiął swego na ostatnim okrążeniu. Najlepszy wyścig dnia.

Daniel Jeleniewski otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

0

Rezerwa zwykła: Aleksander Grygolec za Mateusza Dula.

Przełamanie Brady'ego Kurtza. 22-latek wygrał start i wysforował się na prowadzenie na pierwszym łuku. W pogoń za nim ruszył Tobiasz Musielak. Młodzieżowcy nie nawiązali walki.

26

Wyścig został przerwany. Hans Andersen otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Problemy Adriana Miedzińskiego. Zawodnik gospodarzy miał kłopoty z opanowaniem motocykla, aż w końcu na drugim łuku drugiego okrążenia zahaczył o Hansa Andersena i upadł. Bieg przerwany. Miedziński wykluczony. W momencie jego upadku prowadził Norbert Kościuch.

Norbert Kościuch zwyciężył, a Hans Andersen dzielnie odpierał taki Wiktora Kułakowa. Rosjanin nie odpuszczał aż do ostatnich metrów. Na metę wjechał na defektującym sprzęcie.

54
26
28
31
42
Czy Jack Holder zdobędzie komplet punktów?