• Rohan Tungate 3
  • Jack Holder 2
  • Norbert Kościuch 0
  • Chris Holder 1

Bardzo zacięta rywalizacja o zwycięstwo. Z braćmi Holderami walkę o trzy punkty stoczył Rohan Tungate. Łodzianin odparł ataki rywali i przekroczył linię mety na pierwszej pozycji.

• Brady Kurtz 0

Zrobiło się ciasno na pierwszym łuku. Upadek zanotował Wiktor Kułakow. Wyścig został przerwany. Kułakow wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnym składzie.

Wyścig przerwany. Za moment trzecie podejście do biegu 14. Brady Kurtz otrzymał ostrzeżenie. Torunianie odnieśli pewne zwycięstwo.

Czy jesteś zaskoczony/a brakiem rezerw taktycznych w zespole Orła?

• Chris Holder 2

Kapitalna walka o pierwsze miejsce pomiędzy dwójką Australijczyków. W rywalizację starał się wmieszać jeszcze starszy z braci Holderów - Chris. Były mistrz świata dopiął swego na ostatnim okrążeniu. Najlepszy wyścig dnia.

Daniel Jeleniewski otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

• Aleksander Grygolec Rezerwa zwykła za Mateusz Dul 0

Rezerwa zwykła: Aleksander Grygolec za Mateusza Dula.

Przełamanie Brady'ego Kurtza. 22-latek wygrał start i wysforował się na prowadzenie na pierwszym łuku. W pogoń za nim ruszył Tobiasz Musielak. Młodzieżowcy nie nawiązali walki.

• Wiktor Kułakow 1

Wyścig został przerwany. Hans Andersen otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Problemy Adriana Miedzińskiego. Zawodnik gospodarzy miał kłopoty z opanowaniem motocykla, aż w końcu na drugim łuku drugiego okrążenia zahaczył o Hansa Andersena i upadł. Bieg przerwany. Miedziński wykluczony. W momencie jego upadku prowadził Norbert Kościuch.

Norbert Kościuch zwyciężył, a Hans Andersen dzielnie odpierał taki Wiktora Kułakowa. Rosjanin nie odpuszczał aż do ostatnich metrów. Na metę wjechał na defektującym sprzęcie.

Czy Jack Holder zdobędzie komplet punktów?

• Daniel Jeleniewski 1

Rezerwa zwykła: Aleksander Grygolec za Piotra Pióro.

Niezły start Daniela Jeleniewskiego, który próbował napędzić się po zewnętrznej. Jego zamiary wyczuli gospodarze i zamknęli mu możliwość przedarcia się tą ścieżką. Gospodarze znów zwyciężyli ze sporą przewagą.

Bieg 9 59.32 sek.
eWinner Apator Toruń 34
5 : 1
20 Orzeł Łódź
  • Norbert Kościuch 1
  • Wiktor Kułakow 2

Wyścig bez emocji. Jack Holder napędził się na pierwszym łuku i odniósł pewne zwycięstwo. Stawka mocno się rozciągnęła.

Bieg 8 60.09 sek.
eWinner Apator Toruń 29
2 : 4
19 Orzeł Łódź
  • Aleks Rydlewski Rezerwa zwykła za Kamil Marciniec 0

Rezerwa zwykła: Aleks Rydlewski za Kamila Marcińca.

Na wyjściu z pierwszego łuku Rohan Tungate wyprzedził po zewnętrznej Chrisa Holdera. Australijczyka przez chwilę mocno naciskał Hans Andersen. Mistrz świata z 2012 roku odparł atak i ruszył w bezskuteczną pogoń za swoim rodakiem.

Bieg 7 59.6 sek.
eWinner Apator Toruń 27
5 : 1
15 Orzeł Łódź
  • Mateusz Dul 0

Wiktor Kułakow rozprowadził rywali na pierwszym łuku, dołączył do niego Jack Holder i gospodarze odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo. Daniel Jeleniewski stracił do Australijczyka ponad 20 metrów.

• Igor Kopeć-Sobczyński 0

Niezły moment startowy Brady'ego Kurtza, ale szybko na prowadzenie wyszedł Chris Holder. Przy bandzie rywali próbował minąć Igor Kopeć-Sobczyński - dla młodzieżowca zabrakło jednak miejsca. 21-latek do końca próbował atakować Kurtza.

Ile punktów Orzeł Łódź zdobędzie w 6. biegu?

Bieg 5 60.69 sek.
eWinner Apator Toruń 19
1 : 5
11 Orzeł Łódź
  • Tobiasz Musielak 0
  • Adrian Miedziński 1

Goście lepiej rozegrali start i pierwszy łuk, dzięki czemu wyszli na podwójne prowadzenie. Tungate odjechał reszcie stawki, a doświadczony Hans Andersen odpierał ataki torunian. Pewny triumf Orła!

Przygotowania do 5. biegu (fot. Jolanta Twarużek)

Wypadek Andersena i Pióro (fot. Michał Szmyd).
Bieg 4 59.19 sek.
eWinner Apator Toruń 18
4 : 2
6 Orzeł Łódź
  • Kamil Marciniec 1
  • Piotr Pióro w

Groźnie wyglądający upadek na wyjściu z pierwszego łuku. Piotr Pióro zahaczył o tylne koło motocykla Hansa Andersena. Obaj upadli. Wyścig przerwany. Na torze pojawiła się karetka. Hans Andersen wstał o własnych siłach. Piotr Pióro wykluczony. Andersen i Pióro zdolni do dalszej jazdy.

Hans Andersen wygrał start, ale na wyjściu z pierwszego łuku bez trudu minął go Jack Holder. Zdecydowana wygrana Australijczyka.

Czy spodziewałeś/spodziewałaś się tak mocnego początku eWinner Apatora?

Bieg 3 59.66 sek.
eWinner Apator Toruń 14
5 : 1
4 Orzeł Łódź

Brady Kurtz starał się atakować Adriana Miedzińskiego, ale jego próby nie przyniosły skutku. Pewne zwycięstwo odniósł Chris Holder.