Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Lokomotiv Daugavpils 40
2 : 4
50 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Davey Watt 3
  • Mikael Max 0
  • Hans Andersen 1
Bieg 14
Lokomotiv Daugavpils 38
2 : 4
46 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Norbert Kościuch 3
  • Roman Povazhny 2
  • Andriej Karpow 1
  • Andrzej Lebiediew d
Ogromny pech Lebiediewa, który zanotował defekt jadąc na pierwszej pozycji.
Bieg 13
Lokomotiv Daugavpils 36
1 : 5
42 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Wiaczesław Gieruckis 0
  • Norbert Kościuch 3
  • Mikael Max 1
  • Łukasz Cyran Taśma Peter Ljung 2
Bieg 12
Lokomotiv Daugavpils 35
3 : 3
37 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Łukasz Cyran 1
  • Iwan Pleszakow 0
  • Davey Watt 2
  • Kjastas Puodżuks 3
Bieg 11
Lokomotiv Daugavpils 32
1 : 5
34 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Andrzej Lebiediew Rezerwa zwykła za Jewgienij Karawackis d
  • Andriej Karpow 3
  • Roman Povazhny 1
  • Hans Andersen 2
Bieg 10
Lokomotiv Daugavpils 31
4 : 2
29 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Adrian Osmólski 0
  • Kjastas Puodżuks 3
  • Peter Ljung 2
  • Wiaczesław Gieruckis 1
Bieg 9
Lokomotiv Daugavpils 27
1 : 5
27 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Norbert Kościuch 3
  • Jewgienij Karawackis 0
  • Hans Andersen 2
  • Mikael Max 1
Bieg 8
Lokomotiv Daugavpils 26
1 : 5
22 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Roman Povazhny 0
  • Andriej Karpow 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Davey Watt 3
Bieg 7
Lokomotiv Daugavpils 25
4 : 2
17 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Mikael Max 3
  • Peter Ljung 2
  • Jewgienij Karawackis 1
  • Łukasz Cyran d
Bieg 6
Lokomotiv Daugavpils 21
3 : 3
15 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Hans Andersen 3
  • Roman Povazhny 2
  • Norbert Kościuch w
  • Iwan Pleszakow 1
Kościuch upadł na pierwszym łuku i został wykluczony z powtórki.
Bieg 5
Lokomotiv Daugavpils 18
4 : 2
12 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Wiaczesław Gieruckis 3
  • Davey Watt 0
  • Kjastas Puodżuks 1
  • Andriej Karpow 2
Bieg 4
Lokomotiv Daugavpils 14
5 : 1
10 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Peter Ljung 1
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Adrian Osmólski 0
  • Roman Povazhny 3
Bieg 3
Lokomotiv Daugavpils 9
3 : 3
9 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Kjastas Puodżuks 0
  • Hans Andersen 2
  • Wiaczesław Gieruckis 3
  • Norbert Kościuch 1
Bieg 2
Lokomotiv Daugavpils 6
2 : 4
6 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Davey Watt 3
  • Mikael Max 2
  • Andriej Karpow 1
  • Jewgienij Karawackis 0
GTŻ zdobywa 4 punkty i doprowadza do remisu.
Bieg 1
Lokomotiv Daugavpils 4
4 : 2
2 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Łukasz Cyran 2
  • Iwan Pleszakow 1
  • Adrian Osmólski d
Początek meczu o godzinie 17:00. Składy potwierdzone. Zawody będą rozgrywane według II zestawu startowego. Defekt Osmólskiego na ostatnim miejscu.
Zobacz również
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Mikael Max M. Max Mikael Max 2 3 1 1 0 7
    10 Jewgienij Karawackis J. Karawackis Jewgienij Karawackis 0 1 0 - 1
    11 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 0 1 3 3 2 9
    12 Wiaczesław Gieruckis W. Gieruckis Wiaczesław Gieruckis 3 3 1 0 7
    13 Roman Povazhny R. Povazhny Roman Povazhny 3 2 0 1 2 8
    14 Iwan Pleszakow I. Pleszakow Iwan Pleszakow 1 1 0 2
    15 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 2* 1 d d 6 +1
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Davey Watt D. Watt Davey Watt 3 0 3 2 3 11
    2 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 1 2 2* 3 1 9 +1
    3 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 2 3 2* 2* 1 10 +2
    4 Norbert Kościuch N. Kościuch Norbert Kościuch 1* w 3 3 3 10 +1
    5 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 1 2 2 t 5
    6 Łukasz Cyran Ł. Cyran Łukasz Cyran 2 d 1* 2* 5 +2
    7 Adrian Osmólski A. Osmólski Adrian Osmólski d 0 0 0
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki 1. Liga Żużlowa
    Lokalizacja Daugavpils
    Grupa 12. kolejka
    Stadion Stadion żużlowy w Daugavpils
    Data i godzina 12 Sierpnia 2012, 17:00
    Zobacz również