Gospodarze świetnie wystartowali i nie dali rywalom żadnych szans na dystansie.

1 : 5
44
Andrzej Lebiediew Rezerwa taktyczna za Jewgienij Karawackis
0

Pewna wygrana gości. Lechma Start Gniezno zapewnił sobie wygraną i fotel lidera przed ostatnią kolejką I ligi.

Bieg 12
33
2 : 4
39

Dobry start gości, ale Puodżuks atakiem po zewnętrznej wyprzedził Fajfera. Pleszakow jechał daleko z tyłu. Lindbaeck odniósł pewne zwycięstwo.

Bieg 11
31
4 : 2
35
Andrzej Lebiediew Rezerwa zwykła za Jewgienij Karawackis
1

Najlepiej ze startu wyszli gospodarze, Nicholls szybko wyprzedził jednak Lebiediewa. Skórnicki atakował Lebiediewa, jednak bezskutecznie. Povazhny wygrał z bezpieczną przewagą.

Bieg 10
27
1 : 5
33

Znów świetnie ze startu wyszli goście. Puodżuks do samej mety naciskał Fajfera, jednak nieskutecznie. Goście zapewnili sobie zdobycie punktu bonusowego za lepszy bilans w dwumeczu. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
26
1 : 5
28

Świetny start w wykonaniu gości. Czerwono-czarni nie oddali prowadzenia do samej mety.

Bieg 8
25
3 : 3
23

Povazhny najlepiej ze startu. Lindbaeck atakował go przez 4 okrążenia, jednak bezskutecznie.

Bieg 7
22
2 : 4
20

Max najlepiej wyszedł ze startu. Pedersen długo naciskał rywala, aż w końcu wyprzedził go. Fajfer po ładnej walce wyprzedził Karawackisa. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6
20
1 : 5
16

Świetny start gości. Povazhny nieskutecznie atakował Nichollsa. Pleszakow nie liczył się w stawce.

Bieg 5
19
4 : 2
11

Dobry start gości, jednak Lindbaeck szybko wyprzedził Gieruckisa. Szwed do końca naciskał Puodżuksa.

Bieg 4
15
5 : 1
9

Pedersen świetnie wystartował, ale na dystansie wyprzedzili go obaj rywale. Fajfer nie liczył się w stawce. Przerwa na równanie toru.

Bieg 3
10
2 : 4
8

Gieruckis nie liczył się w stawce. Dryml odniósł pewną wygraną.

Bieg 2
8
3 : 3
4

O kolejności w biegu decydował moment startowy.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Składy potwierdzone. W Daugavpils świeci słońce, ale również mocno wieje wiatr. W pierwszym meczu Lechma Start zwyciężył w stosunku 60:30. Zakończyła się prezentacja. Wylosowano I zestaw startowy. Gospodarze lepiej wystartowali i nie mieli problemów z podwójną wygraną.

Bieg 13
Andrzej Lebiediew Rezerwa zwykła za Wiaczesław Gieruckis
d

Świetny start Drymla. Pedersen szybko wyprzedził Maxa. Lebiediew miał na starcie problemy sprzętowe i po przejechaniu dwóch okrążeń zrezygnował z dalszej jazdy. Tylko dwie wygrane w stosunku 5:0 mogą dać gospodarzom remis.