Bieg 13
28
3 : 3
14

Nierówny start, powtórka w pełnej obsadzie. Ostra walka w pierwszym łuku pomiędzy Kościuchem i Miśkowiakiem. Gospodarze zapewnili sobie zdobycie punktu bonusowego.

Bieg 12
25
5 : 1
11

Łukaszewski zdołał wyprzedzić Watta, a później umiejętnie bronił się przed atakami Australijczyka.

Bieg 9
20
5 : 1
10

Gospodarze dobrze wystartowali i na dystansie tylko powiększali przewagę.

Bieg 8
15
5 : 1
9
Łukasz Cyran Taśma Andrij Karpow
0

Borowicz w pierwszym łuku wywiózł pod płot Watta, co wykorzystał Stachyra. Junior gospodarzy przyjechał do mety z 50-metrową przewagą nad pozostałymi zawodnikami.

Bieg 6
10
1 : 5
8

Stachyra nie liczył się w stawce. Łukaszewski dobrze wystartował i długo prowadził, jednak na dystansie wyprzedzili bo obaj rywale.

Bieg 5
9
5 : 1
3

Gospodarze świetnie wyszli ze startu i na dystansie nie dali szans rywalom na odrobienie strat.

Bieg 2
4
4 : 2
2

Miesiąc pięknie rozegrał pierwszy łuk, wywożąc rywali pod płot. Gospodarze prowadzili podwójnie, jednak tuż przed metą Miesiąc miał problemy sprzętowe, co wykorzystał Watt.

Bieg 1

Składy potwierdzone. W Lublinie piękna, słoneczna pogoda. W pierwszym spotkaniu GTŻ Grudziądz pokonał Lubelski Węgiel KMŻ w stosunku 51:39. O godz. 18:15 na trybunach ok. 2500 widzów. Trwa prezentacja. Prezentacja dobiegła końca. Wylosowano I zestaw startowy. Na trybunach ok. 4500 widzów, w tym ok. 30 osób z Grudziądza. Łukaszewski wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Świetny start Cyrana. Do samej mety atakował go Borowicz, jednak bezskutecznie.

Bieg 3

Bieg układał się remisowo, jednak Baran zdecydowanym atakiem wyprzedził Andersena i do samej mety ścigał Kościucha, wyprzedzając go na ostatnich metrach. Andersen zanotował defekt na czwartej pozycji.

Bieg 4

Pewna wygrana Ljunga. Osmólski upadł na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Świetny start Ljunga, jednak w pierwszym łuku drugiego okrążenia jednocześnie wyprzedzili go obaj rywale. Później Szwed zanotował upadek na trzeciej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 10
Łukasz Cyran Rezerwa taktyczna za Adrian Osmólski
1

Jeleniewski i Baran tuż po starcie wzięli "w kleszcze" Ljunga. Gospodarze pewnie prowadzili przez cały bieg. Ljung na trzecim okrążeniu miał problemy z motocyklem. Nie zjechał jednak z toru i został zdublowany. Cyran nie liczył się w stawce. Przerwa na kosmetykę toru. Sędzia i kierownik zawodów udali się na tor i oglądają jego nawierzchnię. Powodem są skargi na sposób jej przygotowania ze strony zawodników gości. 20:07 - nadal trwają prace na torze. Sędzia w końcu uznał stan toru za odpowiedni do dalszej rywalizacji.

Bieg 11

Stachyra upadł na wyjściu z pierwszego łuku i został wykluczony z powtórki. Stachyra jest zdolny do dalszej jazdy. Andersen tylko na pierwszym okrążeniu miał kontakt z Miesiącem. Później Polak stale powiększał przewagę.

Bieg 14
Adrian Osmólski Rezerwa taktyczna za Davey Watt
d
Łukasz Cyran Rezerwa zwykła za Peter Ljung
1

Gospodarze nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem grudziądzkich juniorów. Osmólski zanotował defekt na czwartej pozycji.

Bieg 15

Kościuch upadł na 4. pozycji. Miśkowiak i Andersen do samej mety walczyli o 3 punkty, "na kresce" minimalnie szybszy Polak.