• Karol Baran 1
  • Norbert Kościuch 3
  • Robert Miśkowiak 2
  • Peter Ljung 0
Nierówny start, powtórka w pełnej obsadzie. Ostra walka w pierwszym łuku pomiędzy Kościuchem i Miśkowiakiem. Gospodarze zapewnili sobie zdobycie punktu bonusowego.
  • Daniel Jeleniewski 3
Łukaszewski zdołał wyprzedzić Watta, a później umiejętnie bronił się przed atakami Australijczyka.
  • Robert Miśkowiak 3
Gospodarze dobrze wystartowali i na dystansie tylko powiększali przewagę.
Bieg 8
5 : 1
  • Dawid Stachyra 2
  • Łukasz Cyran Taśma Andriej Karpow 0
  • Mateusz Borowicz 3
Borowicz w pierwszym łuku wywiózł pod płot Watta, co wykorzystał Stachyra. Junior gospodarzy przyjechał do mety z 50-metrową przewagą nad pozostałymi zawodnikami.
  • Mateusz Łukaszewski 1
Stachyra nie liczył się w stawce. Łukaszewski dobrze wystartował i długo prowadził, jednak na dystansie wyprzedzili bo obaj rywale.
Bieg 5
5 : 1
  • Karol Baran 3
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Andriej Karpow 0
Gospodarze świetnie wyszli ze startu i na dystansie nie dali szans rywalom na odrobienie strat.
Bieg 2
KMŻ Motor Lublin 4
4 : 2
  • Davey Watt 2
  • Paweł Miesiąc 1
Miesiąc pięknie rozegrał pierwszy łuk, wywożąc rywali pod płot. Gospodarze prowadzili podwójnie, jednak tuż przed metą Miesiąc miał problemy sprzętowe, co wykorzystał Watt.
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Mateusz Borowicz 2
  • Łukasz Cyran 3
  • Mateusz Łukaszewski w
  • Adrian Osmólski 1
Składy potwierdzone. W Lublinie piękna, słoneczna pogoda. W pierwszym spotkaniu GTŻ Grudziądz pokonał Lubelski Węgiel KMŻ w stosunku 51:39. O godz. 18:15 na trybunach ok. 2500 widzów. Trwa prezentacja. Prezentacja dobiegła końca. Wylosowano I zestaw startowy. Na trybunach ok. 4500 widzów, w tym ok. 30 osób z Grudziądza. Łukaszewski wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Świetny start Cyrana. Do samej mety atakował go Borowicz, jednak bezskutecznie.
Bieg 3
  • Hans Andersen d
  • Karol Baran 2
  • Norbert Kościuch 1
Bieg układał się remisowo, jednak Baran zdecydowanym atakiem wyprzedził Andersena i do samej mety ścigał Kościucha, wyprzedzając go na ostatnich metrach. Andersen zanotował defekt na czwartej pozycji.
Bieg 4
  • Peter Ljung 3
  • Mateusz Borowicz 1
  • Adrian Osmólski u
Pewna wygrana Ljunga. Osmólski upadł na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 7
  • Peter Ljung u
  • Paweł Miesiąc 3
  • Łukasz Cyran 1
Świetny start Ljunga, jednak w pierwszym łuku drugiego okrążenia jednocześnie wyprzedzili go obaj rywale. Później Szwed zanotował upadek na trzeciej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 10
  • Łukasz Cyran Rezerwa taktyczna za Adrian Osmólski 1
  • Peter Ljung w
Jeleniewski i Baran tuż po starcie wzięli "w kleszcze" Ljunga. Gospodarze pewnie prowadzili przez cały bieg. Ljung na trzecim okrążeniu miał problemy z motocyklem. Nie zjechał jednak z toru i został zdublowany. Cyran nie liczył się w stawce. Przerwa na kosmetykę toru. Sędzia i kierownik zawodów udali się na tor i oglądają jego nawierzchnię. Powodem są skargi na sposób jej przygotowania ze strony zawodników gości. 20:07 - nadal trwają prace na torze. Sędzia w końcu uznał stan toru za odpowiedni do dalszej rywalizacji.
Bieg 11
  • Andriej Karpow 1
  • Dawid Stachyra w
Stachyra upadł na wyjściu z pierwszego łuku i został wykluczony z powtórki. Stachyra jest zdolny do dalszej jazdy. Andersen tylko na pierwszym okrążeniu miał kontakt z Miesiącem. Później Polak stale powiększał przewagę.
Bieg 14
  • Adrian Osmólski Rezerwa taktyczna za Davey Watt d
  • Łukasz Cyran Rezerwa zwykła za Peter Ljung 1
Gospodarze nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem grudziądzkich juniorów. Osmólski zanotował defekt na czwartej pozycji.
Bieg 15
  • Daniel Jeleniewski 1
  • Norbert Kościuch u
Kościuch upadł na 4. pozycji. Miśkowiak i Andersen do samej mety walczyli o 3 punkty, "na kresce" minimalnie szybszy Polak.