Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
39:51
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 2 3 w 2* 0 7 +1
10 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski w d 1 1 0 2
11 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 3 3 2 3 3 16
12 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 1* 1 0 3 2 7 +1
13 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1* d ns - - 1 +1
14 Joel Kling J. Kling Joel Kling 2 1 2 0 1* 0 6 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 2 3 2* 2 12 +1
2 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1 0 - - 1* 2 +1
3 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 0 3 2* 1 3 9 +1
4 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 3 2* 3 3 1* 12 +2
5 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 3 2 2 3 - 10
6 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 0 1* 1* 0 2 4 +2
7 Jonatan Grahn J. Grahn Jonatan Grahn 1 0 1 2

Kumla Indianerna kolejnym półfinalistą Bauhaus-Ligan.

Bieg 15 57.3 sek.
Dackarna Malilla 39
3 : 3
51 Kumla Indianerna
  • Frederik Jakobsen 3
  • Max Fricke 1
  • Jacob Thorssell 0
  • Niels Kristian Iversen 2
Bieg 14 58.3 sek.
Dackarna Malilla 36
2 : 4
48 Kumla Indianerna
  • Pontus Aspgren 3
  • Hans Andersen 2
  • Jonatan Grahn Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 1
  • Joel Kling 0

Rezerwa zwykła: Jonatan Grahn za Jonasa Jeppesena.

Bieg 13 56.8 sek.
Dackarna Malilla 34
3 : 3
44 Kumla Indianerna
  • Frederik Jakobsen Rezerwa taktyczna za Oliver Berntzon 3
  • Ludvig Lindgren 2
  • Paweł Przedpełski 0
  • Joel Andersson 1

Rezerwa taktyczna: Frederik Jakobsen za Olivera Berntzona.

ZOBACZ WIDEO Subiektywny ranking PGE Ekstraligi. TOPlista 15. kolejki

Bieg 12 56.8 sek.
Dackarna Malilla 31
3 : 3
41 Kumla Indianerna
  • Frederik Jakobsen 2
  • Jonatan Grahn Rezerwa zwykła za Joel Andersson 0
  • Joel Kling 1
  • Jonas Jeppesen 3

Rezerwa zwykła: Joel Andersson za Jonatana Grahna.

Bieg 11 57.9 sek.
Dackarna Malilla 28
5 : 1
38 Kumla Indianerna
  • Ludvig Lindgren 0
  • Hans Andersen 3
  • Pontus Aspgren 1
  • Jacob Thorssell 2

Kumla Indianerna zapewniła sobie awans do półfinału Bauhaus-Ligan.

Bieg 10
Dackarna Malilla 23
1 : 5
37 Kumla Indianerna
  • Max Fricke 3
  • Paweł Przedpełski 1
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Joel Kling Rezerwa taktyczna za Oliver Berntzon 0

Rezerwa taktyczna: Joel Kling za Olivera Berntzona.

Aktualny wynik dwumeczu to 85:58 dla Indianerny, która praktycznie zapewniła sobie awans.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik zostanie ojcem. Wiemy, dlaczego nowiną podzielił się w Pradze

Bieg 9 56.6 sek.
Dackarna Malilla 22
3 : 3
32 Kumla Indianerna
  • Ludvig Lindgren 1
  • Frederik Jakobsen 3
  • Jonas Jeppesen 2
  • Hans Andersen 0
Bieg 8 57 sek.
Dackarna Malilla 19
1 : 5
29 Kumla Indianerna
  • Paweł Przedpełski 1
  • Pontus Aspgren 2
  • Jacob Thorssell w
  • Max Fricke 3

Jacob Thorssell został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Kumla Indianerna coraz bliżej zapewnienia sobie awansu.

Bieg 7 57 sek.
Dackarna Malilla 18
2 : 4
24 Kumla Indianerna
  • Joel Kling 2
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Oliver Berntzon ns
  • Jonatan Grahn Rezerwa zwykła za Joel Andersson 1

Rezerwa zwykła: Jonathan Grahn za Joela Anderssona.

Oliver Berntzon nie pojawił się na torze.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik o rywalizacji z Robertem Lewandowskim. "Wiele pracy przede mną"

Bieg 6 56.9 sek.
Dackarna Malilla 16
3 : 3
20 Kumla Indianerna
  • Jacob Thorssell 3
  • Jonas Jeppesen 2
  • Paweł Przedpełski d
  • Ludvig Lindgren 1

Pech Pawła Przedpełskiego. Tym razem zanotował defekt motocykla.

Bieg 5 56.2 sek.
Dackarna Malilla 13
1 : 5
17 Kumla Indianerna
  • Pontus Aspgren 3
  • Oliver Berntzon d
  • Max Fricke 2
  • Joel Kling 1

Oliver Berntzon nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

Bieg 4 56.1 sek.
Dackarna Malilla 12
4 : 2
12 Kumla Indianerna
  • Frederik Jakobsen 3
  • Joel Andersson 0
  • Hans Andersen 1
  • Niels Kristian Iversen 2

ZOBACZ WIDEO Zmarzlik radził się Golloba w trakcie zawodów Grand Prix. "W telewizji lepiej widać, które pole startowe pomaga"

Bieg 3 56.5 sek.
Dackarna Malilla 8
3 : 3
10 Kumla Indianerna
  • Jonas Jeppesen 3
  • Joel Kling 2
  • Ludvig Lindgren 0
  • Oliver Berntzon 1

Jonas Jeppesen zwyciężył z dużą przewagą.

Bieg 2 55.8 sek.
Dackarna Malilla 5
3 : 3
7 Kumla Indianerna
  • Hans Andersen 1
  • Max Fricke 3
  • Frederik Jakobsen 2
  • Pontus Aspgren 0
Bieg 1 55.9 sek.
Dackarna Malilla 2
2 : 4
4 Kumla Indianerna
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Jacob Thorssell 2
  • Joel Andersson 1
  • Paweł Przedpełski w

Paweł Przedpełski zanotował upadek i został wykluczony z powtórki.

Kto awansuje do półfinału Bauhaus-Ligan?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

W pierwszym meczu Kumla Indianerna wygrała 53:36.

Relacja na podstawie: svemo.se.

Zobacz również
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 39
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 2 3 w 2* 0 7 +1
    10 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski w d 1 1 0 2
    11 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 3 3 2 3 3 16
    12 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 1* 1 0 3 2 7 +1
    13 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1* d ns - - 1 +1
    14 Joel Kling J. Kling Joel Kling 2 1 2 0 1* 0 6 +1
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 51
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 2 3 2* 2 12 +1
    2 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1 0 - - 1* 2 +1
    3 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 0 3 2* 1 3 9 +1
    4 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 3 2* 3 3 1* 12 +2
    5 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 3 2 2 3 - 10
    6 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 0 1* 1* 0 2 4 +2
    7 Jonatan Grahn J. Grahn Jonatan Grahn 1 0 1 2