Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kumla Indianerna po raz drugi pokonała Vastervik Speedway i awansowała do finału szwedzkiej Bauhaus-Ligan.

 

Bieg 15
Kumla Indianerna 59
3 : 3
31 Vastervik Speedway
  • Joel Andersson 0
  • Linus Sundstroem 1
  • Kenneth Bjerre 3
  • Anders Thomsen 2
Bieg 14
Kumla Indianerna 56
4 : 2
28 Vastervik Speedway
  • Mikkel Bech 2
  • Jonatan Grahn Rezerwa zwykła za Pontus Aspgren 1
  • Sam Masters 0
  • Jonas Jeppesen 3
Bieg 13
Kumla Indianerna 52
4 : 2
26 Vastervik Speedway
  • Jonatan Grahn 1
  • Noel Wahlqvist 2
  • Ludvig Lindgren 3
  • Anton Karlsson 0
Bieg 12
Kumla Indianerna 48
4 : 2
24 Vastervik Speedway
  • Pontus Aspgren 3
  • Mikkel Bech 2
  • Ludvig Lindgren 1
  • Noel Wahlqvist Zastępstwo zawodnika za Jason Doyle 0
Bieg 11
Kumla Indianerna 44
2 : 4
22 Vastervik Speedway
  • Anton Karlsson 1
  • Jonatan Grahn Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 0
  • Sam Masters 3
  • Kenneth Bjerre 2
Bieg 10
Kumla Indianerna 42
3 : 3
18 Vastervik Speedway
  • Anders Thomsen 2
  • Joel Andersson 3
  • Linus Sundstroem 1
  • Ludvig Lindgren Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 0
Bieg 9
Kumla Indianerna 39
5 : 1
15 Vastervik Speedway
  • Anton Karlsson 1
  • Pontus Aspgren 3
  • Noel Wahlqvist Zastępstwo zawodnika za Jason Doyle u
  • Jonas Jeppesen Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 2
Bieg 8
Kumla Indianerna 34
5 : 1
14 Vastervik Speedway
  • Joel Andersson 3
  • Sam Masters 0
  • Kenneth Bjerre 2
  • Anders Thomsen 1
Bieg 7
Kumla Indianerna 29
4 : 2
13 Vastervik Speedway
  • Jonatan Grahn Rezerwa zwykła za Ludvig Lindgren 1
  • Linus Sundstroem 2
  • Jonas Jeppesen 3
  • Noel Wahlqvist Rezerwa zwykła za Mikkel Bech 0
Bieg 6
Kumla Indianerna 25
5 : 1
11 Vastervik Speedway
  • Kenneth Bjerre 3
  • Mikkel Bech Zastępstwo zawodnika za Jason Doyle 1
  • Joel Andersson 2
  • Anton Karlsson 0
Bieg 5
Kumla Indianerna 20
2 : 4
10 Vastervik Speedway
  • Sam Masters 1
  • Jonas Jeppesen 2
  • Anders Thomsen 3
  • Ludvig Lindgren 0
Bieg 4
Kumla Indianerna 18
3 : 3
6 Vastervik Speedway
  • Pontus Aspgren 2
  • Mikkel Bech 0
  • Joel Andersson Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 1
  • Anders Thomsen Rezerwa taktyczna za Linus Sundstroem 3
Bieg 3
Kumla Indianerna 15
5 : 1
3 Vastervik Speedway
  • Linus Sundstroem Zastępstwo zawodnika za Jason Doyle 1
  • Ludvig Lindgren 2
  • Anton Karlsson 0
  • Jonas Jeppesen 3
Bieg 2
Kumla Indianerna 10
5 : 1
2 Vastervik Speedway
  • Kenneth Bjerre Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 3
  • Anders Thomsen 1
  • Pontus Aspgren 2
  • Sam Masters 0
Bieg 1
Kumla Indianerna 5
5 : 1
1 Vastervik Speedway
  • Linus Sundstroem 1
  • Kenneth Bjerre 3
  • Mikkel Bech 0
  • Joel Andersson 2

Za Jasona Doyle'a i Nielsa Kristiana Iversena stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

W pierwszym meczu zwyciężyła Kumla Indianerna 49:41. 

Jakim wynikiem zakończy się mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 59
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 3 3 3 2* 2 3 16 +1
    10 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 2* 1* 2* 3 3 0 11 +3
    11 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2* 2 3 3 - 10 +1
    12 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 0
    13 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 3 2 3 2* - 3 13 +1
    14 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 2* 0 - 0 1 3 6 +1
    15 Jonatan Grahn J. Grahn Jonatan Grahn 1 0 1 1 3
    Vastervik Speedway Vastervik Speedway 31
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 1 1 - 2 1* 1* 6 +2
    2 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 0 0 1 - 2 2 5
    3 Sam Masters S. Masters Sam Masters 0 1 0 3 0 4
    4 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 1 3 3 1 2 2 12
    5 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 0
    6 Anton Karlsson A. Karlsson Anton Karlsson 0 0 1 1 0 2
    7 Noel Wahlqvist N. Wahlqvist Noel Wahlqvist 0 u 0 2 2
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Bauhaus-Ligan
    Lokalizacja Kumla
    Grupa Półfinały (rewanże)
    Stadion Kumla Motorstadion
    Data i godzina 01 Października 2020, 19:00
    Zobacz również