Bieg 15 czas 66.83 sek.
59
4 : 2
31

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Timo Lahti z ostrzeżeniem. Po starcie było 5:1 dla Ostrovii, ale parę gospodarzy rozdzielił Frederik Jakobsen.

0

Rezerwy zwykłe: Patrick Hansen za Grzegorza Walaska, Philip Hellstroem-Baengs za Kevina Fajfera.

Daniel Kaczmarek znalazł właściwe ustawienia i zdecydowanie zwyciężył. Patrick Hansen dołączył do niego po zdecydowanym ataku na Oskara Fajfera.

28

Oskar Fajfer wystrzelił spod taśmy. Na wyjściu z drugiego łuku trzeciego okrążenia po zewnętrznej wyprzedził go Tomasz Gapiński.

26

Po starcie na podwójnym prowadzeniu znaleźli się ostrowianie. Dość szybko z Sebastianem Szostakiem poradził sobie Frederik Jakobsen, który następnie rzucił się w pogoń za Oliverem Berntzonem.