• Jakub Jamróg 2
  • Artur Mroczka 0
  • Wiktor Kułakow 3
  • Rohan Tungate 1

Gdańszczanie wygrali podwójnie start i pewnie wygrali 5:1. W słabym stylu, jednak ostatecznie gdańszczanie wygrali 49:41.

• Rasmus Jensen 0

Pieszczek wygrał start, ale za jego plecami jechała para tarnowian. Jensen naciskał Kozę, a Iversen Pieszczka, jednak ostatecznie nie było mijanek w tym wyścigu.

Równanie toru. Wynik dwumeczu: 96:72 dla Zdunek Wybrzeża.

• Niels Kristian Iversen 0

Gdańszczanie wygrali podwójnie start. Pieszczek początkowo potrafił zablokować szybkiego Tungate'a, jednak ten minął go na drugim okrążeniu. Australijczyk na ostatnim kółku poradził sobie też z Kułakowem.

• Jakub Jamróg 3

Tarnowianie wygrali podwójnie start, jednak świetnie na dystansie jechał Jamróg, który minął najpierw Świercza, a następnie Kozę. Szczotka nie liczył się w biegu.

• Artur Mroczka 1

Gruchalski wygrał start, za jego plecami przez dwa okrążenia Jensen usiłował minąć Mroczkę, aż mu się to w końcu udało. Gdańszczanie w końcu wygrali podwójnie.

• Michał Gruchalski Rezerwa zwykła za Drew Kemp 2

Goscie bardzo dobrze ze startu, ale już na wyjściu z pierwszego łuku na drugie miejsce przesunął się Gruchalski. Na końcu drugiego okrążenia, Rempałę minął też Jamróg.

• Ernest Koza w

Pieszczek wjechał w taśmę. Za niego Gryszpiński.

Przy stanie 4:2 dla gości, na drugim łuku upadł Koza. Bieg przerwany. Koza wykluczony.

W końcu gdańszczanie doczekali się szybkiego Jensena, który prowadził w ładnym stylu od startu do mety. Mroczka na drugim okrążeniu zgubił laczek, dojechał jednak przed Gryszpińskim. Po biegu Gryszpiński otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

• Piotr Gryszpiński 1

Gdańszczanie wygrali moment startowy, ale nieoczekiwanie popełnili błędy i minęli ich dwaj tarnowianie. Na trasie wolny był jednak Woentin, którego na drugim okrążeniu minął najpierw Kułakow, a po chwili Gryszpiński. Iversen wygrał w wielkim stylu.

• Rasmus Jensen 1

Pieszczek wygrał start, jednak na drugim okrążeniu został minięty przez Tungate'a. Nieoczekiwanie Jensen jechał ostatni, dopiero na trzecim okrążeniu przegonił Świercza.

Bieg 6 65.58 sek.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17
2 : 4
19 Unia Tarnów
  • Artur Mroczka 3

Kułakow prowadził od startu, jednak naciskał go Mroczka, który ostatecznie dopiął swego na 3. okrążeniu. Szczotka dojechał pół prostej za rywalami.

Bieg 5 64.34 sek.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15
2 : 4
15 Unia Tarnów
  • Drew Kemp 0
  • Alexander Woentin 1

Dobry start Jamroga, jednak szybko minął go Iversen. Po niezłym wyjściu ze startu Kemp wyjechał na szeroką i skorzystał na tym Woentin.

• Dawid Rempała w

Pieszczek wstrzelił się w start. Bieg przerwany. Pieszczek otrzymał ostrzeżenie.

W powtórce świetny start gdańskiej pary, ale Gryszpiński został minięty przez dwóch rywali. Na drugim łuku Gryszpiński i Rempała upadli na tor. Bieg przerwany! Na szczęście obaj zawodnicy wstali o własnych siłach. Rempała wykluczony z powtórki - zawodnika Unii postawiło na szczycie łuku i przez to stracił prędkość i wjechał w niego jadący za nim Gryszpiński.

W kolejnym podejściu do biegu Gryszpiński wygrał start i wywiózł Woentina, na czym skorzystał Pieszczek. Woentin na chwilę minął Gryszpińskiego, ten jednak odbił drugą pozycję i gdańszczanie pierwszy raz wygrali podwójnie.

Bieg 3 65.04 sek.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8
2 : 4
10 Unia Tarnów
  • Drew Kemp d
  • Ernest Koza 3

Tarnowianie wygrali podwójnie start, ale szybko Kułakow minął Tungate'a. Kemp zaliczył defekt na pierwszym okrążeniu, gdy jechał czwarty.