KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
45:39
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 1* 0 2 1 2 1 7 +1
10 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 3 2 1 3 2 13
11 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 3 3 3 3 1* 1* 14 +2
12 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 1 1* 0 3 3 3 11 +1
13 Jonas Knudsen J. Knudsen Jonas Knudsen 0 0 0 0 0
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 3 2 1 2 3 3 14
2 Ulrich Oestergaard U. Oestergaard Ulrich Oestergaard 0 1* - 0 - 1 +1
3 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 1* 2 2 0 2 9 +1
4 Patryk Wojdyło P. Wojdyło Patryk Wojdyło 0 w 3 1* 0 0 4 +1
5 Marcus Birkemose M. Birkemose Marcus Birkemose 2 3 1* 2 1* 2 0 11 +2
Bieg 14
Sønderjylland Elite Speedway 45
3 : 3
39 Team Fjelsted
  • Kai Huckenbeck 2
  • Peter Kildemand 3
  • Nicolai Klindt 1
  • Marcus Birkemose 0
Bieg 13
Sønderjylland Elite Speedway 42
4 : 2
36 Team Fjelsted
  • Anders Thomsen 1
  • Frederik Jakobsen 2
  • Mads Hansen 3
  • Patryk Wojdyło 0
Bieg 12
Sønderjylland Elite Speedway 38
3 : 3
34 Team Fjelsted
  • Frederik Jakobsen 0
  • Anders Thomsen 2
  • Peter Kildemand 3
  • Nicolai Klindt 1
Bieg 11
Sønderjylland Elite Speedway 35
4 : 2
31 Team Fjelsted
  • Kai Huckenbeck 3
  • Marcus Birkemose 2
  • Anders Thomsen 1
  • Patryk Wojdyło 0
Bieg 10
Sønderjylland Elite Speedway 31
3 : 3
29 Team Fjelsted
  • Peter Kildemand 2
  • Jonas Knudsen 0
  • Marcus Birkemose Rezerwa zwykła za Ulrich Oestergaard 1
  • Mads Hansen 3
Bieg 9
Sønderjylland Elite Speedway 28
3 : 3
26 Team Fjelsted
  • Mads Hansen 3
  • Patryk Wojdyło 1
  • Jonas Knudsen 0
  • Marcus Birkemose 2
Bieg 8
Sønderjylland Elite Speedway 25
4 : 2
23 Team Fjelsted
  • Kai Huckenbeck 1
  • Ulrich Oestergaard 0
  • Nicolai Klindt 3
  • Frederik Jakobsen 2
Bieg 7
Sønderjylland Elite Speedway 21
2 : 4
21 Team Fjelsted
  • Peter Kildemand 1
  • Mads Hansen 0
  • Patryk Wojdyło 3
  • Anders Thomsen 2
Bieg 6
Sønderjylland Elite Speedway 19
3 : 3
17 Team Fjelsted
  • Jonas Knudsen 0
  • Marcus Birkemose 1
  • Nicolai Klindt 3
  • Frederik Jakobsen 2
Bieg 5
Sønderjylland Elite Speedway 16
3 : 3
14 Team Fjelsted
  • Marcus Birkemose Rezerwa zwykła za Ulrich Oestergaard 3
  • Mads Hansen 1
  • Patryk Wojdyło w
  • Kai Huckenbeck 2

Upadek Wojdyły w pierwszym łuku. Polak został wykluczony z powtórki biegu.

Bieg 4
Sønderjylland Elite Speedway 13
3 : 3
11 Team Fjelsted
  • Nicolai Klindt 3
  • Frederik Jakobsen 1
  • Anders Thomsen 0
  • Peter Kildemand 2
Bieg 3
Sønderjylland Elite Speedway 10
3 : 3
8 Team Fjelsted
  • Marcus Birkemose 2
  • Kai Huckenbeck 3
  • Ulrich Oestergaard 1
  • Jonas Knudsen 0
Bieg 2
Sønderjylland Elite Speedway 7
4 : 2
5 Team Fjelsted
  • Patryk Wojdyło 0
  • Nicolai Klindt 3
  • Frederik Jakobsen 2
  • Mads Hansen 1
Bieg 1
Sønderjylland Elite Speedway 3
3 : 3
3 Team Fjelsted
  • Anders Thomsen 1
  • Peter Kildemand 3
  • Kai Huckenbeck 2
  • Ulrich Oestergaard 0

 

Zobacz również
    Sønderjylland Elite Speedway Sønderjylland Elite Speedway 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 1* 0 2 1 2 1 7 +1
    10 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 3 2 1 3 2 13
    11 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 3 3 3 3 1* 1* 14 +2
    12 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 1 1* 0 3 3 3 11 +1
    13 Jonas Knudsen J. Knudsen Jonas Knudsen 0 0 0 0 0
    Team Fjelsted Team Fjelsted 39
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 3 2 1 2 3 3 14
    2 Ulrich Oestergaard U. Oestergaard Ulrich Oestergaard 0 1* - 0 - 1 +1
    3 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 1* 2 2 0 2 9 +1
    4 Patryk Wojdyło P. Wojdyło Patryk Wojdyło 0 w 3 1* 0 0 4 +1
    5 Marcus Birkemose M. Birkemose Marcus Birkemose 2 3 1* 2 1* 2 0 11 +2