KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
VIII runda DMPJ w Rzeszowie
7R Stolaro Stal Rzeszów 7R Stolaro Stal Rzeszów 7R Stolaro Stal Rzeszów 27
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 3 2 3 3 2* 13 +1
2 Jakub Stojanowski J. Stojanowski Jakub Stojanowski 2 2 2 w ns 6
3 Mateusz Majcher M. Majcher Mateusz Majcher 3 w ns ns ns 3
4 Konrad Mikłoś K. Mikłoś Konrad Mikłoś 0 d 1 2 2 5
Cellfast Wilki Krosno Cellfast Wilki Krosno Cellfast Wilki Krosno 34
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski 0 3 1 3 3 3 13
2 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 2 3 3 3 1 d 12
3 Mateusz Pacek M. Pacek Mateusz Pacek 1 2 0 2 2 2 9
4 Kacper Przybylski K. Przybylski Kacper Przybylski ns ns 0
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 31
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 3 - 2 2 1 8
2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 1 w 2 - 3 6
3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 2 1 1 0 - 4
4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 1 1 - 2 2* 6 +1
5 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 3 1 d 3 7
Motor Lublin Motor Lublin Motor Lublin 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart d ns ns ns ns 0
2 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 3 2 3 3 3 3 17
3 Maksymilian Śledź M. Śledź Maksymilian Śledź 1 2 0 1 1 1 6
4 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga ns ns ns 0

Cellfast Wilki Krosno górą w VIII rundzie DMPJ na torze w Rzeszowie. Liderem zespołu był Aleks Rydlewski, zdobywca 15 punktów. Drugie miejsce zajęła Unia Tarnów, a trzecie gospodarze.

Bieg 20
  • Przemysław Konieczny 1
  • Patryk Rolnicki 2
  • Jakub Janik d
  • Mateusz Cierniak 3
Bieg 19 69.02 sek.
  • Jakub Stojanowski ns
  • Aleks Rydlewski 3
  • Maksymilian Śledź 1
  • Mateusz Gzyl 2

Stojanowski wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut.

Bieg 18 68.06 sek.
  • Mateusz Pacek 2
  • Wiktor Lampart ns
  • Patryk Zieliński Rezerwa zwykła za Piotr Świercz 3
  • Mateusz Majcher ns
Bieg 17
  • Wiktor Firmuga ns
  • Dawid Rempała 3
  • Konrad Mikłoś 2
  • Kacper Przybylski ns

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 16 66.72 sek.
  • Patryk Rolnicki 3
  • Wiktor Lampart ns
  • Jakub Janik 1
  • Przemysław Konieczny 2
Bieg 15 67.25 sek.
  • Patryk Zieliński Rezerwa zwykła za Dawid Rempała d
  • Jakub Stojanowski w
  • Mateusz Cierniak 3
  • Mateusz Pacek 2

Na drugim łuku pierwszego okrążenia prowadzący Stojanowski zaliczył uślizg, przez co wjechał w niego jadący za nim Cierniak. Stojanowski wstał o własnych siłach z toru i jest wykluczony z powtórki. Nie wystąpi w niej również Zieliński, który zaliczył defekt przed przerwaniem wyścigu. Obaj zawodnicy biorący udział w wypadku są zdolni do dalszej jazdy.

Bieg 14 69.12 sek.
  • Konrad Mikłoś 2
  • Maksymilian Śledź 1
  • Piotr Świercz 0
  • Aleks Rydlewski 3
Bieg 13 69.62 sek.
  • Maksymilian Śledź Zastępstwo zawodnika za Wiktor Firmuga 1
  • Aleks Rydlewski Zastępstwo zawodnika za Kacper Przybylski 3
  • Mateusz Majcher ns
  • Mateusz Gzyl 2

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12 67.48 sek.
  • Maksymilian Śledź 0
  • Mateusz Pacek 2
  • Patryk Zieliński Rezerwa zwykła za Mateusz Gzyl 1
  • Patryk Rolnicki 3
Bieg 11 67.62 sek.
  • Jakub Janik 3
  • Piotr Świercz 1
  • Jakub Stojanowski 2
  • Wiktor Firmuga ns

Mateusz Majcher przez problemy sprzętowe wycofał się z zawodów.

Bieg 10 66.58 sek.
  • Mateusz Cierniak 3
  • Aleks Rydlewski 1
  • Przemysław Konieczny 2
  • Mateusz Majcher ns
Bieg 9 67.12 sek.
  • Jakub Janik Zastępstwo zawodnika za Kacper Przybylski 3
  • Konrad Mikłoś 1
  • Dawid Rempała 2
  • Wiktor Lampart ns

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8 66.63 sek.
  • Piotr Świercz 1
  • Mateusz Cierniak 3
  • Patryk Rolnicki 2
  • Mateusz Pacek Zastępstwo zawodnika za Kacper Przybylski 0
Bieg 7 67.47 sek.
  • Wiktor Lampart ns
  • Mateusz Gzyl 1
  • Aleks Rydlewski 3
  • Jakub Stojanowski 2

Wiktor Lampart przez problemy sprzętowe wycofał się z zawodów.

Trwa naprawa dmuchanej bandy.

Bieg 6 70.06 sek.
  • Mateusz Majcher w
  • Dawid Rempała w
  • Maksymilian Śledź 2
  • Jakub Janik 3
Bieg 5 69.01 sek.
  • Patryk Zieliński Rezerwa zwykła za Przemysław Konieczny 3
  • Wiktor Firmuga ns
  • Mateusz Pacek 2
  • Konrad Mikłoś d

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4 66.37 sek.
  • Aleks Rydlewski 0
  • Patryk Rolnicki 3
  • Mateusz Cierniak Zastępstwo zawodnika za Wiktor Firmuga 2
  • Dawid Rempała 1
Bieg 3 67.98 sek.
  • Jakub Stojanowski 2
  • Przemysław Konieczny 3
  • Kacper Przybylski ns
  • Maksymilian Śledź 1
Bieg 2 68.01 sek.
  • Mateusz Pacek 1
  • Mateusz Majcher 3
  • Wiktor Lampart d
  • Piotr Świercz 2
Bieg 1 67.65 sek.
  • Mateusz Gzyl 1
  • Jakub Janik 2
  • Konrad Mikłoś 0
  • Mateusz Cierniak 3

Zaczynamy drugą zaległą rundę DMPJ w Rzeszowie. W miejsce Przybylskiego i Firmugi stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

W Rzeszowie mimo wcześniejszych opadów, które uniemożliwiły dokończenie VII rundy DMPJ jest słonecznie.

Zobacz również
    7R Stolaro Stal Rzeszów 7R Stolaro Stal Rzeszów 27
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 3 2 3 3 2* 13 +1
    2 Jakub Stojanowski J. Stojanowski Jakub Stojanowski 2 2 2 w ns 6
    3 Mateusz Majcher M. Majcher Mateusz Majcher 3 w ns ns ns 3
    4 Konrad Mikłoś K. Mikłoś Konrad Mikłoś 0 d 1 2 2 5
    Cellfast Wilki Krosno Cellfast Wilki Krosno 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski 0 3 1 3 3 3 13
    2 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 2 3 3 3 1 d 12
    3 Mateusz Pacek M. Pacek Mateusz Pacek 1 2 0 2 2 2 9
    4 Kacper Przybylski K. Przybylski Kacper Przybylski ns ns 0
    Unia Tarnów Unia Tarnów 31
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 3 - 2 2 1 8
    2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 1 w 2 - 3 6
    3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 2 1 1 0 - 4
    4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 1 1 - 2 2* 6 +1
    5 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 3 1 d 3 7
    Motor Lublin Motor Lublin 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart d ns ns ns ns 0
    2 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 3 2 3 3 3 3 17
    3 Maksymilian Śledź M. Śledź Maksymilian Śledź 1 2 0 1 1 1 6
    4 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga ns ns ns 0