KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15
Eskilstuna Smederna 53
3 : 3
37 Rospiggarna Hallstavik
  • Gleb Czugunow 0
  • Timo Lahti 1
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Adrian Miedziński 2
Bieg 14
Eskilstuna Smederna 50
4 : 2
34 Rospiggarna Hallstavik
  • Daniel Henderson 0
  • Grigorij Łaguta 3
  • Kim Nilsson 2
  • Pontus Aspgren 1
Bieg 13
Eskilstuna Smederna 46
5 : 1
32 Rospiggarna Hallstavik
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Oleg Michaiłow 1
  • Johannes Stark 3
  • Oscar Holstensson 0
Bieg 12
Eskilstuna Smederna 41
3 : 3
31 Rospiggarna Hallstavik
  • Timo Lahti Rezerwa taktyczna za Patryk Dudek 2
  • Johannes Stark Taśma Grigorij Łaguta 0
  • Kim Nilsson 1
  • Gleb Czugunow 3
Bieg 11
Eskilstuna Smederna 38
3 : 3
28 Rospiggarna Hallstavik
  • Pontus Aspgren 3
  • Daniel Henderson 1
  • Joel Kling t
  • Adrian Miedziński 2
Bieg 10
Eskilstuna Smederna 35
3 : 3
25 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson Rezerwa taktyczna za Oleg Michaiłow 1
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Timo Lahti 2
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 9
Eskilstuna Smederna 32
3 : 3
22 Rospiggarna Hallstavik
  • Daniel Henderson 0
  • Gleb Czugunow 1
  • Adrian Miedziński 3
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 8
Eskilstuna Smederna 29
4 : 2
19 Rospiggarna Hallstavik
  • Grigorij Łaguta 3
  • Timo Lahti 2
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Adrian Miedziński Rezerwa taktyczna za Patryk Dudek 0
Bieg 7
Eskilstuna Smederna 25
2 : 4
17 Rospiggarna Hallstavik
  • Joel Kling 0
  • Kim Nilsson 3
  • Pontus Aspgren 2
  • Oleg Michaiłow 1
Bieg 6
Eskilstuna Smederna 23
4 : 2
13 Rospiggarna Hallstavik
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Adrian Miedziński 2
  • Grigorij Łaguta 3
  • Daniel Henderson 0
Bieg 5
Eskilstuna Smederna 19
3 : 3
11 Rospiggarna Hallstavik
  • Timo Lahti 2
  • Pontus Aspgren 3
  • Daniel Henderson Rezerwa zwykła za Patryk Dudek 1
  • Joel Kling 0
Bieg 4
Eskilstuna Smederna 16
5 : 1
8 Rospiggarna Hallstavik
  • Gleb Czugunow 2
  • Oleg Michaiłow 0
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Kim Nilsson 1
Bieg 3
Eskilstuna Smederna 11
2 : 4
7 Rospiggarna Hallstavik
  • Adrian Miedziński 3
  • Joel Kling 0
  • Daniel Henderson 1
  • Pontus Aspgren 2
Bieg 2
Eskilstuna Smederna 9
5 : 1
3 Rospiggarna Hallstavik
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Patryk Dudek u
  • Gleb Czugunow 3
  • Timo Lahti 1

Patryk Dudek po upadku opuścił tor w karetce. 

Bieg 1
Eskilstuna Smederna 4
4 : 2
2 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson 2
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Oleg Michaiłow 0
  • Grigorij Łaguta 3

 

 

Składy potwierdzone. 

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 53
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 1 1 1 0 2* 5 +1
    10 Grigorij Łaguta G. Łaguta Grigorij Łaguta 3 3 3 t 3 12
    11 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 3 2* 1* 3 0 9 +2
    12 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2* 3 2 3 3 13 +1
    13 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2 3 2 3 1 11
    14 Joel Kling J. Kling Joel Kling 0 0 0 t 0
    15 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 0 3 3
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 37
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 2 1 3 1* 1* 2 10 +2
    2 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 0 0 1 - 1 2
    3 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 2 2 2 2 1* 10 +1
    4 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek u - - - 0
    5 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 3 2 0 3 2 2 12
    6 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 1 1* 0 0 1* 0 3 +2
    7 Oscar Holstensson O. Holstensson Oscar Holstensson 0 0