Kuriozalna sytuacja. Niemcy pomylili pola startowe. Obaj zostali wykluczeni.

• Ben Ernst Rezerwa zwykła za Fraser Bowes 3
  • Kacper Pludra 2
  • Lukas Baumann Rezerwa taktyczna za Sandro Wasserman 1
  • Keynan Rew 0

Doskonały start Ernsta, do którego dołączył Baumann! W to wszystko próbował się wmieszać Pludra, który minął Baumanna na drugim okrążeniu, ale kilkaset metrów później spadł na trzecią lokatę. Na pół okrążenia przed końcem, Pludra awansował ostatecznie na drugą pozycję.

• Max Dilger 2

Pludra upadł na tor na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Pludra wstał z toru. Pludra wykluczony z powtórki. Nie było tu kontaktu z rywalem.

W powtórce Dróżdż najlepszy ze startu, jednak szybko minął go Dilger. Dróżdż odbił jednak pierwszą pozycję na drugim okrążeniu. Rawiczanie zapewnili sobie zwycięstwo w meczu.

• Krzysztof Sadurski 0

Baliński wygrał start i zwyciężył bieg w wielkim stylu. Wasserman skutecznie blokował Sadurskiego.

• Steven Mauer 0

Bardzo dobrze ze startu Szlauderbach, ale szybko minął go Baumann. Tego jednak na drugim okrążeniu przegonił Rew. Mauer dojechał daleko za resztą stawki.

• Damian Dróżdż 1

Bardzo dobry start Ernsta, który pojechał za Wassermanna. Słaby mecz Baumanna, który dojechał daleko za rywalami.

• Fraser Bowes d

Doskonały start Mauera, którego na wyjściu z I łuku minął Baliński. Rew spadł na ostatnie miejsce, ale na drugim okrążeniu minął Bowesa. Mauer zablokował Rew i na czwartym okrążeniu na trzecie miejsce na chwilę awansował Bowes, ale w momencie gdy minął rodaka zanotował defekt.

• Szymon Szlauderbach 0

Dilger wygrał start, ale szybko minął go jadący pod bandą Pludra. Szlauderbach niespodziewanie dojechał na ostatnim miejscu, za Bachhuberem.

• Steven Mauer 1

Na wyjściu z I łuku upadek Bowesa i Dróżdża. Obaj szybko wstali z toru. Bieg przerwany. Bowes wykluczony z powtórki.

W powtóce po słabszym starcie Mauer ściął do krawężnika, jednak szybko został minięty przez rawiczan. Olbrzymie odległości między zawodnikami.

• Ben Ernst 3

Na wyjściu z pierwszego łuku upadł Damian Baliński. Bieg przerwany. Upadek nastąpił po ataku Dilgera, który wjechał pomiędzy dwóch rywali. Baliński wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnym składzie.

W powtórce bardzo dobry start Balińskiego, jednak Rew popełnił błąd i spadł daleko za rywali. Ernst i Dilger jechali odp oczątku w kontakcie z Balińskim, który umiejętnie się bronił. W końcu na początku IV okrążenia na pierwsze miejsce wyszedł Ernst!

• Lukas Baumann 1

Najlepiej ze startu Pludra, do którego dołączył Szlauderbach. Baumann przespał start i dopiero od drugiego okrążenia jechał na trzeciej pozycji. Nie potrafił się jednak zbliżyć do rywali na tyle, by przeprowadzić skuteczny atak.