KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15 56.5 sek.
Rospiggarna Hallstavik 48
5 : 1
42 Dackarna Malilla
  • Timo Lahti 2
  • Jason Doyle w
  • Kai Huckenbeck 3
  • Frederik Jakobsen 1
Bieg 14 56.7 sek.
Rospiggarna Hallstavik 43
2 : 4
41 Dackarna Malilla
  • Rasmus Jensen 3
  • Adrian Miedziński 2
  • Luke Becker 1
  • Daniel Henderson 0
Bieg 13 56.4 sek.
Rospiggarna Hallstavik 41
1 : 5
37 Dackarna Malilla
  • Andriej Kudriaszow 0
  • Jason Doyle Rezerwa taktyczna za Maksymilian Bogdanowicz 2
  • Kim Nilsson 1
  • Rasmus Jensen Rezerwa taktyczna za Avon Van Dyck 3
Bieg 12 56.6 sek.
Rospiggarna Hallstavik 40
5 : 1
32 Dackarna Malilla
  • Luke Becker 0
  • Kai Huckenbeck 3
  • Rasmus Jensen 1
  • Timo Lahti 2
Bieg 11 56.5 sek.
Rospiggarna Hallstavik 35
4 : 2
31 Dackarna Malilla
  • Adrian Miedziński 3
  • Maksymilian Bogdanowicz Rezerwa zwykła za Avon Van Dyck w
  • Daniel Henderson 1
  • Jason Doyle 2
Bieg 10 56.6 sek.
Rospiggarna Hallstavik 31
1 : 5
29 Dackarna Malilla
  • Frederik Jakobsen 3
  • Andriej Kudriaszow 0
  • Luke Becker Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 2
  • Kim Nilsson 1
Bieg 9 56.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 30
4 : 2
24 Dackarna Malilla
  • Avon Van Dyck 0
  • Timo Lahti 3
  • Jason Doyle 2
  • Andriej Kudriaszow 1
Bieg 8 56.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 26
5 : 1
22 Dackarna Malilla
  • Kai Huckenbeck 3
  • Frederik Jakobsen Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 0
  • Kim Nilsson 2
  • Luke Becker 1
Bieg 7 57.4 sek.
Rospiggarna Hallstavik 21
1 : 5
21 Dackarna Malilla
  • Daniel Henderson 0
  • Rasmus Jensen 3
  • Adrian Miedziński 1
  • Frederik Jakobsen 2
Bieg 6 56.6 sek.
Rospiggarna Hallstavik 20
4 : 2
16 Dackarna Malilla
  • Kim Nilsson 1
  • Jason Doyle 2
  • Kai Huckenbeck 3
  • Maksymilian Bogdanowicz Rezerwa zwykła za Avon Van Dyck 0
Bieg 5 56.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 16
5 : 1
14 Dackarna Malilla
  • Maksymilian Bogdanowicz Taśma Rasmus Jensen 0
  • Adrian Miedziński 3
  • Luke Becker 1
  • Daniel Henderson 2
Bieg 4 56.8 sek.
Rospiggarna Hallstavik 11
3 : 3
13 Dackarna Malilla
  • Timo Lahti 3
  • Frederik Jakobsen 2
  • Andriej Kudriaszow 0
  • Rasmus Jensen 1
Bieg 3 56.8 sek.
Rospiggarna Hallstavik 8
3 : 3
10 Dackarna Malilla
  • Jason Doyle 3
  • Daniel Henderson 1
  • Avon Van Dyck 0
  • Adrian Miedziński 2
Bieg 2 57 sek.
Rospiggarna Hallstavik 5
1 : 5
7 Dackarna Malilla
  • Andriej Kudriaszow 0
  • Luke Becker 2
  • Timo Lahti 1
  • Jason Doyle Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 3
Bieg 1 56.5 sek.
Rospiggarna Hallstavik 4
4 : 2
2 Dackarna Malilla
  • Rasmus Jensen 2
  • Kim Nilsson 1
  • Frederik Jakobsen 0
  • Kai Huckenbeck 3

Rospiggarna pokonała Dackarnę 48:42.

Relacja na podstawie svemo.se. Składy potwierdzone. W Rospiggarnie pojadą Andriej Kudriaszow i Erik Gheorghe.

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 1 1 2* 1 1 6 +1
    10 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 3 3 3 3 3 15
    11 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 3 3 2* 2* 11 +2
    12 Andriej Kudriaszow A. Kudriaszow Andriej Kudriaszow 0 0 1 0 0 1
    13 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 3 1 3 2 11
    14 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 1* 2* 0 1 0 4 +2
    15 Erik Gheorghe E. Gheorghe Erik Gheorghe 0
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 42
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2 1* t 3 1 3 3 13 +1
    2 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 0 2 2* 0 3 1 8 +1
    3 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 0
    4 Luke Becker L. Becker Luke Becker 2* 1 1 2* 0 1 7 +2
    5 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 3 3 2 2 2 2* w 14 +1
    6 Avon Van Dyck A. Van Dyck Avon Van Dyck 0 - 0 - - 0
    7 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 0 0 w - 0