KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15
Dackarna Malilla 48
4 : 2
42 Eskilstuna Smederna
  • Jason Doyle 3
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Maciej Janowski 1
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 14
Dackarna Malilla 44
3 : 3
40 Eskilstuna Smederna
  • Pontus Aspgren 3
  • Rasmus Jensen 1
  • Gleb Czugunow w
  • Luke Becker 2
Bieg 13
Dackarna Malilla 41
2 : 4
37 Eskilstuna Smederna
  • Sammy Van Dyck 2
  • Johannes Stark 1
  • Avon Van Dyck 0
  • Aleksandr Łoktajew 3
Bieg 12
Dackarna Malilla 39
3 : 3
33 Eskilstuna Smederna
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Luke Becker 3
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Rasmus Jensen 0
Bieg 11
Dackarna Malilla 36
3 : 3
30 Eskilstuna Smederna
  • Jason Doyle 3
  • Johannes Stark 1
  • Sammy Van Dyck 0
  • Pontus Aspgren 2
Bieg 10
Dackarna Malilla 33
3 : 3
27 Eskilstuna Smederna
  • Aleksandr Łoktajew 2
  • Avon Van Dyck Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 0
  • Gleb Czugunow 1
  • Maciej Janowski 3
Bieg 9
Dackarna Malilla 30
2 : 4
24 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen Rezerwa taktyczna za Johannes Stark 3
  • Rasmus Jensen 2
  • Pontus Aspgren 1
  • Sammy Van Dyck Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 0
Bieg 8
Dackarna Malilla 28
5 : 1
20 Eskilstuna Smederna
  • Luke Becker 3
  • Gleb Czugunow 1
  • Maciej Janowski 2
  • Andrzej Lebiediew 0
Bieg 7
Dackarna Malilla 23
3 : 3
19 Eskilstuna Smederna
  • Sammy Van Dyck 0
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Jason Doyle 3
  • Aleksandr Łoktajew 1
Bieg 6
Dackarna Malilla 20
5 : 1
16 Eskilstuna Smederna
  • Maciej Janowski 3
  • Pontus Aspgren 1
  • Luke Becker 2
  • Joel Kling Rezerwa zwykła za Johannes Stark 0
Bieg 5
Dackarna Malilla 15
3 : 3
15 Eskilstuna Smederna
  • Gleb Czugunow 2
  • Jason Doyle 3
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Sammy Van Dyck 0
Bieg 4
Dackarna Malilla 12
3 : 3
12 Eskilstuna Smederna
  • Rasmus Jensen 2
  • Aleksandr Łoktajew 0
  • Maciej Janowski Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
Bieg 3
Dackarna Malilla 9
4 : 2
9 Eskilstuna Smederna
  • Pontus Aspgren 2
  • Sammy Van Dyck 1
  • Joel Kling Rezerwa zwykła za Johannes Stark 0
  • Jason Doyle 3
Bieg 2
Dackarna Malilla 5
3 : 3
7 Eskilstuna Smederna
  • Luke Becker Zastępstwo zawodnika za Jacob Thorssell 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Rasmus Jensen 1
  • Gleb Czugunow 0
Bieg 1
Dackarna Malilla 2
2 : 4
4 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Maciej Janowski 2
  • Aleksandr Łoktajew 1
  • Luke Becker 0

 

Relacja na podstawie svemo.se. 

Gospodarze będą stosować zastępstwo zawodnika za Jacoba Thorssella. 

Składy potwierdzone. 

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

ZOBACZ WIDEO Janowski czuje, że zbudował wielką przewagę nad światem, ale chciałby mieć tego efekty

Zobacz również
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Maciej Janowski M. Janowski Maciej Janowski 2 1* 3 2* 3 1 12 +2
    10 Luke Becker L. Becker Luke Becker 0 2 2* 3 3 2 12 +1
    11 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 1* 2 2 0 1* 6 +2
    12 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 0
    13 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 3 3 3 3 3 15
    14 Sammy  Van Dyck S. Van Dyck Sammy Van Dyck 1 0 0 0 0 2 3
    15 Avon Van Dyck A. Van Dyck Avon Van Dyck 0 0 0
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 42
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 3 3 2 3 2 0 13
    2 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 1 0 1* 2 3 7 +1
    3 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 0 2 1 1* w 4 +1
    4 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 1* 0 1* 2 7 +2
    5 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2 1 1 2 3 9
    6 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark - - - 1* 1 2 +1
    7 Joel Kling J. Kling Joel Kling 0 0 0