KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
III runda Gropex Speedway Cup w Slanym
1 Sjoerd Rozenberg Sjoerd Rozenberg 18
2 Ruben Rozenberg Ruben Rozenberg 17
3 Jarosław Suszyński Jarosław Suszyński 16
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 3 Sjoerd Rozenberg S. Rozenberg Sjoerd Rozenberg 3 3 3 3 3 3 18
2 11 Ruben Rozenberg R. Rozenberg Ruben Rozenberg 3 3 3 3 3 2 17
3 17 Jarosław Suszyński J. Suszyński Jarosław Suszyński 2 3 3 3 2 3 16
4 10 Mateusz Durkowiak M. Durkowiak Mateusz Durkowiak 2 2 2 3 3 3 15
5 19 Mateusz Kozanecki M. Kozanecki Mateusz Kozanecki 3 2 2 2 3 2 14
6 15 Rafał Romaniak R. Romaniak Rafał Romaniak 3 3 1 3 2 1 13
7 16 Michał Pawlak M. Pawlak Michał Pawlak 2 2 2 3 1 3 13
8 2 Martin Svestka M. Svestka Martin Svestka 3 2 2 3 1 1 12
9 12 Tomasz Kowalski T. Kowalski Tomasz Kowalski 1 3 2 2 2 2 12
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 1 Tomasz Olczak T. Olczak Tomasz Olczak 2 1 2 2 2 2 11
11 14 Jarosław Wawrzyniak J. Wawrzyniak Jarosław Wawrzyniak 1 1 0 3 1 3 9
12 6 Fabian Stawiński F. Stawiński Fabian Stawiński 3 w ns 2 2 1 8
13 9 Paweł Wójcik P. Wójcik Paweł Wójcik 1 w 2 1 2 1 7
14 4 Rene Wojtaszyk R. Wojtaszyk Rene Wojtaszyk 1 1 1 1 2 ns 6
15 18 Cezary Kozanecki C. Kozanecki Cezary Kozanecki 1 1 1 1 1 1 6
16 8 Jarosław Bawłowicz J. Bawłowicz Jarosław Bawłowicz 2 1 1 1 ns ns 5
17 13 Błażej Skrzeszewski B. Skrzeszewski Błażej Skrzeszewski 0 0 0 0 1 0 1
18 7 Leszek Nowicki L. Nowicki Leszek Nowicki 0 1 ns ns ns ns 1
19 5 Christian Endrich C. Endrich Christian Endrich ns ns ns ns ns ns 0

Koniec zawodów!

Bieg 31 - Gold
  • Mateusz Durkowiak 3
  • Fabian Stawiński 1
  • Jarosław Bawłowicz ns
  • Ruben Rozenberg 2
Bieg 30 - Silver
  • Błażej Skrzeszewski 0
  • Jarosław Wawrzyniak 3
  • Tomasz Kowalski 2
  • Rafał Romaniak 1
Bieg 29 - Platinum
  • Martin Svestka 1
  • Sjoerd Rozenberg 3
  • Tomasz Olczak 2
  • Rene Wojtaszyk ns
Bieg 28 - Bronze
  • Brak zawodnika ns
  • Jarosław Suszyński 3
  • Mateusz Kozanecki 2
  • Cezary Kozanecki 1
Bieg 27 - Gold
  • Fabian Stawiński 2
  • Mateusz Durkowiak 3
  • Leszek Nowicki ns
  • Paweł Wójcik 1
Bieg 26 - Silver
  • Michał Pawlak 3
  • Rafał Romaniak 2
  • Jarosław Wawrzyniak 1
  • Brak zawodnika ns
Bieg 25 - Platinum
  • Christian Endrich ns
  • Rene Wojtaszyk 2
  • Sjoerd Rozenberg 3
  • Brak zawodnika ns
Bieg 24 - Bronze
  • Jarosław Suszyński 2
  • Cezary Kozanecki 1
  • Brak zawodnika ns
  • Mateusz Kozanecki 3
Bieg 23 - Gold
  • Leszek Nowicki ns
  • Jarosław Bawłowicz ns
  • Paweł Wójcik 2
  • Ruben Rozenberg 3
Bieg 22 - Silver
  • Jarosław Wawrzyniak 3
  • Błażej Skrzeszewski 1
  • Tomasz Kowalski 2
  • Brak zawodnika ns
Bieg 21 - Platinum
  • Sjoerd Rozenberg 3
  • Martin Svestka 1
  • Tomasz Olczak 2
  • Brak zawodnika ns
Bieg 20 - Gold
  • Paweł Wójcik 1
  • Fabian Stawiński 2
  • Leszek Nowicki ns
  • Mateusz Durkowiak 3
Bieg 19 - Silver
  • Rafał Romaniak 3
  • Tomasz Kowalski 2
  • Jarosław Wawrzyniak 0
  • Michał Pawlak 1
Bieg 18 - Platinum
  • Rene Wojtaszyk 1
  • Tomasz Olczak 2
  • Sjoerd Rozenberg 3
  • Christian Endrich ns
Bieg 17 - Bronze
  • Brak zawodnika ns
  • Cezary Kozanecki 1
  • Mateusz Kozanecki 2
  • Jarosław Suszyński 3
Bieg 16 - Gold
  • Ruben Rozenberg 3
  • Jarosław Bawłowicz 1
  • Paweł Wójcik 2
  • Fabian Stawiński ns
Bieg 15 - Silver
  • Błażej Skrzeszewski 0
  • Rafał Romaniak 1
  • Michał Pawlak 3
  • Tomasz Kowalski 2
Bieg 14 - Platinum
  • Martin Svestka 3
  • Rene Wojtaszyk 1
  • Christian Endrich ns
  • Tomasz Olczak 2
Bieg 13 - Bronze
  • Mateusz Kozanecki 2
  • Brak zawodnika ns
  • Jarosław Suszyński 3
  • Cezary Kozanecki 1

Leszek Nowicki ma problemy sprzętowe. Dziś już nie pojedzie.

Bieg 12 - Gold
  • Leszek Nowicki ns
  • Jarosław Bawłowicz 1
  • Mateusz Durkowiak 2
  • Ruben Rozenberg 3

Nowicki nie pojawił się pod taśmą - ma problemy sprzętowe.

Upadek Rozenberga. Wstał o własnych siłach.

Piękna walka o 1. miejsce.

Bieg 11 - Silver
  • Jarosław Wawrzyniak 1
  • Rafał Romaniak 3
  • Michał Pawlak 2
  • Błażej Skrzeszewski 0
Bieg 10 - Platinum
  • Sjoerd Rozenberg 3
  • Rene Wojtaszyk 1
  • Christian Endrich ns
  • Martin Svestka 2
Bieg 9 - Gold
  • Mateusz Durkowiak 2
  • Ruben Rozenberg 3
  • Fabian Stawiński w
  • Leszek Nowicki 1

Najpierw upadł Stawiński, a później Nowicki - by nie uderzyć w kolegę z toru. 

Karetka na torze.

Obaj wstali o własnych siłach.

Wyniki zaliczone.

Bieg 8 - Silver
  • Michał Pawlak 2
  • Błażej Skrzeszewski 0
  • Tomasz Kowalski 3
  • Jarosław Wawrzyniak 1
Bieg 7 - Platinum
  • Christian Endrich ns
  • Martin Svestka 2
  • Tomasz Olczak 1
  • Sjoerd Rozenberg 3

Ciekawa walka o pierwsze miejsce.

Bieg 6 - Bronze
  • Cezary Kozanecki 1
  • Jarosław Suszyński 3
  • Brak zawodnika ns
  • Mateusz Kozanecki 2
Bieg 5 - Gold
  • Jarosław Bawłowicz 1
  • Paweł Wójcik w
  • Mateusz Durkowiak 2
  • Ruben Rozenberg 3

Upadek Wójcika. Bawłowicz też położył motocykl.

Oboje wstali z toru.

Powtórka bez Wójcika.

Bieg 4 - Silver
  • Tomasz Kowalski 1
  • Michał Pawlak 2
  • Błażej Skrzeszewski 0
  • Rafał Romaniak 3

Skrzeszewski dotknął taśmy. Wystartował z dalszej odległości.

Piękna walka o drugą lokatę między Kowalskim i Pawlakiem.

Bieg 3 - Platinum
  • Tomasz Olczak 2
  • Christian Endrich ns
  • Martin Svestka 3
  • Rene Wojtaszyk 1
Bieg 2 - Bronze
  • Jarosław Suszyński 2
  • Mateusz Kozanecki 3
  • Cezary Kozanecki 1
  • Brak zawodnika ns

M. Kozanecki sprytnym atakiem na dystansie wyprzedził Suszyńskiego.

Bieg 1 - Gold
  • Fabian Stawiński 3
  • Leszek Nowicki 0
  • Jarosław Bawłowicz 2
  • Paweł Wójcik 1

Za kilka chwil początek zawodów.

Prezentacja Prezentacja

Czas na próbę toru.

Trwa grzanie motocykli.

   

W zawodach nie wystąpi Endrich. Reszta bez zmian.

W Slanym jest ciepło i słonecznie.

Zawodnicy meldują się na stadionie.

   
Zobacz również
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 3 Sjoerd Rozenberg S. Rozenberg Sjoerd Rozenberg 3 3 3 3 3 3 18
    2 11 Ruben Rozenberg R. Rozenberg Ruben Rozenberg 3 3 3 3 3 2 17
    3 17 Jarosław Suszyński J. Suszyński Jarosław Suszyński 2 3 3 3 2 3 16
    4 10 Mateusz Durkowiak M. Durkowiak Mateusz Durkowiak 2 2 2 3 3 3 15
    5 19 Mateusz Kozanecki M. Kozanecki Mateusz Kozanecki 3 2 2 2 3 2 14
    6 15 Rafał Romaniak R. Romaniak Rafał Romaniak 3 3 1 3 2 1 13
    7 16 Michał Pawlak M. Pawlak Michał Pawlak 2 2 2 3 1 3 13
    8 2 Martin Svestka M. Svestka Martin Svestka 3 2 2 3 1 1 12
    9 12 Tomasz Kowalski T. Kowalski Tomasz Kowalski 1 3 2 2 2 2 12
    10 1 Tomasz Olczak T. Olczak Tomasz Olczak 2 1 2 2 2 2 11
    11 14 Jarosław Wawrzyniak J. Wawrzyniak Jarosław Wawrzyniak 1 1 0 3 1 3 9
    12 6 Fabian Stawiński F. Stawiński Fabian Stawiński 3 w ns 2 2 1 8
    13 9 Paweł Wójcik P. Wójcik Paweł Wójcik 1 w 2 1 2 1 7
    14 4 Rene Wojtaszyk R. Wojtaszyk Rene Wojtaszyk 1 1 1 1 2 ns 6
    15 18 Cezary Kozanecki C. Kozanecki Cezary Kozanecki 1 1 1 1 1 1 6
    16 8 Jarosław Bawłowicz J. Bawłowicz Jarosław Bawłowicz 2 1 1 1 ns ns 5
    17 13 Błażej Skrzeszewski B. Skrzeszewski Błażej Skrzeszewski 0 0 0 0 1 0 1
    18 7 Leszek Nowicki L. Nowicki Leszek Nowicki 0 1 ns ns ns ns 1
    19 5 Christian Endrich C. Endrich Christian Endrich ns ns ns ns ns ns 0